Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit válasszak? fórum

Mit válasszak? (beszélgetős fórum)


1 2 3
80. loch ness (válaszként erre: 77. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 15. 21:49
Rendben! Kívánom, hogy sikerüljön megtalálnod a lelked békéjét!
79. Főnix3 (válaszként erre: 78. - Birebora)
2022. dec. 31. 00:19

Anyám is mindig ezt mondta! 15 évesen repültem, mert nem bírtam már az otthoni ..., mondjuk úgy "légkört"!

Hagyjuk már azt, hogy a gyerek miatt maradjunk együtt régi, ódivatú , berögződött dolgokat! Ha a szülő boldog, akkor a gyerek is az! A gyerek nagyon gyorsan hozzászokik, hogy van egy boldog anyukája és egy boldog apukája, két ajándék és néha csal is egy kicsit, mert kitud használni más apró dolgokat! :) Rugalmasabbak, mint mi!

78. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 31. 00:07
Megvárnám mig a gyerek kirepül. Ha nem vár rám a szerelmem az is válasz.
77. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 76. - Loch ness)
2022. dec. 30. 23:57
Nem kapkodok el semmit, egyelőre várok, hagyom leülepedni a történteket. Köszönöm a felajánlott segítséget, még nem tudom merre fogok tovább menni, de ha itthon rendezném a dolgaimat és nem boldogulok, megkereslek.
76. loch ness (válaszként erre: 75. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 30. 22:29

Ha akarod, szívesen utánakérdezek, kihez érdemes elmenni akár kezdetben egyedül, akár kettesben, ha megpróbálnád rendezni a kapcsolatodat a férjeddel. De akkor jelezd légyszi vagy itt, vagy privát üzenetben, mert rád erőltetni nem akarom.

És ne kapkodj el semmit, nagyon kérlek! Semmi jó nem lenne belőle.

75. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 70. - Loch ness)
2022. dec. 29. 23:26
Komolyan,örülök,hogy kiírtam magamból a bánatomat,mert érzem a segítő szándékot és azt hiszem megkapom azokat a válaszokat amiket nem mertem magamnak beismerni.Valahol mélyen tudom, hogy a saját érdekeit minden elé helyező, önző álláspontja van.És igen,nagyon szeretnék vele boldog lenni.Arra vágyom, hogy úgy szeressen ahogy én őt, bár a tettei azt bizonyítják,erre esélyem sincs.Érdekes,van egy barátnőm,ski szintén arry pfóbált rábeszélni, hogy a férjemmel próbáljam rendezni a kapcsolatomat.Mi már annyira elvesztettük egymást valahol az úton, hogy lehetetlen küldetésnek tartom.Őszintén szólva azt se tudom ,hogy kezdhetnék hozzá.Az biztos,hogy még rágódni fogok egy darabig az életemen,de úgy érzem kezdek tisztábban látni, hála nektek.Ennek ellenére borzasztóan fáj ami történik,meg fogom szdnvedni rendesen.
74. Főnix3 (válaszként erre: 73. - Amaunet)
2022. dec. 29. 23:17
Így van! Én is ezt tenném!
2022. dec. 29. 23:09

Ebben a helyzetben magamtól ülnék a két szék közé.


20 évet kényszerből élni valakivel? A gyermek itt nem indok. Rengetegen nevelnek egyedül gyermeket.

A "szerelmednek" pedig nem te vagy a fontos.


Akkor inkább egyedül egy új kezdet.

72. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 69. - Főnix3)
2022. dec. 29. 23:05
Az a kicsi, az kb 3-4 év, de igazad van,felnőtt férfi és számíthat rám mindenben, tehát ha nagyon akarná, megoldaná az életét addig.Harmóniában teltek az éveink,nem volt benne csalódás, csak most van.Természetesen van néhány olyan szokása ami nem tetszik,de el tudnám fogadni.
71. andi6020 (válaszként erre: 68. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 29. 23:00
Szegény. Rettenetesen sajnálom.
70. loch ness (válaszként erre: 68. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 29. 22:56

Ez nagyon gáz. Szóval nem arról van szó, hogy nélküled nem tud élni, hanem arról, hogy nem jó neki egyedül. És te ezért borítsd fel az életedet, a családodat. Hát... Ez nagyon nem hangzik jól. Szerintem nem látsz a szerelemtől, és attól, hogy annyira vágysz arra, hogy valaki igazán szeressen és boldog lehessél, azért nem látod azt, ami nyilvánvaló. Viszont ha mindketten azt keresitek, ami magatoknak jó, akkor ebből nagyon hamar nagy bukás lehet.

Nem piszkálásból írom, hanem teljes segítési szándékkal, de nem lehet finomabban írni azt, ami világosnak tűnik.

Jó lenne, ha tudnál még várni. Nem kényszeríthet valaki, aki állítólag szeret téged, olyan döntésre, amire nem értél meg.

És még egy, amit szerintem ebben a pillanatban nem tudsz lehetőségként elfogadni: nem tartom kizártnak, hogy a férjeddel javuljon a kapcsolatotok, még ennyi év után sem. Lehet, hogy még régen, amikor az ő kalandja volt, akkor eltört valami köztetek, és nem jól próbáltátok megjavítani. Ki tudja, hátha ő örülne egy lépésnek felőled, és megbeszélhetnétek olyan dolgokat, amiket sosem beszéltetek meg, és a kapcsolatotok is javulna. Azért nem hiszem, hogy annak idején véletlenül választottátok egymást. Gondold meg ezt a változatot is.

69. Főnix3 (válaszként erre: 68. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 29. 22:42

Ne haragudj, de felnőtt férfiről van szó, akinek egy kicsit kellene csak várnia rád! Ha te nem ugrassz , akkor majd lesz más? Ha te hozzáköltözöl, akkor lesz egy másik virágocska, akit évekig öntöz? Fontos ennek az embernek valaki?

Te mit érzel? Mit súgnak az ösztöneid?

Mélyen, legbelül? Egy kicsit ülj le, csendesüljön el minden, és gondolkodj el az elmúlt 4 évről! Mit adott, hányszor csalódtál, bosszant e benne valami? A szép emlékeket egy kicsit zárd ki, mert a negatív dolgok fognak felerősödni!

68. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 67. - Liliom10)
2022. dec. 29. 22:35
Azt mondja,hogy nagyon rossz úgy hazamennie,hogy nem várja senki.Nem tud mit kezdeni magával,nincs semmihez se kedve.
67. liliom10 (válaszként erre: 66. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 29. 22:28
Remélem, nem a háztartása miatt hiányzol neki ! Heti 1X tartson takarítónőt, a kaját csak meg tudja oldani ! Ha 1-2 szobás a lakás, ő is kiporszívózhatna. Vajon lusta vagy gyámoltalan, vagy netán női munkának tartja a háztartást ?
66. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 65. - Főnix3)
2022. dec. 29. 22:21
Igen,egy kicsit én is annak érzem.
65. Főnix3 (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 29. 22:14

Ezt nem is olvastam...! Sajnálom, de akkor szerintem keressen mást!

Ez zsarolás! :(

2022. dec. 29. 21:54
Ez az a történet megint, hogy a pasi elvált közben és 2 hét után össze is költözne mással, ha veled nem tud?
2022. dec. 29. 21:45
Ugyanebben voltam, csak gyerek nélkül. Tudom, persze az a húzós része. Én gondolkodás nélkül mentem. Gyerekkel sajnos nem tudom, milyen lehet, de ha nem vágsz bele, minden így marad, és sok esetben a lagymatag szar sokkal rosszabb, mint egy életet újrakezdeni. Ha előbb tudom, előbb véget vetek a saját lagymatag szaromnak...
62. kisj (válaszként erre: 61. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 29. 21:07

Gondold át.

A 49. válaszodban azt írtad, hogy ha te nem mész, akkor keres mást, mert nem szeret egyedül élni.

Hát ez már milyen?

61. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 60. - Főnix3)
2022. dec. 29. 20:28
Köszi a biztatást!
60. Főnix3 (válaszként erre: 59. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 29. 20:18
Te is az vagy! Csak merj kilépni a komfort zónádból! Nem szabad benne ragadni a biztonságos sz,r kapcsolatban! Nem jön be? Akkor mi lesz? Saját lábra állsz majd és olyan önbizalmad lesz, hogy utána ember lesz a talpán, aki ki mer kezdeni veled!
59. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 57. - Főnix3)
2022. dec. 29. 20:10
Gratulálok! Erős nő vagy!
58. Főnix3 (válaszként erre: 56. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 29. 20:09
Tudtam, hogy boldog leszek, így , vagy úgy! Bejött!
57. Főnix3 (válaszként erre: 55. - Főnix3)
2022. dec. 29. 20:07
Hja! És én voltam a legnagyobb ri..anc , hangolták a gyerekeimet ellenem! Csakhogy a gyerekek nem hülyék! Ma már 26 és 18 évesek!
56. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 55. - Főnix3)
2022. dec. 29. 20:07
Nagyon bátor voltál!
55. Főnix3 (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 29. 20:03
Igen! Csak a ruháimat vittem és a gyerekeim holmiját! Semmire nem tartottam igényt!
54. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 52. - Főnix3)
2022. dec. 29. 19:48
Kiléptél a házasságodból és vitted a gyerekeidet?
53. Főnix3 (válaszként erre: 6. - 8d00a82c06)
2022. dec. 29. 19:44
Ugyan már! Az enyémek nem így gondolták!
52. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 29. 19:42

Akkor én mondom!

Én a boldogságot választottam! Jól döntöttem ! 3 gyerek, albérlet, két munkahely! Egyedül voltam, nekem nem volt szerelmem! Te előnnyel indulsz!

2022. dec. 29. 18:51

Akkor hagyd ,hagy keressen!

A képtelen egyedül élni,eléggé gáz hozzáállás.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook