Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Monitorprobléma...Az alsó rész teljesen jó, tiszta, de a felső terület fekete. Mi lehet vele? fórum

Monitorprobléma...Az alsó rész teljesen jó, tiszta, de a felső terület fekete. Mi lehet vele? (tudásbázis kérdés)


18. FairyJ (válaszként erre: 17. - Kefekötőke)
2010. júl. 29. 11:39
:)))
17. kefekötőke (válaszként erre: 16. - FairyJ)
2010. júl. 29. 10:53

Ez jó hír.

Ha minden rendben, akkor tényleg nem sok értelme van piszkálni bármit,persze az jó ,ha más tulajdonán tanulunk meg ezt-azt.

Kölönben is Murphy azt mondta:

a szaktudás egyenesen arányos a tönkretett berendezések számával.))

16. FairyJ
2010. júl. 29. 10:49

Szia. Tegnap este és ma reggel bekapcsoltam kíváncsiságból azt a gépet, és jó volt a kép... Én most már tényleg nem tudom mi van, de nem fogom piszkálni:D

Amúgy igen katódsugárcsöves, bazinagy monitor:)

15. kefekötőke (válaszként erre: 13. - FairyJ)
2010. júl. 28. 15:15

Nem elrettentésnek mondom,de a szerviz óradíj 3500 Ft nál kezdődik, és akkor még csak megnézték befér-e az ajtón.

Ha rossz a monitor, már komplett gépet monitorral lehet kapni 10-15 eFt- ért.

14. kefekötőke (válaszként erre: 13. - FairyJ)
2010. júl. 28. 15:09

Takarítottál is netán a monitort is törölgetted?Mi az hoyg régebbi? katódsugárcsöves ,érthetőbben:

olyan kredenc méretű?

Az irodákban a takarító személyzet régebben gyakran csupa jó indulatból letörölgetett mindent a monitort is a gomjait is ami hátul vannak a régi monitoroknál .Ott szépen,sunyi módon el lehet csavarni néhány beállító ptenciométert és mér fekete is akép fele.

nézd meg mi van hátul,ha érted ami gombok alá va ítva akkor nincs baj ,ha nem akkor sincs csak mindent oda forgass vissza ahonnan elindultál!

Olyan feliratot keress, hogy vertikális,vagy röviden vert.

13. FairyJ (válaszként erre: 12. - Kefekötőke)
2010. júl. 28. 15:03
Egyedül voltam.Amúgy ez egy régebbi fajta monitor, sajnos lehet,hogy szimplán csak lejárt már az ideje, és elromlott.:( Még majd megpróbálom állítgatni, aztán, ha nem lesz több ötlet vagy tipp,akkor szervíz.
12. kefekötőke (válaszként erre: 11. - FairyJ)
2010. júl. 28. 15:00

Közben egy kérdés: csak egyedül voltál a számítógép körül? gyemek szerű képződmény előfordulhatott?

A monitort (ha olyan) szépen el lehet állítgatni.

Most ebben a pillanatban játszottam az enyémmel ,még soha nem használtam ezeket a gombokat,most kisérleteztem kb mi mire való de tudtam produkálni a monitor gombjaival,az enyémen alul vannak "menü,léptetés le/fel,fényerő horizontális/vertikális ,meg afene tudja mi minden beállításokat csináltam .

Szóval sötétre csináltam a képernyőm egy részét,ha akartam.Ez egy samsung LCD monitor.

11. FairyJ (válaszként erre: 10. - Kefekötőke)
2010. júl. 28. 14:48
Ezt is köszönöm.
10. kefekötőke (válaszként erre: 8. - FairyJ)
2010. júl. 28. 14:44

Javaslatként:vigyél próbára egy másik monitort addig ,csak árdugod a kábeljait és meglátod ha ugyanaz,akkor a videókártya körül van bibi,ha rendben van a kép,akkor monitornál van valami.


A sart/vezérlőpult/megjelenítés/beállításoknál is meg lehet nézni a beállított felbontást.

9. kefekötőke (válaszként erre: 8. - FairyJ)
2010. júl. 28. 14:37
Nincs mit, szívesen.
8. FairyJ (válaszként erre: 7. - Kefekötőke)
2010. júl. 28. 14:34
Köszönöm.
2010. júl. 28. 14:31
butternut nevű fórumozót keresd!Ő számítógép guru,programozó matemetikus egyébként.A kockafej klubban lehet érdeklődni.
2010. júl. 28. 14:29
Ezek szerint senkinek nincs tippje?:(
2010. júl. 28. 14:23
ÚÚÚ de ciki. :( sajnálom
4. badonyimariaeva (válaszként erre: 3. - FairyJ)
2010. júl. 28. 14:22

Így szokott lenni!

Mindig a kölcsönkért tárgy is akkor romlik el, ha elkérjük.


Valami lett vele biztos!

A helyedben én sem tudnám, hogy mit csináljak!

2010. júl. 28. 14:17
Egyik ismerősünk lakására vigyázunk a héten, ott interneteztem tegnap,tegnapelőtt. Ma bekapcsoltam a gépüket, először jó volt minden, aztán a képernyő felső fele eltűnt. Az alsó rész teljesen jó, tiszta, de a felső terület fekete. Nem a mi gépünk, meg vagyok ijedve, hogy teljesen beadta a kulcsot a monitor.:S Lehetséges,hogy javítható problémája van?
2010. júl. 28. 14:14
Hallgatunk...!
2010. júl. 28. 14:11
S.O.S! Monitorprobléma...:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook