Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél, ha kiderülne, hogy a párod csajozik a neten? fórum

Mit tennél, ha kiderülne, hogy a párod csajozik a neten? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
189. Noarashi (válaszként erre: 188. - Fedo)
2010. júl. 8. 13:46
kedves Fedo! javaslom keress mást!! Megérdemled te is a boldogságot!!
188. Fedo
2010. júl. 8. 13:28
elég baj,hogy az én párom nős:(
187. Noarashi (válaszként erre: 186. - Kudoka)
2010. júl. 3. 19:31
Sok sikert kívánok!! Én remélem,h neki ez csak vmi hülyesége, és nem képes feláldozni vmi netes nőcskéért a kapcsolatotokat!! Mindenképp beszélj vele!Ne könyörögj neki,hogy hagyja abba,hanem mondd meg,hogy eddig és ne tovább!!! És értse meg hogy neked ez fáj! Nem hisztizel,mert el mered mondani,hogyha valami nem tetszik!
186. kudoka (válaszként erre: 185. - Noarashi)
2010. júl. 3. 19:28
Még nem de hamar rá fog jönni.a hűtlenséget én se engedném meg.Eddig nincs róla tudomásom és remélem nem is történt meg.Homokba azért nem dugom a fejem.
2010. júl. 3. 15:57

Sokadik esély...neked kell tudnod,hogy mennyire rossz ez már.Bizalom nélkül tényleg kínlódás,pláne ha látod,hogy még csak nem is bántja a dolog.Én sajnos olyan vagyok,aki a hűtlenséget nem tudja megbocsátani.Így bizonyára esélyem sincs egy hosszú házasságra.

Tényleg te tudod csak hogy miben is élsz voltaképpen.Ha csak unalmában neten szórakozik,nem feltétlen válóok, de ha úgy érzed,hogy ennél több van emögött.És ha hiába kéred,hogy ne csinálja,akkor ...

Szóval az a baj,hogy hiába mondod mondod és mondod,neki ez csak hiszti.Neked viszont igazi fájdalom.Vhogy meg kellene vele értetni,hog a kapcsolatotokkal szórakozik.Lehet hogy eddig ezt nem sikerül felfognia.

184. kudoka (válaszként erre: 183. - Noarashi)
2010. júl. 3. 15:35
Az a baj hogy nem tudok ezek után nagyon bízni benne.És most azon töröm a fejem hogy bizalom nélkül van-e értelme.Vagy agyjak neki 1 sokadik esélyt?
183. Noarashi (válaszként erre: 182. - Kudoka)
2010. júl. 3. 13:47

Na hát én könnyebb szituban voltam, csak 7 hónap, se gyerek se semmi,csak érzések a részemről.

Nem tudom, hogy akkor is ezt léptem volna, hogyha van gyerek stb...

És szerinted tovább is lép,mint "csak" virtuális megcsalás? Talán nem annyira rossz a helyzet..lehet tényleg csak levezeti a feszültséget.

Bár nem értema férfiakat, minek csinálják ezeket a disznóságokat!!

Én a párom ugye társkeresőn találtam meg, két hónapja megkérte a kezem, de minden nap fellépett erre a szarra, utánanéztem. Bizalomnak lőttek, és egy hétig emésztettem magam...belemenni ilyen emberrel egy házasságba,családtervezésbe?

De mondom,leszámítva hogy a szívem szakadt meg, nekem "könnyebb" volt lépni.

Minden eset más és más...

Hogy meddig tűrj? Már az is szomorú,hogy tűrni kell, és szenvedni, de ki tudja, talán nincs is kapcsolat szendvedés nélkül. Legalábbis ott ahol az ember lánya szerelmes...

182. kudoka (válaszként erre: 181. - Noarashi)
2010. júl. 3. 12:38
Én is azon gondolkodom hogy befejezem a kapcsolatot.De úgy érzem nem lenne könnyű 13 év után és még a gyerek is ott van.Sajnos nem tudom hogy mit tegyek.Meddig türjem
2010. júl. 3. 10:03

én így jártam, megtaláltam, kidobtam, tudom, nem találkozott senkivel mert ideje sem volt, de mégis 2 héttel szakítás után látom egy közösségi oldalon, már más csajjal, szóval tartalékolt a drága vkit magának...persze azért nekem ír még bántó üzenetet.

Szerintem aki neten csajozik, azt csak egy hajszál választja el hogy élőben is, csak alkalom nincs..

180. kudoka
2010. júl. 2. 20:07

Sziasztok!


Nálunk épp ez a probléma.Szóval szerinte hisztizek de szerintem csak megmondom hogy miért is nem látom jónak.De sajnos még nem láttam eredményét.Lehet hogy ez fog ahhoz vezetni hogy befejezzem vele?

179. kiddy (válaszként erre: 167. - Ágnes7009)
2010. júl. 1. 17:58
Komolyan mondod hogy nem erdekel???ez durva,en kiakadnek.hiszen egy hus-ver novel beszelget es megbeszelhetik a tovabbiakat,stb....
178. kiddy
2010. júl. 1. 17:56
Hat ha en tudnam meg,mert a gepben talalnek valami olyasmit,akkor osszecsomagolnam az osszes cuccat es kiraknam a haz ele,az ajtoban pedig bennehagynam a kulcsot.ha itthon lenne es ugy derulne feny,akkor tuti neki mennek...nagyon kitudok kelni magambol....
2010. júl. 1. 16:48
Utilapot kapna,de az én párom egy angyal.
2010. júl. 1. 16:47
én iszonyat ideges lennék szinte ájulásig! ugyhogy még gondolkodni sem tudnék , nem kérdeznéj tőle semmit nem mondanék semmit csak egyszerüen otthagynám! Ha meg megkérdezi mi a baj akkor szében az arcába vágánám hogy mit képzel magáról és hogy hogy képzeli ezt hogy csajozik! lehet hogy még vmit el is törnék aztán elviharoznék...
2010. júl. 1. 10:06

Nálam anno úgy bukott le, hogy az én laptopomon(!) msn-zett egy netről összeszedett lánnyal, nálam viszont van olyan, hogy naplózott beszélgetés, ezt ő nem tudta. Mivel nála már nem csak a flörtig fajult a dolog (elhívta randira), ezért mielőtt kiraktam a szűrét rákérdeztem, ha úgy érzi nem tud velem lenni, akkor miért nem lép ki ebből a kapcsolatból? Válasz: nem szeret egyedül lenni. Ez az én olvasatomban ennyit jelent: addig jó vagy míg nem jön jobb. Igaz még alig féléves volt ez a kapcsolat, de mai napig rossz rá gondolni, nem őt bánom, sokáig tettem fel a kérdést most vagy ő volt jó színész vagy én voltam nagyon hülye, hogy nem vettem észre, hogy részéről nincs szerelem.

Azért írtam le ezt ilyen hosszan, mert szerintem nem szabad így felfogni: ugyan ez csak 1 ártatlan flört...

2009. aug. 6. 11:52
hahaha.
2009. aug. 6. 11:51
Én elküldeném a fenébe, de nagyon remélem, hogy az én párom nem tesz ilyet.
2009. aug. 4. 19:54

Szerintem elküldeném a büdös francba!Ezt ne mellettem csinálja!

Bár nekem nagy szerencsém van a szerelmemmel!!

2009. aug. 3. 20:27
Megéreztem.Lehet érezni!
2009. aug. 3. 20:09
sziasztok...szerintetek mi számít csajozásnak a neten?...mikortól lehet annak nevezni a kommunikációt amit nőkkel folytat egy netező párkapcsolatos férfi...?
2009. aug. 3. 20:00
Megtörtént már.Tűrtem,míg nem találkozott az illetővel!
2009. aug. 3. 20:00

fültől bokáig nyúznám le a bőrét...


vicceltem :DD


Fogalmam sincs mit tennék.

2008. nov. 23. 14:23
Addig még a neten csajozik nem érdekel
2008. nov. 23. 14:17

Vírust küldenék rá. :)


Nem ám! Igazából nem zavarna. Ha ez teszi őt boldoggá... Addig is itthon van. :)

165. Franc22
2008. nov. 23. 14:06
számon kérném, és megkérném, hogy mellettem ne, ha szeret, akkor tiszteletben tartja, és nem folytatja tovább
2008. nov. 22. 17:08
Már semmit. Másfél évig tomboltam. Pasizni kellett volna, nem tombolni. Dehát utólag könnyű okosnak lenni.
2008. nov. 22. 16:28
Ettől nem kell félnem, mert a párom nem netezik.
2008. máj. 27. 13:56
az én pasim levelezett egy csajjal a neten akivel régen együtt is voltak,de nem jártaa..a csaj nagyon ráakarta beszélni h csaljon meg vele..és pont ma megyek a boltba és kit látok a pénztárba?hát azt a hülye kurvát..akkor már beálltam a sorba,de holnap a b.nömmel bemegyünk és jol kiosztom,elküldöm a faszomba:)tuti h megismert,nagyon csúnyán néztem rá:D
2008. máj. 27. 11:55
durva lenne
160. kitta73
2008. máj. 27. 11:27
Én bejelentkeznék nála,mint egy idegen csaj.Kivárnám,hogy meddig megy el,és utána lebuktatnán,ha kolyomnak tüne.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook