Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Használ valaki mosó és szárítógépet egyben? fórum

Használ valaki mosó és szárítógépet egyben? (tudásbázis kérdés)


10. ovics
2011. jan. 29. 07:15

Nekem ilyen egyben gépem volt, de lecseréltem mosógépre és száritógépre külön. Ugyanis a mosómasában megy a második adag, addig az első a száritógépben szárad.

Az egybennek a hátránya, hogy nem lehet addig mosni ,amig megy a száritó része. Ráadásulé, ha meghibásodik pl a száritója, mosnmi sem tudsz.

2011. jan. 27. 23:23
igen nekem ;Miele wt 26-59. moso es szaritogepem van mar több mint 2 eve. energia takarekos es profigep.. magyarprogrammal.(Svajci marka:). igaz kicsit draga de megterül az ara par evalatt.. merem ajanlani..!!
2008. dec. 19. 18:45
nekem nincs, így nem használok
2008. okt. 30. 16:42
Eléggé megdobja a villanyszámlát és van vasaléskönnyítős szárítás.
2008. okt. 30. 16:38
Nekem is előltöltős szárítós gépem van. Megvagyok elégedve vele. Energiában egy kicsit többet fogyaszt mint a másik de megéri. Főleg mikor még nincs távfűttés és hüvös a lakás, mert ilyenkor mindig két napig száradtak a ruhák.Ha nem tömöd meg nagyon a gépet akkor nem fogja meggyűrni a ruhát.
2008. okt. 30. 16:35

Én mindig használok a szárításhoz illatosító lapocskákat, nem tudom, hogy ilyet lehet-e Magyarországon kapni, de én imádom. Ilyneből van olyan is, ami egyben vasaláskönnyítő is, de én csak az illat végett használom. Hosszú ideig fantasztikus illatosak a ruhák.

Egyébként a vasalóba én nem vizet teszek, hanem vasalóba való illatos folyadékot, Comfort márkájút (azt hiszem, ez Mo-on a Coccolino, mert ugyanúgy néz ki formára), ettől a következő mosásig isteni finom illatú az ágynemű és nagyon megkönnyíti a vasalást. És mellesleg az egész lakás úszik a finom illatban, mire kivasalok.

2008. okt. 30. 16:31

Nekem elöl töltős gépem van, mosó és szárító egyben. Több lakásban, városban és országban éltem már, de mindig ilyen gépem volt. Meg vagyok elégedve eleve az elöl töltőssel is a szárítással is. Amire nagyon oda kell figyelni: vannak olyan anyagok, amik összemennek szárítás közben, tehát bármit nem szabad szárítani. Ágynemű, törölköző, farmer, ilyesmi nyugodtan mehet a szárítóba, de pl pamut, gumi tartalmú ruha ne kerüljön bele.

Szárítás után egyébként finom puha a törölköző.

Ha nagyon szárazra szárítassz valamit, akkor azt utána nehéz kivasalni, így a gyűrődős ruhákat nem szárítom olyan sokáig, kicsit maradjon nedves, akkor jöhet a vasalás és kész.

3. 2577cdcc12 (válaszként erre: 2. - Barackvirág72)
2008. okt. 30. 16:14
Nem szárítja gyűröttre, van benne vasaláskönnyítő. Nekem mindig ilyen egyben gép volt, bár nem használom túl sűrűn. Ezért a többlet energiafogyasztásról nem tudok nyilatkozni, de ha dupla addig megy a gép, gondolom legalább a dupláját is fogyasztja, főleg hogy közben meleg levegőt állít elő...
2008. okt. 30. 16:11
Esetleges mosógép csere van kilátásban. Szeretném megkérdezni akinek van gyakorlati tapasztalata, megéri e szárítósat venni, és milyet? Gondolok itt arra, hogy gyürötten szárít-e mert a jelenlegi mosási technikám mellett csak a nagyon szükségeseket kell vasalnom, pl. a felsőrészeimet fogason szárítom. Illetve, hogy a villanyszámlán mennyire látszik ez meg. Jelenleg felültöltősöm van, eddig erre is esküdtem, de az interneten szárítósban csak elöltöltőset láttam. Tud valaki felültöltösben is olyat amiben két funkció egyben van?
2008. okt. 30. 16:10
Használ valaki mosó és szárítógépet egyben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook