Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mopszot szeretnék tartani, kertes házban. Van valami tipp a takarításra? fórum

Mopszot szeretnék tartani, kertes házban. Van valami tipp a takarításra? (tudásbázis kérdés)


12. vacsa (válaszként erre: 1. - 5e54df5e1d)
2017. júl. 24. 07:33
Micsinál a padlóval??? Nálunk két kutya használja a nappali laminált padlóját, jó kopásállóságút kell venni és semmi baja sem lesz.
11. kattyus (válaszként erre: 3. - 5e54df5e1d)
2017. júl. 24. 07:12
Nekem igazi kis kunkori farkú mopim van. Kinti-benti. Kárt igazából semmiben nem tesz. De! Minden csupa szőr. Állandó porszívózás kell. Meg vitamin ami csökkenti a szőrhullást. Ha valóban mopi gazdi szeretnél lenni, keress meg, van egy nagyon jó facés csoport, ott mindenben segítenek.
10. eunuch
2017. júl. 23. 21:31
Nekem a hasamat csikarja...
9. NomNom (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2017. júl. 23. 20:42
Gondolom karistolja, pl. a fa parkettát szépen össze tudják karmolni a kis körmeikkel. De ha karban tartják akkor gondolom ok.
8. andi6020 (válaszként erre: 3. - 5e54df5e1d)
2017. júl. 23. 20:33

Nem tudom mi az, hogy csikarja a padlót.

Nekem 2 kutya van bent, egyik sem csinál a padlóval semmit.

Azt ugye tudod, hogy a mopszból ömlik a szőr? Sokkal sokkal sokkal többet kell porszívózni.

7. massalhangzo (válaszként erre: 3. - 5e54df5e1d)
2017. júl. 23. 19:59

mi az, hogy csikarja a padlot? szerintem meg egy macska sem a padlon elesiti a kormeit. de padlot amugy is strapabirot kell valasztani, hiszen azon kozlekedsz :D


ami plusz, hogy sokkal-sokkal tobbet kell takaritani, meg kell valogatni a butorokat is. jobb, ha nem feher szovetkanapekat valasztasz peldaul

6. 5e54df5e1d (válaszként erre: 5. - Dominós)
2017. júl. 23. 19:17
:)
2017. júl. 23. 19:16
Barátnőmnek mopsza van, minden tele van a szőrével, pedig állandóan takarít, a kutyát keféli, de mégis minden szőrös nála.
4. Linda17 (válaszként erre: 1. - 5e54df5e1d)
2017. júl. 23. 18:50
Nem csikarja. Nekem boxerem van, kinti benti. A növények kint károsodnak olykor, bent semmit nem tett tönkre, de szerintem ez vérmérsékletfüggő is. Eleinte sokat kell vele foglalkozni, elkerülni hogy szorongjon mkor egyedül van..és nem lesz gond..ja..szőr az lesz..mindenhol. Takarítani sokat kell.
2017. júl. 23. 18:44
Köszi, de ezek ilyen alap dolgok, amiket amúgy is megcsinál az ember. Inkább arra gondolok, hogy mondjuk mennyi plussz munka van egy benti kutyis házban. És sokszor látom pl. Videokban, hogy csikarja a padlót, és pl. Mennyire tesz benne kárt.
2017. júl. 23. 18:40
Porszívózás, felmosás. Milyen tisztítási tippre gondolsz?
2017. júl. 23. 18:36
Régi vágyam egy mopsz kiskutya. Kinti-benti tartásban lenne, hátsó terasz felé kutyaajtóval megoldva. Soha nem volt benti kutyám, de most saját házba költöztem, így meg tudom oldani a benti tartást. Ehhez kérnék ötleteket. Nem csikarja össze a kutyi a laminált padlót? Mennyit kell plusszban takarítani? Minden tisztítási tipp érdekel. Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook