Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kit válasszak? A gyerekem, vagy a férjem? fórum

Kit válasszak? A gyerekem, vagy a férjem? (beszélgetős fórum)


1 2
2015. jún. 1. 12:18
Most mi a baj? Hogy félsz attól a kislányod őt jobban szereti majd,hogy erősen rázza,hogy gúnyol téged és mást is,vagy netán az,hogy ragaszkodik még mindig a "legényélethez"? Szerintem már bocsi,de te sem tudod. Tisztázd le magadban,még jó is,hogy a szüleidnél vagy mert igy könnyebb lesz aztán próbáld megoldani a helyzetet.
56. ddc731402d (válaszként erre: 1. - Ee2dc2ea9a)
2015. jún. 1. 11:30

Ehhez a bejegyzéshez nem passzol a fórum címe.


A Címre válaszolva egyértelmű:

A gyerekedet.


A bejegyzésre reagálva: nem vagy te véletlenül féltékeny?

2015. jún. 1. 03:13
a gyerekedet!
54. kokosz
2015. máj. 31. 07:51
Bocs a sok hibàèrt, remèlem olvashatò
53. kokosz
2015. máj. 31. 07:50
Szerintem az a korszak màr règ idejèt mùlt, hogy csak a fèrfi hordhatja a nadràgot. Ha neked ez fàj, igenis mond meg neki. Ne ess abba hibàba, hogy mindent ràhagysz,mert neki mert vannak tapasztalatai. Ezt kèsőbb meg fogod bànni, mert az időt nem lehet vissza pörgetni. Azt a picurkàt te is neveld, ùgy ahogy te jònak làtod. Ebből a baba nem sokat èrez, mivel tw is ott vagy mellette, de a te önbecsūlèsednek nem tesz jòt. Egy nő èletèben az anyasàg az egyik legfontosabb àllomàs. Sajmos hasonlò helyzetben voltam mint te, nekem a volt fèrjemtől van 2 gyerekem, ők sokàig votak anyatejesek, majd a mostani pàromtòl 8s lett babànk, neki is van egy nagyobb, az ő nagy fia nem tudott szopizni, mert nem volt elèg teje az anyànak, nekem meg nem engedte, mert azt gondolta, hogy biztos èn sem tudok szoptatni.na ezèrt ìrom hogy kèsöbb egy anya meg bànja, ha a gyerekèt hagyja kisajàtìttatni
52. 8122eadc5b (válaszként erre: 1. - Ee2dc2ea9a)
2015. máj. 31. 07:36
Jó régi kérdés, viszont ilyenkor sajnálom, hogy nem kell gyerekvállalás előtt alkalmassági vizsgát tenni.Sokan elvéreznének.
2015. máj. 31. 07:29
Micsoda beteg gondolat!
2015. máj. 31. 06:41
Ha ez egy kérdés akkor nem kérdés hogy hová menjen a férjad:DDDDD
49. Slyte
2013. ápr. 30. 19:48
Nem értem, hogy lehet ez kérdés?!
2013. ápr. 30. 19:33
hulye kerdes mar megbocsesz...
47. kiddy
2010. júl. 20. 14:04

Szia!A kerdesedre valaszolva en biztos hogy a gyerekemet valasztanam.De ennek a babanak apukara is szuksege van,szerintem megkellene beszelned vele a gondjaidat es aggodalmaidat.ahogy olvasom o is meg egy nagy gyerek...

1et viszont biztos hogy nem engednek az apukanak!!!Hogy ittasan nyuljon a gyerekhez es a gyerek szagolja az cefreszagot!!!

Az hogy jatszik vele az nem baj,a gyerekek azt szeretik ha valami minnel szinesebb es viccesebb.ez ellen ne akarj tenni,csak akkor ha a babat ez a banasmod inkabb bantja mint nevetteti...szerintem meglehetne beszelni de ha megsem akkor mindenkepp a gyereked mellett maradj!!!

2010. júl. 20. 13:37
Én ha lesz gyerekem biztos vagyok benne,hogy mindig minden esetben őt fogom választani és nem a férjemet.A gyerek a legfontosabb.
2010. júl. 20. 13:29

Ezt a kérdést nem is kellett volna feltenni.

Minden,de minden esetben a gyereket.

2010. ápr. 12. 20:04
a gyerek!!! minden anyának a gyermekének kell a legfontosabbnak lennie!!!!!
43. 090716
2010. ápr. 12. 13:21
Mindig a gyereket!!!!!
2009. dec. 7. 12:43
A gyereket!Csak csatlakozni tudok az előttem szólóhoz.
2009. nov. 14. 00:17
A gyereket, egyértelmű.. Egy férjből ki lehet szeretni, de egy saját gyermekből soha!!!
2009. nov. 14. 00:12

ha az zavar néha felhörpint egy pohárral és úgy van a gyerekkel,akkor azon tényleg változtatni kell..


de az nagyon nem jó ha úgy érzed,attól h szereti a gyerekét,téged a gyerek kevésbé fog. nem szabad féltékenységgel,irigységgel lereagálni ezt. a gyerek nem a tulajdonod,örülj annak ha jó sokan szeretik és hagyd h szeressék.


bár valószínűleg azért "bánt" h a babát babusgatja,mert téged nem és ezért van rossz érzésed. talán senki nem gyengéd és kedves veled csak a akislányod ezért félsz h a férjed "elveszi" tőled és akkor ő sem marad meg neked. ha úgy látod mindez abból gyökeredzik,h a kapcsolatotok nem jó,akkor hagyd el. de ne vetítsd ki ezeket a babára,mert hidd el,amikor a férjeddel vagy nem azért feszült a pici mert ő csiklandozza pl,hanem mert érzi,h te neked ellenérzéseid vannak,úgy érzed nincs jó kezekben és ezért ő sem érzi magát biztonságban. szóval vele szúrsz ki legjobban. ha ennyire befeszülsz a párodtól,akkor jobb lenne nektek külön. de ha ne adj isten szét is mentek,le kell győznöd magadban azt a félelmet h elidegeníti tőled a lányod. ha te jól,szeretettel neveled,a jóistenke sem fordíthatja ellened..


bocs ha kicsit összevissza volt,már ragadnak le a szemeim :)

39. bec1f7f165 (válaszként erre: 1. - Ee2dc2ea9a)
2009. nov. 13. 23:24

Bár azt állítod, hogy nem tekinted vetélytársnak a férjed, de olvasd vissza amit írtál! Hasonlítgatsz. Ilyenebb, mint én, olyanabb, mint én.

Nem sérelmezheted, hogy erősebb. Neked meg nagyobb a cicid. Ennek az állításnak ugyanolyan súlya van: és?

A vicces arcok… Ez annyira apró dolog az életben. Te fogod eltölteni a babával az első 3 év szinte minden napját reggeltől estig.



Nem hiszem, hogy választanod kellene. Először meg kellene fogalmaznod magadban, hogy mi is a számodra elfogadható, és a férjedtől pedig elvárható változás. És fontolóra kellene venned, hogy mi az, amit esetleg neked másként kellene csinálnod. Mert ha eleve rákészülsz, hogy jaaajj, de rossz lesz hazamenni, és rástresszeled magad, úgy együtt nem lehet sokra jutni. Szerintem ez nem az a fajta probléma, amit egyszer megbeszéltünk, és úgy fog történni. Pl. ha türelmesen kéred, hogy segítsen, akkor tudok lehet, hogy fog is. És ha legközelebb nem jut eszébe magától, akkor újra kéred.


Miért feltételezed, hogy ellened hangolná?

38. 3a92f8d690 (válaszként erre: 36. - 4fcf842965)
2009. nov. 13. 22:47
Muhahahhhhhhhhhhaaaaaaa
2009. nov. 13. 22:46
Ultragáz kérdés egy pár hónapos babát nem lehet elrontani !!A Párod szereti a lányát hagyd neki szeretni babusgatni addig te csinálj valami mást úgyis együtt vagytok egész nap nem??A Baba az övé is én is azt hittem mikor olvastam a címet hogy nem bírja a gyereket de ez nem annyira rossz inkább téged volt rossz olvasni:-(Hogy így vélekedsz a párodról ketten akartátok a babát akkor hagyjad!!Most akkor külön is mentél tőle vagy mi??nem válaszd el őket valami olyan fura azen a kérdésen bocsi jó hála émn nem vagyok a helyzetedben az én párom nem borozik........de mikor a fiunk megszületett bizony sokat ringatta mert nálam mindig ordított!!Na és akkor mi van az ő gyereke is én meg örültem hogy jó apa !!Szóval nem izgulj a szeretettel nem rontja el.........
36. 4fcf842965 (válaszként erre: 35. - 42af71f255)
2009. nov. 13. 22:14
Aztán meg csodálkozik ha egy vödör malterral arcon csapják.
35. 42af71f255 (válaszként erre: 34. - Porbafingó Eva)
2009. nov. 13. 22:02
Ez gáz...nem tudom,hogy beszélhetsz róla így.
2009. ápr. 6. 10:02
Nekem élettársam van.Proli gyerek, de pont ez kell,munkás.A lakásunkat ő épitette. De ha választanom kellene : egyszer ÉN, másodszor ÉN, harmadszor pedig a fiam.
2009. ápr. 6. 09:57
A gyermeket,ő a te véred,férjed lehet még...
2009. ápr. 1. 16:55
Én még életemben ilyet nem hallottam! Amikor elolvastam a címet, mielőtt megnyitottam a topicot, azt hittem a férjed biztos utálja a kisbabát és emiatt kell választanod... Akkor persze nem lenne kérdés, hogy a gyereked mellett maradj! Dehát miért kéne neked bárki mellett is döntened? A férjed imádja a kislányotokat, nem?! Örülj neki! Ha meg az a bajod, hogy több gyerek után sem hagy fel a legényélettel, hát mit mondjak... Kutyából tényleg nem lesz szalonna! Dehát ezt nem tudtad, mielőtt hozzámentél? Valami csodában bíztál? Szerintem rendezd vele a kapcsolatod, vagy így vagyúgy, de ne marakodjatok a baba feje felett, mert annak csak az a szerencsétlen csöppség issza meg a levét!
2009. ápr. 1. 16:41
akik ilyen egyértelműen döntögetnek itt elolvassák az előzményt, vagy zsigerből jön a skatulya?
30. winny
2009. ápr. 1. 16:29

Ez nem lehet kérdés!!

A gyermeked a legfontosabb.

2009. jan. 25. 19:00
A gyereked legyen az első.
28. mokus17a (válaszként erre: 1. - Ee2dc2ea9a)
2009. jan. 25. 18:57
Nem az irigység szólal meg belőled? kompromisszumot kellene kötnöd a férjeddel és elmondanod neki mi bánt téged.Egy próbát megér és utánna ha nem változik a helyzet még mindig elhagyhatod.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook