Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mosó és szárítógép egyben fórum

Mosó és szárítógép egyben (beszélgetős fórum)


8. trapiti (válaszként erre: 6. - Marcika2005)
2015. máj. 16. 16:00
Nálunk kicsi a fürdő, én nem bánom hogy egyben van + nem kell ki-be pakolászni.
2015. máj. 16. 14:13
A munkahelyemen Whirlpool volt , de külön külön , nagyon szerettem , csodálatosak lettek a törölközők , olyan klasszul felbolyhozta őket a gép , mintha vadiújak lettek volna . Inkább 2x indítottuk , rövid időközökkel , legrövidebb programmal és alacsonyabb hőmérsékleten . / régebben egyik kollegámnak úgy összementek a benne szárított ruhák , h tőbbé bele se fért , biztosan nem jó hőfokot választott hozzá . /
2015. máj. 16. 13:15
Szerintem külön külön jobb és nekem Whirlpool van és nagyon meg vagyok elégedve vele.
2015. máj. 16. 13:07
Nekünk Hoover van, szeretem. A felsőruházatot nem szoktam végigszárítani, csak egy 30 perces szárítást állítok és utána teregetem, így nem gyűrődik. A zoknit, fehérneműt teljesen meg szoktam szárírani.
2015. máj. 16. 11:58
Nekem electrolux van, 4 éves, és már kellett javítani. A szöszöket nem tudja rendesen kiszűrni, egy nagy pamacs lett a fűtőszálon, és átégett!! Azóta mosógépnek használom csak, mondjuk annak jó. A tetejére vettünk külön szárítógépet. Amúgy minden 60 centis elöltöltős mosógépre rá lehet tenni bármilyen szárítógépet, egy külön kapható szerelő kerettel. Egyelőre ez a megoldás vált be, és dupla annyit tudok így egyszerre szárítani.
2015. máj. 16. 11:45
Nekem régen volt indesit, de nem szerettem, mert összegyűrte a ruhákat. Lehet, hogy mostanság már nem ilyenek, de azóta nem szeretnék ilyet, pedig télen nagyon jól jönne az ágynemű, törölköző és vatagabb ruhák esetében.
2015. máj. 16. 11:29
Mikor én vettem szárítót, nem javasolták! Jobb külön-külön.... Nekem Miéle szárítóm van. Szuper!
2015. máj. 16. 11:05

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy valakinek van-e újabb modellel kapcsolatos tapasztalata, véleménye? Én a Samsung és az LG márkákat néztem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook