Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől fulladhatok? fórum

Mitől fulladhatok? (tudásbázis kérdés)


2010. jan. 8. 19:54
Olyan nincs, hogy tüdőtágító. Hörgőtágító van. A tüdőtágulás egy súlyos betegség.
2010. jan. 8. 19:53
Gyakorlatilag bármitől. Lehet allergia, irritáció, belső szervi gondok
2010. jan. 8. 19:50
Nekem is az a gondom, hogy sokat köhögök, és már valamikor fulladok is szinte, s semmilyen gyógyszer nem hat a tüdőtágítókat kivéve, mikor nagyon köhögök. Minden vizsgálat negatív, s a köhögésem típusából eredően már maga egy praktizáló orvos mondta, hogy szerinte is lelki eredetű ez a gondom.Sok mindent magamba fojtok, s a szervezetem ezt így, a köhögés által próbálja kiadni a gondokat magából. Ezt mint írtam már orvos is mondta, de sok magánember is, mivel nem hat rá semmi, a jógát és egyéb homeopátiás szereket javasoltak már, például a citromfüvet, ami tényleg nagyon jó nyugtató, lazító szer.
19. marduk
2010. jan. 2. 13:56
Látom vannak ellenzők is abban a témában,hogy lelki eredetű e a betegségek, az anya méhben is érheti a magzatot sérelem a külső hatások miatt, ha az anya nem egy stabil érzelmű,retteg mondjuk a szüléstől,vagy milyen anya lesz már is a gyerekre hatnak ezek,lehet akár leukémia is belőle.Bizony az érzelmeinkért felelősek vagyunk,betegséget akumlál
18. Katinkaboszi (válaszként erre: 16. - 7c79ff1565)
2010. jan. 1. 23:21

BUÉK Neked is,

biztosan letudod most az egész évi betegeskedést, látod én ebben hiszek, meg abban, hogy

hagyjuk, mindenki kapaszkodik valamibe, ki ebbe, ki abba.

amúgy a biológia és a lélek az két külön dolog, persze, hogy nem tanítják.

Jó éjszakát, kellemes pihenést és ne fulladozz, ha lehet.

17. 7717d911a9 (válaszként erre: 16. - 7c79ff1565)
2010. jan. 1. 23:19
a biosztanárok már csak ilyenek....:OOO :)))
2010. jan. 1. 23:11
mindegy, hagyjuk, szerintem ha minden a lelki bajra vezethető vissza, akkor nem lennének orvosok, csak agyturkász pszichomókusok.... van egy olyan tudományág is h biológia, egy pánikbetegséget valóban lelki okok okoznak, de nem véletlenül vannak különböző ágazatban képzett orvosok. Nem hinném, h minden orvos a lelki bajokat veszi elő, az immunrendszer legyengül,ha valaki nem egészséges életmódot folytat, nem eszik sok friss gyümit, zöldséget, helytelenül táplálkozik..stb...de szerintem ha valaki fizikailag beteg, amit a biológia ágazat elismer az már csak jelent valamit. mindegy, ti biztos jobban tudjátok... Nekem a biosztanár valahogy kihagyta azt a részt, h minden fő testi probléma a lélek hibájából ered.. Amúgy Boldog Új Évet nektek, és szép estét... tényleg elnézést h szkeptikus vagyok...
15. 7717d911a9 (válaszként erre: 14. - Katinkaboszi)
2010. jan. 1. 23:11
agresszív???? az nálam elszántság...
14. Katinkaboszi (válaszként erre: 13. - 7717d911a9)
2010. jan. 1. 23:05

igen, de nem mindegy, hogyan adod elő a mondandódat,

ha túl agresszív vagy, ellened fordítják, a szépen elmagyarázottaknál elgondolkodnak.

vagy nem :))))

13. 7717d911a9 (válaszként erre: 12. - Katinkaboszi)
2010. jan. 1. 23:01
jaja....látod...
12. Katinkaboszi (válaszként erre: 9. - 7c79ff1565)
2010. jan. 1. 23:00

javaslatom, olvass csak utána, mert még az orvosok is ezt vallják :)

ahhoz, hogy valaki elkapjon valakitől valamit, a szervezetében az immunrendszer legyengül, de nem a betegségtől, hanem valami lelki oka kell legyen, attól.

és emiatt lesz beteg.

vagyis hasonló, mint a 22-es csapdája.

2010. jan. 1. 22:56
amúgy te orvos vagy?
10. 7717d911a9 (válaszként erre: 9. - 7c79ff1565)
2010. jan. 1. 22:49
erre is tudnék választ adni, de hagyjuk, ne eröltessük...
9. 7c79ff1565 (válaszként erre: 7. - Katinkaboszi)
2010. jan. 1. 22:45
azért nem hinném, h egy leukémiában szenvedő ember is azért lett beteg, mert a lelkében "nincs rendben" valami. Ne haragudjatok, de egy ember, ha pl. megfázik, kimegy a hidegre, nem öltözik fel, v elkap valakitől valami bacit, nem a lelke miatt lesz beteg, hanem mert elkapta.... ott vannak már a kicsi bölcsis gyerekek, egymás között is bacikat terjesztenek,nekik se a lelkük miatt alakul ki a baj..
8. 7717d911a9 (válaszként erre: 6. - 7c79ff1565)
2010. jan. 1. 22:40
Nos, nem muszály Nekem hinni, tudatalatti programok is lehetnek ezek. Én egészen más megközelítésből ragadom meg a helyzetet ami nem a szokványos. Vannak olyan szellemi-lelki beidegződések amik tudattalanul fizikai tüneteket produkálnak. Először mindig ezek betegszenek meg legvégül a test. Ezeknek a blokkoknak az oldása megszüntetheti a betegséget. Egy meditáció vagy kineziológus ezt profin el tudja végezni. Azért írtam mert nem tudom mennyire komoly az ügy. De ha már kiskorodban is jelentkezett akkor valószinüleg tenni kell ellene valamit...
7. Katinkaboszi (válaszként erre: 6. - 7c79ff1565)
2010. jan. 1. 22:39
ami azt illeti, minden betegség pszichés eredetű :(
6. 7c79ff1565 (válaszként erre: 5. - 7717d911a9)
2010. jan. 1. 22:29
szerintem ehhez ennek semmi köze sincsen, az életet tisztelem, még jó h nem azt írod, h direkt fullasztom magam, mert úgy érzem nincs jogom levegtőt venni.. Ne haragudj h ilyet írok, de ez valahogy szerintem nem ide vág... Nem pszichikailag generálom ezt, magától van, és elég kellemetlen. Kiskorombvan is többször előfordult, csak nem foglalkoztam vele.
2010. jan. 1. 22:24

Nem tiszteled eléggé az életet és saját magad!!!


Jogod van az élethez és az életadta levegőhöz!!


Fogadd be, légy hálás hogy egyéniség vagy és hogy itt lehetsz a Földön!!!


Ez egy ajándék, viszont úgy alakítod ahogyan akarod mert mindenkinek saját felelőssége az élete!! Szabad akarattal születtél.


Ne engedd senkinek hogy beleszóljon az életedbe!!!


Vedd észre az apró örömöket és változtass.


Legyen a mottód: "Addig élünk, míg meg nem halunk!!!" :)))))


Ezt a jókedvre értem!!! Használd az életet!!!

Jogod van hozzá!!! A madarak neked énekelnek minden reggel, a fák neked ringatóznak, a nap neked süt!! Vedd ezt észre!!!


Ha ezt megfogadod, a problémád el fog tünni.

A lelki hozzáállásod okozza betegségedet.


Higgy Nekem!!!


BUÉK!!!

2010. jan. 1. 22:22

iszol elég folyadékot ilyenkor?


feltétlenül menj orvoshoz !!!

hétfőn azzal kezd.

2010. jan. 1. 22:18
Sziasztok. sokszor rámjön vmi száraz köhögés, ha beszívom a levegőt, megakad a mély belégzés végén, a kifújás végén is megakad és fulladok. Ha kimegyek a hidegre, mégrosszabb. Sajnos már vagy pár hete kezdősött, orvoshoz még igaz nem volt időm elmenni... de szándékomban áll.. szerintetek mitől lehet? megfázás? nem vagyok berekedve, max ritkán..
2010. jan. 1. 22:17
egyáltalán mit érzel? hogy fulladsz?
2010. jan. 1. 22:16
Mitől fulladhatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook