Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mivel foglalkoznál fiatal nőként vidéki kisvárosban, faluban? fórum

Mivel foglalkoznál fiatal nőként vidéki kisvárosban, faluban? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
15. Bless the child (válaszként erre: 14. - Lávli*)
2020. ápr. 8. 17:48
És még sorolhatnánk....
14. Lávli* (válaszként erre: 6. - Semleges)
2020. ápr. 8. 17:46
Pedig inkább le a kalappal az előtt, aki belátja, hogy a nővéri hivatás nem neki való és tovább áll, minthogy teljesen belekeseredik, de marad, és úgy döfi a vénádba a tűt, hogy rögtön szakadjon az ér, a nagymamát meg benne hagyja a kakis pelusban, hogy legyen munkája a másik műszaknak is .. 😎
2020. ápr. 8. 17:46

Nem a munka a problémám leginkább, hanem a munkáltatók, a vezetők, a főnővérek és a negatív rosszindulatú kollégák, akik ellopják a lakók elől a hozzátartozó által megvett csokit, sütit, banánt. Megeszik az ebédüket, vagy haza viszik ételesbe. Nem adják oda amit szánnak nekik hanem oda adják a vajas kenyeret ők meg haza lopják a zsírt. A főnővér szemében csak sz*armosók vagyunk. Nincs megbecsültségem és kinéznek a kollégák amiért én nem vagyok ilyen és nem lopok, hanem inkább az enyémet is oda adom. Ez nem dicsekedés inkább panaszkodás sajnos, mert bele fáradtam ezt nézni és mindig belegondolok, hogy lehet a hozzátartozó az utolsó 5000 ftján vette meg azt a doboz sudocreamet meg a kiló banánt. Aztán jönnek ezek a rosszindulatú, nőnek nem nevezhető "ápolók" és el dugják a táskájukban.

Nem néznek emberszámba a vezetőim. Szeretem a munkám de a körülményeket nem, és ezt a sok negatív embert. Ezért váltanék,mert 24 évesen én nem bírom ezt végig nézni. Viszont ha szólok engem vetnek meg, és vagyok az áruló...

12. semleges (válaszként erre: 8. - Garabonciás)
2020. ápr. 8. 17:37
Nem kritika volt, vélemény:)
11. andi6020 (válaszként erre: 10. - Semleges)
2020. ápr. 8. 17:37
Én minden más hamarabb lennék mint varrónő.
10. semleges (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2020. ápr. 8. 17:34
Én varrónő.
9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 8. 17:32
Ėn ha újra kezdhetném, asztalos lennék.
8. Garabonciás (válaszként erre: 6. - Semleges)
2020. ápr. 8. 17:20
Szerintem nem kritikát kért hanem tanácsokat. Amúgy meg miért baj az hogy váltani szeretne? Inkább most mint 50 évesen amikor már az életedkedve is elmegy az egésztől, meg nagyon lehetősége se lesz tovabblepni, mert egy 50 éves már hova kell. Ez egy hivatás, nem szakma, nagyon sokan felőrlődnek kozben, ez tényleg csak annak való aki bírja a megpróbáltatásokat.
7. unom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 8. 17:12
Ha vállalkozásban gondolkodsz arra számíts, hogy a sikeres nem csak azon múlik, hogy milyen szakember vagy, hanem azon is, hogy tudod értékesíteni a munkádat.
6. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 8. 17:10

24 vagy, ápoló és elment az emberektől a kedved.

Hát, megértem, de nem értem. Tanácsot tudnék adni de szarkazmusnak vennéd.

2020. ápr. 8. 17:09
Vagy esetleg atkepezhetned magad csecsemőgondozónak, vagy esetleg dajkanak ha szeretsz gyerekek között lenni.
2020. ápr. 8. 17:04
Borsod megye, sok választási lehetőséged nincs. Ugyanolyan elmaradott mint Békés, Csongrád. Miért nem tanulsz fodrásznak vagy kozmetikusnak? Ők jól megélnek. Mondjuk itt is emberekkel kell foglalkozni de mégse annyit mint az eü-ben.
3. matyera (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 8. 17:03
Mi az amire lenne lehetőséged ott helyben? Vagy saját vállalkozásban gondolkodsz? Esetleg vendéglátás, mint szakács vagy cukrász (mert hogy említetted, hogy emberekkel nem szívesen foglalkoznál)??
2. matyera (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 8. 16:57
Elsősorban úgy gondolom, hogy fel kell mérni mi adott a városodban. Ha tudod, h van üresedés itt vagy ott akkor arra érdemes rákapni.
2020. ápr. 8. 16:48

Tegyük fel szeretsz itt élni, borsod megyéről beszéljünk. Fiatal nő vagy, mibe fognál bele? Lehet szakma, vállalkozás bármi.


Ápoló vagyok, 1 éve dolgozom benne de már most ki vagyok égve. Hülyének néznek sajnos a vezetők, stb. Nem való nekem mégsem,nagyon megterhelő fizikailag. Szeretem az időseket, elesetteket de váltanék. 24 vagyok, elköltözni nem akarok. Éltem egy évet Pesten és haza tértem. Szeretek itt élni, szeretem a csendet, a nyugalmat. A legközelebbi város is csak 5000 fős, a megye székhelye Miskolc. Van 15 család méhem de az kevés, nem tudok belőle nyilván megélni. Jelenleg 200 ezer ftot keresek. Ebből kell gazdálkodnom vagy valami tanfolyamot fizetnem ami után esetleg vállalkozhatok. Nem tudom mivel foglalkoznék, azthiszem az emberektől elment a kedvem. Jó értékesítő nem vagyok sajnos

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook