Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől lehet, hogy erős narancssárgás lé folyik az orromból, ha kifújom? fórum

Mitől lehet, hogy erős narancssárgás lé folyik az orromból, ha kifújom? (tudásbázis kérdés)


1 2
2016. febr. 16. 15:32

Köszönöm!

És neked is volt már ilyen narancssárgás, véres lé? Még ezelőtt sosem tapasztaltam ilyet, úgy megijedtem, gőzöltem kamillateával de hát már azt sem tudom mit szabad csinálni, nehogy rontson a helyzeten.

7. 1967f14e72 (válaszként erre: 5. - Gracielita)
2016. febr. 16. 15:29

Ez csak szófordulat!

Majd mikor megszűnik a feszülés és kifolyik a zöld trutyi.Azt hívjuk úgy hogy kipattan!

Nekem sokszor 2 hét mire odáig eljutok!

Türelem!

6. 4975ebdc2f (válaszként erre: 1. - Gracielita)
2016. febr. 16. 15:27
Nem tudom , de javulást.
2016. febr. 16. 15:21

Én is erre tippeltem, mert tegnap este elég rendesen fájt is az arcom, meg mikor fújom akkor is szokott feszülni. Az antibiotikum amit felírtak erre is jó állítólag.

Hogy érted, hogy kipattan?

4. 1967f14e72 (válaszként erre: 2. - Gracielita)
2016. febr. 16. 15:18

Arcüreg gyulladás!

Ha kipattan rendesen,jobb lesz!

2016. febr. 16. 15:17
Jajj azt elfelejtettem mondani, hogy a másik oldalon is vérzett tegnap egy kicsit, illetve amikor beszívom a levegőt, kicsit mintha csípne.
2016. febr. 16. 15:16
Sziasztok! Múlthét hétfő óta beteg vagyok, először náthával kezdődött, majd hörghurutom is lett, folyt az orrom, és be volt dugulva, sokat szenvedtem vele. Pénteken az orvos felírt egy antibiotikumot, amit be is szedtem, már csak a holnap adag van hátra, a köhögés elmúlt, de tegnap este óta az egyik oldali orrlyukamból, mikor kifújom narancssárgás, véres váladék jön, nem takonyszerű, hanem ilyen lé. (elnézést, ha undorító). Sajnos nem tudok most orvoshoz menni vele, de nagyon megijesztett. Mitől lehet? A füleim is ki-be dugulnak.
2016. febr. 16. 15:14
Mitől lehet, hogy erős narancssárgás lé folyik az orromból ha kifújom? A többi lent
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook