Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit válasszak? fórum

Mit válasszak? (beszélgetős fórum)


1 2 3
50. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - Liliom10)
2022. dec. 29. 18:47
Liliom, a 20 évet hozzávetőlegesen írtam,pici volt a gyerekem amikor történt.Nem kizárt, hogy a születése előtt is volt már köztük valami,ez nem derült ki számomra.
49. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - Globus)
2022. dec. 29. 18:41
Igen,keres mást mert azt mondja hogy képtelen egyedül élni.
48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - Channa*)
2022. dec. 29. 18:39
Én sem vagyok eltartott, van munkám , de nem keresem degeszre magam.És nem semmizném ki a férjemet.Pont ezt írtam,hogy nem vinnék semmit magammal.
47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Pencil)
2022. dec. 29. 18:36

Volt már gyerekünk.Kicsi volt,ezért szemet hunytam a románc felett.Kiszolgáltatott helyzetben voltam.

És igen,én nem az érettségitől tettem függővé az összeköltözést hsnem sttól,hogy önállóvá váljon a gyerekem,de az még lehet 4- 5 év is,és annyit nem aksr várni.Sőt! Semennyit se.

46. libikóka (válaszként erre: 45. - Channa*)
2022. dec. 29. 18:10
Igen tudom hogy így gondolod.
45. Channa* (válaszként erre: 44. - Libikóka)
2022. dec. 29. 18:08
Csak gondolom. Igazán nem tudom sajnálni azokat, akikben nincs annyi, hogy dönteni tudjanak és lépni.
44. libikóka (válaszként erre: 43. - Channa*)
2022. dec. 29. 17:57
Honnan vetted hogy eltartott,,lehet hogy csak kevesebbet keresnek és csak egy lakásra futja,,meg napi megélhetésre és egyebekre,,nem ritka ez.
2022. dec. 29. 17:54

Én lépnék. Elválnék és elköltöznék. Van annyi pénzem, hogy vegyek egy lakást magamnak és nem a másikat(férjemet) akarnám kicsinálni anyagilag. De ez én vagyok.


Mondjuk én nem voltam sosem eltartott.

42. andi6020 (válaszként erre: 40. - Pencil)
2022. dec. 29. 17:46
17 éves. Írta
41. globus (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 29. 17:45
Mit ért azon, hogy nem vár rád, ha nem lépsz most? Keres más nőt? Kicsit olyan lenne, mint a ló nincs, szamár is jó. Ez nagyon fontos jel, légy óvatos.
40. pencil
2022. dec. 29. 17:45
És mekkora az agyerek, akit ott hagynál az apjával?
39. liliom10 (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 29. 17:42

A férjed 20 éve másba volt szerelmes, és a nő szakított vele ? Ha jól értem, még nem volt gyereketek. Miért nem váltál el akkor ?

Ha azt mondod a Szerelmednek, hogy megvárod, még leérettségizik a gyereked, utána hozzá költözöl, ha marad a szerelem köztetek, akkor ő nem várna Rád ? Lehet, hogy kissé önző, nem érti, milyen nehéz a helyzeted ? Vagy nincs elég empátia benne. Minden eshetőségre kitérően meg kellene vele beszélned a jövő forgatókönyveit.

Ha úgy érzi, Te vagy számára az "Álomnő", Rád várt egész életében, akkor nem akar szakítani !

38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Liliom10)
2022. dec. 29. 17:22
Liliom, a te meglátásoddal,véleményeddel tudok leginkább azonosulni. Bennem is leginkább ezek a kérdések merültek fel.Valahol legbelül én is azt érzem,hogy jobban szeretem én őt, mint ő engem.Bennem is felmerült, hogy miért nem tud rám várni még egy darabig, miért kell meghoznom egy ilyen súlyos döntést most. Minden véleményt köszönök, a negatív véleményeket is.Azt tudom mondani, hogy a házasságunk már 20 évvel ezelőtt megromlott és akkor a férjem volt ebben a helyzetben mint most én.Viszont akkor vele szakítottak.Lehet engem megkövezni, de most már megértem azt, hogy az ember életében jöhet másik szerelem is, nem biztos,hogy a jót választottuk fiatalon.A férjemet és magamat sem tartom rossz embernek.Egyszerűen nem illünk össze,ennek ellenére még mindig együtt vagyunk és nem öljük egymást.De nem is szeretjük.
37. liliom10 (válaszként erre: 32. - 55Judit)
2022. dec. 29. 17:15

A szerelem öl, butít és nyomorba dönt.

Nem lenne szabad szerelmi kapcsolatba bonyolódni annak, aki házasságban él ! De már benne van ! Én inkább a megelőzésben hiszek.

Azt írja, nincsenek otthon érzelmek, és a férje hozta őt már ilyen helyzetbe, mikor kicsi volt a gyerek. Még évtizedekig éljen a férjével boldogtalanul ? Nehéz ügy...

Most azt se értem, a férfinek van lakása ?

36. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 29. 17:13
Te is tudod a választ Baba. 🥰
35. 55Judit (válaszként erre: 34. - Globus)
2022. dec. 29. 17:13
Lehet persze. Csak amit írtál, az nem függ össze az előzményeddel.
34. globus (válaszként erre: 32. - 55Judit)
2022. dec. 29. 17:08
Azért ennyire nem fekete-fehér, lehet kulturáltan is válni.
33. globus (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 29. 17:07
Lehet, nem olvastam eléggé figyelmesen, hol laknátok közösen?
32. 55Judit (válaszként erre: 29. - Liliom10)
2022. dec. 29. 17:07

Dehogy tudja előre! A szerelem vak. ha összeköltözik vele akkor tudja meg hogy milyen vele az együttélés. Ha elhagyja a családját egy másik emberért csak mert szerelmes, megérdemelné hogy a két szék között a földre üljön.

Bocsánat! Véleményeket kért. Ez az enyém.

31. libikóka (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 29. 17:06

Nem hiszem hogy ez így van,attól függetlenül hogy így érzed.

Igaz még ha ki is tudna fizetni a lakásból,,abból legfeljebb hitellel vehetnél másikat,,azt is akkor ha nem valami drága nagyvárosban éltek.

30. 55Judit (válaszként erre: 28. - 55Judit)
2022. dec. 29. 17:03
Az első sor szól neked a többi a fórumnyitóé.
29. liliom10 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 29. 17:03

Azért vált el, mert Téged szeret, és Veled akar élni ? Vagy mindenképpen elvált volna ? Kérdés, hogy szeret-e annyira, mint Te őt ?

Ha én szerelmes lennék, képtelen lennék azt mondani, hogy szakítok, ha nem költözöl hozzám. Tudnék várni, akár 1-2 évet, akár többet, hiszen minden együtt töltött idő boldoggá tenne.

Úgy érzed, hogy együtt lakva is dúlna a szerelem ? Nem tudjuk, mennyire ismerted meg.

Van annyi pénzed, fizetésed, ha szakítanátok a Szerelmeddel valamennyi együttélés után, akkor albérletet tudnál fizetni ?

Ha a házasságban nincsenek érzelmek, közös célok, viszont még csak 40-50 éves kor között vagy,kölcsönös szerelem esetén inkább új életet kezdenék. De a Ti érzelmeiteket, és a többi fontos szempontot Te tudod csak, mennyire illenétek össze hosszú távon. Lehet, hogy többé nem hoz a sors Neked egy kölcsönös szerelmet ! Viszont arra is gondolni kell, ha lehull a szemed elől a rózsaszín köd, akkor is fogod-e szeretni annyira, hogy vele maradj ?!

28. 55Judit (válaszként erre: 6. - 8d00a82c06)
2022. dec. 29. 17:02

És mennyira igaza lenne!

Mikor férjhez mentél nem azt ígérted hogy jóban-rosszban? Nem vagy már kiskamasz hogy az érzelmek ennyire irányítsanak! Törődj a családoddal mert az érték! Az ilyet nem dobáljuk csak úgy el!

27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Libikóka)
2022. dec. 29. 16:57
Ha rájönne és válni akarna,mindenképpen nekem kellene mennem.Egyrészt most én vagyok a bűnös, másrészt nekem lenne hova mennem.
2022. dec. 29. 16:52
Mi történne ha férjed ,,mondjuk,,rájön és azt mondja váljatok el,,akkor is maradnátok a közösben,,vagy ő menne szintén az alig valamivel.
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Andi6020)
2022. dec. 29. 16:52
Andi, a régmúltban ő is megtette velem, csak homokba dugtam a fejdm mert kicsi volt a gyerek.
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Ellacica)
2022. dec. 29. 16:51
Igen. Nagyon rosszkor jött nekem ez a "lehetőség".Várhatott volna még néhány évet.
23. andi6020 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 29. 16:48
Hogy alázhatod meg a férjed ennyire?
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Globus)
2022. dec. 29. 16:48
Elvileg nem, de a lakáson nem tudunk osztozni.Hová menjenek ketten? Nem adathatom el a fejük fölül csak azért,hogy kivegyem a részem.
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Globus)
2022. dec. 29. 16:46
A férjem semmit nem tud.A gyerekemmel megbeszéltem.Ö mindenképpen azt akarja,hogy maradjak,azt mondja,hogy a biztos rosszat nem adná fel a bizonytalanért.Azt mondja. hy elmegydk,már nincs vissza út, nem lesz hová visszajönnöm.Nagyon éretten gondolkodik.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook