Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mitől lehet pecsételő barnázásom három napja? fórum

Mitől lehet pecsételő barnázásom három napja? (tudásbázis kérdés)

2015. aug. 25. 19:57
Sziasztok! Nekem ma kezdődött a probléma, szeretném a tanácsotokat kérni! Ma délelőtt voltam nődokinál, levették a citológiát. Nemsokkal vizsgálat után éreztem a hasamat és délután óta barnázgatok, egyébként az utóbbi években is így szokott lenni. A doki felírt Gynazol 20 mg hüvelykrémet, amelyet ma este kellene elhasználnom, majd holnaptól egy 6 db-os Gynoflor hüvelytablettát. Azt szerezném kérdenzi, hogy szerintetek a baránázás mellett elkezdhetem használni a hüvelykrémet? Ha jól emlékszem 1-2 napig szokott tartani ez a barnázás. Légyszi írjatok, tapasztalatot is szívesen olvasok! Köszönöm :) Légyszi nekem is írjatok
6. gizirozi (válaszként erre: 5. - Minnie0603)
2015. aug. 25. 19:55
Azt hittem baba miatt kérdezed bocsi :) Majd azért írd meg mi lett jó?
5. Minnie0603 (válaszként erre: 4. - Gizirozi)
2015. aug. 25. 19:28

Remélem, hogy a mensi miatt van és holnap meg fog jönni.

Nekem nem volt még ilyen ezért találtam furcsának.

De ezek szerint mensi előtt ez normális.

Köszi :)

2015. aug. 25. 19:23
Ez már a mensi jele.Ne haragudj nem akarlak lelombozni de nekem mindig így jön meg.Barnázás mellfájás szurka idegesség. Ebben a hónapban nem volt barnázásom és 3 napot késett aztán sajnos mégis megjött :( Olvastam egy cikkben ahol egy doki nyilatkozta hogy minél közelebb a mensi idejéhez a barnázás annál biztosabb hogy az menstruáció lesz. Barnázással járhat a beágyazódás is de az max 7-10 nap a peteéréstől szóval most már nem kéne neki. De ugye a remény hal meg utoljára én nagyon drukkolok neked :)
3. Minnie0603 (válaszként erre: 2. - 0c7adf8ee7)
2015. aug. 25. 18:29
Holnap ha nem jön meg akkor talán veszek egyet.
2015. aug. 25. 18:27
Teszt?
2015. aug. 25. 18:25

Holnap kéne, hogy megjöjjön de már 3 napja pecsételő "barnázásom" van.

Sokat stresszelek idegeskedek mostanság ez lehet attól?

A melleim is érzékenyek kicsit. Szurkáló érzést is érzek a hasam alján.

Vagy ez már annak a jele, hogy meg fog jönni?

Ilyen még nem volt menzesz előtt, most ezért találom furcsának.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook