Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mosó-szárító 2in1 ... Öblítőillat nélkül fórum

Mosó-szárító 2in1 ... Öblítőillat nélkül (beszélgetős fórum)


12. kelep3
2022. dec. 10. 20:19

Nekem külön van mosógép meg szárítógép. Én is sokszor úgy éreztem, hogy elvész az öblítő illat.

Két dolgon változtattam: csak annyi ruhát pakolok bele, hogy súlyra megfeleljen az előírtnak + rövidebb programot használok, amikor csak lehet.

Visszatért az öblítőillat!!!

Egyébként a programválasztás volt a döntő.

2022. dec. 10. 19:29

Szárítógépben nem lehet öblítőt használni, így illatkendőt, illóolajat, stb. lehet használni.


Olvass utána a lehetőségeknek.


pl.


[link]

2022. dec. 10. 16:17
Nekem külön van a mosó és szárítógépem. De nem szedi ki a szárító teljesen az öblítőt. Lenort használok. Ahogy írták előttem is, a lenor gyöngy meg még erősebben a ruhában marad. Csak az elég drága.
2022. dec. 10. 11:00
Én csak leírom a gondolataimat: öblítés célja, hogy a mosószertől, irritatív anyagoktól megszabadítsuk a ruháinkat. Öblítünk újabb szerrel, ami hozzátapad a ruhanemű szálaihoz,(ettől puha érzetű) allergizálhat, irritálhat, de illatozik....én nem használok.
2022. dec. 10. 06:43
Illatgyöngy,,bár nem valami kiadós.
2022. dec. 10. 03:22
Lenor illatgyöngyöt használj az öblítő mellé.
2022. dec. 9. 21:53
De ha a szomszedunk nyaron odakinn tereget, azt benntről megérzem. Nem tudom hogy csinálja de olyan illatot árasztanak mindig a ruhái, mint egy viragoskert.
5. Mimóza07 (válaszként erre: 1. - Gyod)
2022. dec. 9. 21:42
Ez nem lehet hogy készülékfüggő? Itt sincs semmi illata a ruhaknak, pedig viszonylag új a gép is, meg beleöntök mindig egy teli kupakkal a lötyiből. Ecettel próbáltad mar átmosni a gépet?
2022. dec. 9. 21:42
Most utána néztem. Van Lenor és Dm sajátmárkás kendő is.
3. Lydianne (válaszként erre: 1. - Gyod)
2022. dec. 9. 21:40
Ipari öblítő, hígítás nélkül.
2022. dec. 9. 21:38

Ezt én is tapasztalom hogy elmegy az öblítő illata. Van a Coccolinonak kimondottan szárítógéphez illat kendője.Még nem próbáltam de ha látok venni fogok.

Rossmann oldalán láttam.

1. Gyod
2022. dec. 9. 20:44

Sziasztok!

Lett egy nem mai darab Indesit mosó-szárító gépem.

Tök jó minden szép tiszta, száraz ...

Viszont semmi de semmi öblitő illat nincsen 🥺

Öblitő mániás vagyok így ez a helyzet most nagyon rossz számomra.

Valaki segítsen melyik azaz öblitő ami tuti meg marad szárítás után is ??!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook