Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mivel lehet elriasztani a macskákat? fórum

Mivel lehet elriasztani a macskákat? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
186. Kamillka (válaszként erre: 184. - Kingi7)
2010. febr. 14. 22:38

És az miben mérv adó mások számára, hogy a te kutyádnak nem volt ruhája? Nem is értem mire fel írtad...


Ki mondta, hogy tűrjél egyet is? Csupán egy kicsit beteg, hogy puskával akarjátok itt egy páran lőni őket meg macska csapdát építeni stb... Tegyük fel, hogy ki nem állhatom a macskákat, akkor sem tudnék RÁLŐNI, vagy bántani egyet sem, ahogy más állatot sem. Milyen lelkületű ebmer lehet az aki pártolja az ilyesmit?


Ha tudjátok, hogy kié, mert mindenki állítja a szomszédé, miért nem lehet a szomszédal beszélni, hogy ivartalanítsa a macskáit és az lenne a megoldás. Annál is inkább, mert a kandúr pisisjének van olyan erős szaga ivartalanítás előtt. Nem a macska a hibás, hanem az a gazdi, aki nem ivaralanítja!! Tehát nála követeljétek a megoldást, mert nem az állat tehet róla, ő csak ösztönösen cselekszik, nem veletek akar kitolni...

2010. febr. 14. 21:58

Hello mindenki!


Ameddig ilyen visszamaradott gondolkodású emberek vannak, addig hogy várhatnánk el az állatoktól, hogy öljék ki magukból az ösztöneiket és cselekedjenek ésszerűen???


Chipezés... én konkrétan nem hallottam olyanról, hogy a macskákat kötelező lenne chipeztetni...ha lenne is benne, pont nem az olyan emberek törődnének a gazdi megtalálásával, akik ezt javasolták... de ha szerintetek ez tuti módszer, akkor hajrá mindenki, mondjuk akkor már mindegy ha a cicák elzavargatása miatt állsz kint napokat, vagy azért, hogy elkapj egyet és kiderítsd h kié szerencsétlen...


kingi7! szerintem egy példa felhozása nem egyenlő azzal, hogy egy gyereket egy állathoz hasonlítunk... de te és a hozzád hasonló emberek csak maximum így képesek felfogni, hogy mit érezne az állat a fantasztikus ötleteitek miatt! mondjuk a mellékelt ábra bizonyítja, hogy még így sem a lényeget fogod fel a dologból... a kutyádat nem csoda, hogy az udvaron tudod tartani... én még nem láttam fára, tetőre vagy kerítésre mászó ebeket, de linkeld ha esetleg találnál valami videót... amúgy is egy kutya tanítható, hallgat a gazdájára jó esetben (bár ezt hogy az udvarban marad nem engedelmességnek nevezném, ha kinyitnád a kaput tőled simán elmenne...) de egy macska önfejű és makacs, neki nem mondhatod hogy állj meg, gyere vissza vagy maradj! sajnos nem tudsz mit csinálni, a cicusok természetüknél fogva ilyenek, ezt vagy megpróbálod épp ésszel felfogni és belátni, vagy vedd körbe magad 10méteres betonfallal, azon nem hiszem, hogy átugranak :)


Komolyan mondom néha felháborít, hogy milyen emberek vannak... igen állatokról beszélünk, de sokszor megmutatkozik, hogy mennyivel intelligensebbek, mint némelyik ember... a cicám például nem várja el tőlem, hogy nyalogassam magam, vagy hempergőzzek vele a homokban...akkor ti miért várjátok tőlük, hogy természetellenesen cselekedjetek???


Remélem sikerült 1-2 nagy tudásút jobb belátásra bírnom...


Üdv.

Panni és Hógolyó

184. kingi7
2010. febr. 14. 21:02

andi6020!


Te a kutyák mióta hordanak ruhát? Mert nekem volt, de nem volt ruhája...

Azért látom,te a lakásban jól elvagy az állatokkal....ez nem negatív, de te ahogy bent velük elvagy én kint úgy nem tűrőm macskákat, pláne ami nem az enyém!!!

Ezt kell megoldani, ez a fórum témája is

183. kingi7 (válaszként erre: 174. - Elfelejtett jelszó)
2010. febr. 14. 20:57
Ha van erre pénzed, akkor legyen arra is pénzed, hogy vidd ivartalanítani a macskát-mocskot én már kaptam ilyet! meg hogy etessem... :DDDD
182. kingi7 (válaszként erre: 173. - Andi6020)
2010. febr. 14. 20:54

Én sem értem hova fajul! és még mindig azt sem, hogy miért kell elviselnem más állatát? Te is bántó vagy,mert olyat akarsz ránk kényszeríteni, amit mi nem akarunk,

Az, hogy a macska tiszta állat, hagy némi kívánnivalót maga után, mert én speciál a bűzétől össze-vissza hányom magam! Nekem volt kutyám, ezerszer tisztább állat! Sőt némely embernél is tisztább és igényesebb volt!

181. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 180. - 3aa56130ac)
2010. febr. 14. 18:41
Erről a fajtáról én is csak jókat hallottam! Köszönöm!
180. 3aa56130ac (válaszként erre: 176. - Elfelejtett jelszó)
2010. febr. 14. 14:37

Kedves!

ha javasolhatok egy kutyafajtát, akkor a berni pásztor!

Nem tapossa ki a virágokat és csak az úton közlekedik! Békés fajta! imádja a gyerekeket és nem túl nagy a mozgásigénye! De keress rá! Nem fogsz rosszat találni róla

2010. febr. 14. 14:36
Én sem irtam be egy macskás fórumba sem (pedig annyi van mint a sár) hogy mennyire rühellem őket.
178. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 175. - Andi6020)
2010. febr. 14. 14:34

Elég sok pasi van már szerencsére. Nekik is ugyanugy joguk van itt lenni, ahogy a nőknek. Mindenki örül nekik, talán egyedül Te nem.

Egyébként nem tűnt fel, hogy ez nem macskaimádó topic? Ha ennyire imádod őket talán nem itt kéne közözködnöd!

177. 3aa56130ac (válaszként erre: 175. - Andi6020)
2010. febr. 14. 14:34

A lehetőség adott férfiaknak is!

Nincs kitiltva senki!

De igazam van! És nem húztam fel magam!

Normálisan reagáltam egy kérdéses értelmű hozzászóláshoz!

2010. febr. 14. 14:31
sajnos pont a virágok miatt nem tarthatunk nagy testű kutyát pedig ezek ellen az kéne
175. andi6020 (válaszként erre: 170. - 3aa56130ac)
2010. febr. 14. 14:30

Nevetséges vagy!

Ahogy felhúztad magad, remélem megüt a guta.

Különben meg Te egyáltalán mit keresel itt? Ez egy NŐI portál. Nem tűnt fel?

2010. febr. 14. 14:29
Vonzó nekik az udvarunk mert karban van tartva, kicsinosítva teli virágokkal bokrokkal, üvegházzal és csak egy tacskónk van, aki fél a macskáktól
173. andi6020 (válaszként erre: 165. - Kingi7)
2010. febr. 14. 14:27

Az első mondatodat nem értem, a másodikat nem is veszem komolyan, a harmadikba nem nem vagyok biztos. Láttam én már maga alá vizelő, italcentrikus embert. A macska legalább tiszta állat.


Mindent félretéve, jó, hogy itt elbohóckodunk, de azért vigyázz a szádra. Bántó vagy, és közönséges.


Nem s értem, hová fajul ez a topic?

172. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 168. - Kingi7)
2010. febr. 14. 14:26

Ez az amit én sem értek. Talán mert kertes házban élünk és gondolják a nagy udvarban elférnek. Pedig megérhetnék hogy egy macska sem érzi jól magát két óriási kutya társaságában nemhogy 8 egy kupacon!

Én már számon se bírom tartani hány különböző macskát látok nap mint nap a kertben. Nap mint nap újakat..

171. c33bd8536b (válaszként erre: 167. - Kingi7)
2010. febr. 14. 14:26
ezek szerint nem csak jobbindulatú, hanem intelligensebb is mint egynéhány ember...örülök, hogy sosem találkoztunk.... kellemes vasárnap délutánt...
170. 3aa56130ac (válaszként erre: 161. - Andi6020)
2010. febr. 14. 14:23

Tarts macskát!

Eléggé nagy az étvágyuk!

ha akarod az ágyadba is viheted!

De amíg egy ember élete nálad annyit ér mint egy macskáé eddig normálisan gondolkodó ember nemhasonlóit egy dögöt az emberhez!

Ha kocsival elcsapok egy macskát aki nem ismeri a kreszt nem kapok semmit!

De ha egy emberrel történik ilyen akkor 3-4 évet!

Igazad van egyenértékű!

De akkor az a disznó is amit megeszel!

Vagy az a csirke!

Ne gyere itt a macska milyen okos!

Egy disznó amit megeszek 300 X több dologra tanítható meg!

Úgy hogy búj ágyba a macskáddal és az legyen életed legjobb estéje!

169. kingi7
2010. febr. 14. 14:22
Még eszembe jut az is, ha lakásba van, a hulló szőre, ami a kajába is bekerül, meg a szaga, meg amikor valahova odahugyozik....hmmm hogy lehet ilyen igénytelenül, bűzben élni?
168. kingi7 (válaszként erre: 164. - Elfelejtett jelszó)
2010. febr. 14. 14:20

fúú... összesen hány szomszéd, hány macska szaga?

Azt nem értem, hogy miért nem tartják lakásban, és miért vannak kiakadva, hogy nem tűrőm a kertben más állatát...

167. kingi7 (válaszként erre: 162. - C33bd8536b)
2010. febr. 14. 14:18
Ennek örülök, akkor élj vele nemi életet :) Én nem bírom a szagát, sajnálom, ha más élvezi
166. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 158. - Kingi7)
2010. febr. 14. 14:17
Abszolút egyetértek!!
165. kingi7 (válaszként erre: 161. - Andi6020)
2010. febr. 14. 14:16

Hát én meg némely macskaimádot, egy bizonyos állat ember kapcsolatra vélek, amit az emberek szaporodásra szoktak használni...


Azt azért ne mondd, hogy a macska tud összeadni, olvasni, írni :) ha igen, meg tudom érteni :)


Egy biztos, az ember nem csak kajacentrikus és nem hugyoz a ház ajtajára :)

2010. febr. 14. 14:12
Ja és ez még csak a bal szomszéd volt...
163. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 155. - C33bd8536b)
2010. febr. 14. 14:05
Akkor javítom: A szomszéd 8 macskát tart, abból 6 rendszeresen nálunk van!
162. c33bd8536b (válaszként erre: 156. - Kingi7)
2010. febr. 14. 14:02
Minél többet olvasok tőled, egyre jobban becsülöm és értekelem a cicámat.
2010. febr. 14. 13:29
Ahogy olvasom egyesek hozzászólását, hát nemhogy az ember helyére sorolom a macskát ( a kutyával együtt), hanem sokkal előbbre.
2010. febr. 14. 12:49
én nagyon szeretem a macskákat is meg a kutyákat is. kertes házban lakunk, de albérletben, így nem akarunk egyenlőre állatot, ráadásul most ikreket várok. viszont az rohadtul zavar engem is hogy a szomszéd macskája rendszeresen a mi lábtörlőnkre jár szarni...ha épp észreveszem elzavarom, ha nem ott a kupac...vettem macsakriasztó sprayt, ez hatott egy darabig, de félek ha jön a tavasz megint kezdődik elölről az egész...ilyenkor mi van?
159. kingi7
2010. febr. 14. 12:44
Ez jó :DDDD tuti megoldás, az biztos :DDDD
158. kingi7 (válaszként erre: 146. - F8db0709b8)
2010. febr. 14. 12:43

Nem akarok kutyát tartani azért, hogy a mittudomén kinek a macskáját távoltartsa!

Én azt nem értem,hogy lehet ennyire imádni ezeket az állatokat? Legalább annyira elegem van belőlük! Szép meg jó annak aki tartsa, nekem nem kell!!!!


Áruld már el feliratozva vannak a macskák? :)

Ja és oldja meg, hogy keritésen belül tartsa, én is megoldottam a kutyámat, nem az utcán,meg a szomszédnál tartottam!

157. kingi7 (válaszként erre: 145. - C33bd8536b)
2010. febr. 14. 12:40

Manapság tigrist is tartanak háznál igaz :) A háziasitásban benne van a szó HÁZ, tehát háznál van, nem a 10.-ik szomszédnál!


Még mindig az a kérdésem, hogy miért kell elviselnem más tulajdonában lévő macskát, ha nem akarok macskát? :) Miért kell jopofát vágnom hozzá és nyelni,nyelni???


Elkeztek bagzani a macskák, ma kimentem a teraszra és összehánytam magam a szagtól....

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook