Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél ha ugy éreznéd, h. a párod nem teljesen őszinte veled, viszont ha próbálsz erről beszélni akkor nem érti mi a bajd? fórum

Mit tennél ha ugy éreznéd, h. a párod nem teljesen őszinte veled, viszont ha próbálsz erről beszélni akkor nem érti mi a bajd? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2008. márc. 28. 12:59

Hát már több éve van ez a 2hetente 3 nap dolog és sose volt semmi probléma ezzel. Mostanában van csak az hogy nem mondja el hogy mit csinált pesten. Mindig leráz anniyval,hogy csinálta a dolgát és kész.

A multkor is este 9kor beszéltünk , jóéjt kivántunk egymásnak majd másnap kiderült hogy ő hajnal4 ig tivornyázott vlahol.És mikor rákérdeztem nem mondta el majd én közöltem vele hogy tudom hoyg nem aludt. És marha nagy veszekedés lett belőle.

2008. márc. 28. 12:54
a férjem teljesen ilyen tipus, nem osztja meg velem az olyan dolgokat amelyek körül esetleg jót lehetne dumcsizni, ő nem a közlékeny tipusuak közé tartozik, de igy szoktam meg,vajon nem te látod csak igy a dolgokat, mivel most a férjed nem tartozkodik otthon?
5. d541350465 (válaszként erre: 3. - 3205495036)
2008. márc. 28. 12:53

Jah értem...hmm....nem lehet csak nem tartja olyan fontosnak hogy ezeket elmondja neked?? Egyszerűen csak inkább más fontosabb dolgokról akar inkább beszélni...

De ha rákérdezel elmondja?

2008. márc. 28. 12:51
férjem szokta mondani, hogy amiket én látok azokat csak női szemmel lehet látni- lehet , hogy ezért nem érti mi bajod, mertő semmi bajd nem lát az egészbe, mi nők hajlamosak vagyunk ott is látni vmit ahol semmi nincs :)
2008. márc. 28. 12:51

Hát nem konkrét dologról van szó, csak egyszerüen nem mond el dolgokat.

Kéthetente 3 napot távol tölt munka miatt itthonról és mostanában nem monjda el ha ott bulizni megy.

Általában kiderül,hogy a haverpkkal volt sörözni hajnalig, de nem értem mkiért nem mondja ezt el.

Eddig se kellett titkolja , nem tudom most miért teszi.

2008. márc. 28. 12:47
márint miben nem őszinte?
2008. márc. 28. 12:35
Mit tennél ha ugy éreznéd, h. a párod nem teljesen őszinte veled, viszont ha próbálsz erről beszélni akkor nem érti mi a bajd?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook