Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől fájhat a hátsóm fölött rögtön egy piciel, talán a csont? fórum

Mitől fájhat a hátsóm fölött rögtön egy piciel, talán a csont? (beszélgetős fórum)


2011. dec. 23. 14:09
Szerintem a farokcsontod fáj.Nekem szülésnél nyomódott meg,dokim szerint hónapokig érezhetem még.Néha szoktam is.Majd elmúlik,felesleges gyógyszert kapkodni rá...de ha nagyon fáj,és sokáig,azért nézesd meg,nehogy más legyen!
10. 5236d12e25 (válaszként erre: 9. - Sophieee)
2011. dec. 23. 12:59

Igen nekem is ugyan ez volt. 2x nyitották mivel nekem nem fakadt ki, 3x már mütőttek. Nagyon sokáig elviselhető volt a fájdalom amikor előjött, de amikor rendesen begyulladtam akkor azt hittem a csillagokat lekaparom..Nem tudtam ülni állni, mozdulni gugolni főleg hajolni..

Az a baj ha 1x elöjőn akkor többször fog egészen amíg nem kerül sorra a mütétre.

Ez lehet a sok üléstől, túlsúlytól ha nem tisztálkodsz rendesen stb stb

9. Sophieee (válaszként erre: 5. - Nikol28)
2011. dec. 23. 12:45
Ilyen nekem is volt. Sokáig nem mutattam meg az orvosnak, majd amikor megmutattam beutalt sebészetre ott meg kiderült, hogy meg kell műteni. Ez egy ciszta amiről beszélsz, legalábbis nekem az volt.
2011. dec. 23. 10:43
farokcsont? ekem 2évig fájt és magától elmult
2011. dec. 23. 10:38
igen sokat szoktam ülni a gép előtt...szinte egész nap..és szinte fekve..a lábam feltéve valmire.
2011. dec. 23. 10:35
Mert lehet hogy félig hátradőlve ülsz a széken és feszül.
2011. dec. 23. 10:31
No az vagy a sok üléstől van, vagy ott van egy olyan csomo, amiben összegyülik olyan mint mikor a pattanást kinyomod.A férjemnek félévente ott nincs semmi, pup, de mégis fáj neki, majd bekeményedik és nagyon megnyomkodva kifakad.Aztán kiürülve ellesz egy darabig.Lehet hogy nekefd ia vnott egy pici pontszerű lyuk.
2011. dec. 23. 10:26

Kb ott ahol a tetoválás a nőn végett ér


[link]

3. 31c1daa9fa (válaszként erre: 1. - Artiny)
2011. dec. 23. 10:25

Ne vegyél. Erre nem kell. Majd elmúlik.

Fölöslegesen ne kapkodd a gyógyszereket be. :S

2011. dec. 23. 10:23
HOl is fáj pontosan?
2011. dec. 23. 10:19

Nem estem le rá..csak fáj kellemetlenül.

Tornáztam egy kicsit egy héten kereszul majdnem minden nap. Fekvotamaszokat csinaltam csak és egy 5kg sulyzot emelgettem.Szoval annyira megterhelni nem tudtam...

Vegyek be gyulladás gátlót? /Ibubrofent/

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook