Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mohácsi Gábor fotósnál jártatok már? fórum

Mohácsi Gábor fotósnál jártatok már? (beszélgetős fórum)


2018. jún. 17. 01:06

Ezeket a cukiságokat irta rolam a Mohácsi Gábor barátja a Győrik Lekvár Ferenc. Nem öltem meg senkit, előre szólok. De nézzék meg egy pillanatra miféle undoritó rágalmazásokat irt. TV2 is leadta rólam a hazugságokat. Amikor egy 12 hetes magzatot elvetettem, az is azért volt, mert bedrogozott a terhesség előtti hetekben.. szóval gondoltam, biztosan hatással lesz a magzatra hogy bezöldültem, ráadásul az is fontos, hogy ő a terhesség alatt 2x kidobott az utcára, megvert, kiabált velem, orditozott, hogy biztos nem is az övé a gyerek. Az volt 2O13 Január-Február.. környékén


(Kisfiáért harcol egy édesapa, akinek volt párja hamis iratokkal az Egyesült Államokba szökött közös gyerekükkel. A férfi azt mondja, a nő korábban már szült egy gyereket, akit pár percre rá megölt. Amikor ez később kiderült, összevesztek, a nő ezután tűnt el örökre, de akkor már terhes volt a második gyerekkel. A nyugalom megzavarására alkalmas riport következik.


Ha ön vagy ismerőse krízishelyzetbe kerül; önt vagy ismerősét, rokonát erőszak éri a kapcsolatában, vagy ha valakiről úgy véli, emberkereskedelem áldozata lett, akkor hívja az Országos Kríziskezelő és Információs Telefonszolgálatot, ami belföldről minden hálózaton keresztül ingyenes: 06-80-20-55-20


Halálhírét keltették, miközben terhes barátnőjét keresi Gábor

Megjelent az interneten, hogy elhunyt Mohácsi Gábor fotóművész, több százan fejezték ki részvétüket. De a hír nem igaz: Gábor él, csak az borította ki, hogy állapotos barátnője eltűnt.



Döbbent emberek százai fejezték ki részvétüket az interneten Mohácsi Gábor fotóművész honlapján, és egymástól kérdezgették, vajon hogyan halt meg ilyen hirtelen az életerős fiatalember. Gábor napokon át nem adott magáról életjelet, lapunk azonban a nyomára bukkant.


– Teljesen összetörtem, hogy eltűnt Isabella – panaszolta a Borsnak. – Nagy szerelem a miénk, Isabella szülei azonban nem örültek neki. Ezért egy szál ruhában szökött el otthonról, és hozzám költözött. Az édesanyja sosem titkolta: szeretné, ha a kapcsolatunk véget érne. Isabella viszont az én magzatomat hordja a szíve alatt, a legutolsó orvosi kontroll szerint tizennégy hetes terhes.


- Mind a ketten örültünk, Isabella azonban egy hete eltûnt, azóta nem tudok vele kapcsolatot teremteni. Rém­álmaimból arra riadok, hogy a mi picikénket elvetették.


Gáborra rájár a rúd: munkahelyi telefonja, hitelkártyája eltűnt, internetes oldalát, leveleit feltörték. Halálhíre is így került az oldal­ra. Szerelme száma megszűnt, a leveleire nem rea­gál.


– Tudom, hogy Olaszországban van, a nevelőapja olasz. Fáj, hogy közénk állnak – mondta megtörten. Barátnőjének a neten tettük fel kérdéseinket, de egyik pillanatról a másikra törölték a közösségi portálról.


Gábor: A párom megölte a gyermekemet!

Második gyermekéért harcol Mohácsi Gábor fotóművész. A férfi azt állítja: első, egészséges, öt hónapos magzatukat volt párja egy olasz kórházban „megölette”. Eurómilliós per jöhet.



Két évig harcolt az életben és a bíróságon Mohácsi Gábor, hogy végre láthassa kisfiát – de hiába. Isabella, a gyermek anyja hiába kért távolságtartást, elbukta a pert, Gábor viszont nyert, jogosan találkozhatna a gyermekkel, de mégsem tud. A kisfiú és édesanyja ugyanis Amerikába szökött. Gábor számára rejtély, Isabella hogyan szerezhetett hozzá papírokat. Ennél is megdöbbentőbb azonban másik közös gyermekük sorsa. A fotóművész szerint a picit alig öt hónapos korában, egy olasz kórházban „ölték meg”.


– A végsőkig elmegyek, hogy kiderüljön az igazság – mondta az apa, majd a lelkét évek óta nyomasztó titkát is felfedte. – Isabella az első terhessége negyedik hónapjában tűnt el, a pici orvosi leleteit a mai napig őrzöm. Egészséges volt, mindketten vártuk. A volt párom hónapokkal később került csak elő, a babánk nélkül. Azt mondta, spontán elvetélt, közel öt hónaposan. Megbocsátottam, és folytattuk az életünket, melyet újabb gyermekáldás tett még szebbé. A hetedik hónapban járt, amikor ismét összevesztünk, akkor nekem, majd másoknak is beismerte, mi történt valójában Olaszországban. Apja kapcsolatain keresztül meghamisították a leleteit, beindították a szülést, majd elvették a gyermekünk életét. Elküldtem.


Gábor: A párom megölte a gyermekemet!

Akkor Gábor még maga sem sejtette, hogy Isabella többé nem kerül elő. A férfi nem mondott le az apaszerepről, várta gyermekük érkezését. Hiába kértek távolságtartást ellene, megnyerte a pert, azt az apaságit is, amit ő maga indított. A bíróságon Isabella spontán vetélésről beszélt, ez lehet a veszte is.


– Egy védőnő segítségével tudtam meg, hogy megszületett a kisfiam. Mire azt is kiderítettem, hol, már elhagyták a kórházat. Ezt kö­vetően egyszer láttam őket, sikerült egy felvételt is készítenem róluk. Legutóbb meg az a hír fogadott, Amerikába költöztek és Isabella férjhez ment. Egy ismerősöm küldött egy képet, amin a volt párom a kisfiamat tartja, ez az egyetlen fotóm róla, valahányszor előveszem, patakokban folynak a könnyeim. Az olasz kórház ellen eljárást indítunk, egy neves ügyvédi iroda ingyen vállalta is ezt a piszkos ügyet. Súlyos bűncselekményt követtek el, meg kell bűnhődniük. A kisfiamért pedig harcolni fogok, hiszen ki sem kerülhetett volna Amerikába, és joga van ahhoz, hogy ismerje, lássa az apját – mondta Mohácsi. )


CÍMKÉK:

AKTUÁLIS GYEREK KÓRHÁZ OLASZORSZÁG MEGÖLTE KISALFÖLD DÉLMAGYAR

2018. jún. 17. 00:55
Engem fotozott, és egy alkoholista, drogos. Fotozni nem tud, retusálással próbálja kompenzálni, hogy nem tud fotozni. Fotozás alatt be van állva, és alkoholista, a fotózás végére már elküld az édesany....ba. És te meg csak bambán nézel, ha még nem itatott le téged. Viszont mostanra, már senki nem megy hozzá fotózásra, gyorsan lecsuszott. Elvesztette minden lakhatását Magyarországon, és a volt barátnőjét próbálja beperelni, hogy valami hirnevet kovácsoljon magának. Szerencsétlen csaj a 1ö honapos kisbabájukkal lelépett New Yorkba, és 3 évvel később, amikor már lecsuszott a Mohácsi Gábor, akkor egy gyerekrablásos pert inditott.
2012. júl. 24. 08:52
Mostanában többször is láttam kuponos oldalakon kedvezményes ajánlatatit. Kíváncsi lennék olyanok véleményére akiket fotózott már.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook