Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél, ha kiderülne, hogy a párod csajozik a neten? fórum

Mit tennél, ha kiderülne, hogy a párod csajozik a neten? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
39. Icus (válaszként erre: 29. - Ekka)
2007. jan. 15. 10:06

A kérdés az volt, hogy csajozik, nem az, hogy élvezkedik. A férfi, az pedig férfi, inteligencia ide vagy oda, egyikért sem tenném tűzbe a kezem! Sajnálom, ha téged ez a mondat ennyire érzékenyen érintett, de szerintem jobb félni, mint megijedni.


A "csajozás" sok mindent takarhat. Volt már rá példa, hogy ami csak egy kis flörtnek indult, egy nagyon komoly kapcsolat lett. Éppen ezért, nem hiszem, hogy fel lehet ezt flegmán fogni.

38. virkina (válaszként erre: 25. - Emagdi)
2007. jan. 15. 08:49
Én leültem vele megbeszélni, mi lehet az oka. Érdekesnek találta, hogy amugy a nyuszi emberkém, aki nem egy Delon, felkelti valaki érdeklődését a neten. Hiszen arctalanul flörtölni lehet. Mivel munkanélküli volt, nem melót kell keresni, hanem chatelni.Sokszor gond volt ez nálunk. Úgy gondoltam akkor jó én is kipróbálom. Azt a cirkuszt inkább nem mesélem el, mert ezt csak neki lehet.Azóta átnézi ez e-maileimet ( fölöslegesen), átnézi a telefonom, a telefonszámlám ( fölöslegesen). De ugye milyen érdekes. Visszafelé már annyira nem is tetszik neki. Akkor mégis mit csinált a chahet, ha retteg ha a gép közelébe megyek????
37. f772199837 (válaszként erre: 36. - Virkina)
2007. jan. 15. 08:45
A "megmarad a virtuális világban" éppen ezt jelenti. Ha találkoznak, az meg már több, mint "csajozás a neten".
36. virkina (válaszként erre: 9. - F772199837)
2007. jan. 15. 08:42
Addig gondolod majd így ameddig nem találkoznak.
2007. jan. 15. 08:40

Sajnos ez nálunk megesett. Úgy gondolta mint kiderült, hogy ez engem nem zavar. Chatelt, majd a hölgyeményt az otthoni msn-re is felvette. Mikor bekapcsolta a kamerát akkor ért véget a dolgo. Nem tetszett neki a 3 gyermekes anyuka. Kérdeztem mi lett volna ha tetszik, meddig mentek el??? 1 évvel ezelőtt volt ilyen dolog akkor nem volt még kamera, de olyan nagy dumás, hogy küldték neki a csajok a fotókat. Az sem zavarta Őket, hogy vagyok. Amikor zűr volt köztünk hívták menjen hozzájuk, majd megvígasztalják. Jöttek utána az e-mail címére a levelek, Ő pedig bőszen dicsekedett vele. Nos Én minden hölgynek elküldtem egy kedves, nem bántó levelet, és közös fotót a párommal a 2 gyerekkel, és felhomájósítottam Őket, hogy nem fogorvos, hanem munkanálküli akit Én tartok el, de bátran átadom a lehetőséget annak aki igényli. Mást is főzhet, moshat takaríthat és kereshet rá. Hajrá lányok.

Érdekes elmaradtak a levelek.És eltüntek a csajok.

34. Venes
2007. jan. 15. 07:59

Ha csajozna, főleg a neten? Csalódnék benne és képtelen lennék tisztelni. Ha valaki neten adja a ,,nagy fiút" az semmi képpen sem tisztelhető, majhogy nem szánalmas, feltév, ha mellette barátnője van.

Ha valakinek nincs is ilyen esetben kapcsolata, akkor is egy kicsit olyan béna. Bár kedvesemmel én is neten ismerkedtem össze, de az kicsit olyan más helyzet volt. Még más kategóriába tartozik a különböző társkereső oldal is.

De a chat...háááát, inkább nem kezdem újra.

33. tünde733 (válaszként erre: 30. - 4423e63349)
2007. jan. 15. 07:53
Hallod?Ez már nem alszik,hanem megdöglött:)))))
32. Anita123 (válaszként erre: 21. - Szika)
2007. jan. 14. 22:27
Szerintem en is ezt tennem! :)
31. Rika1
2007. jan. 14. 21:08
Semmi gáz,nem vagyok féltékeny tipus.)
30. 4423e63349 (válaszként erre: 24. - Tünde733)
2007. jan. 14. 18:17
Tünde!Hagyd inkabb a szunnyado oroszlant aludni tovabb!Ha csinalna ilyesmit biztos rosszul esne,hidd el!Inkabb örülj annak hogy szamara te vagy az istennö!
29. Ekka (válaszként erre: 27. - Icus)
2007. jan. 14. 17:06

Figyelj Icus. Én ismerem a férjemet. Annál sokkal intelligensebb, minthogy a gép előtt "élvezkedjen".

Másrészt meg van egy jó mondás: Mindenki magából indul ki!!!! (Alamuszi nyuszi, nagyot ugrik!!!)

28. Icus
2007. jan. 14. 16:27
FOgalmam sincs mit csinálnék! de, örömtáncot biztos nem járnék, hogy jaj de ügyes vagy apukám!
27. Icus (válaszként erre: 13. - Ekka)
2007. jan. 14. 16:22
Alamuszi nyuszi, nagyot ugrik!!!:)) Erre nem árt odafigyelni!
26. Mókica (válaszként erre: 25. - Emagdi)
2007. jan. 14. 15:45
Én is eggytértek ezzel!!!
25. emagdi (válaszként erre: 14. - Szalmaistvan@invitel.hu)
2007. jan. 14. 15:28

jól beszélsz!

valóban ilyen esetben a másik félnek kell elgondolkodnia, hogy vajon miért történik mindez.

minden éremnek két oldala van, de ezt sokszor hajlamosak vagyunk elfelejteni, és a másikat okolni mindenért.

2007. jan. 14. 15:12
Nem is tudom...Legalább történne valami izgalom is az életemben,és leszállna már rólam,és tudnám ,hogy más nők is tetszenek neki,nem én vagyok neki az istennő:)))Amugy ,épp tegnap találtam egy honlapot,hirdetést?,amiben az van,hogy egy hozzánk közeli városból sztriptizes csajokat lehet rendelni.Kitaláltam,hogy rendelek egyet a szülinapi bulijára,és megmutattam neki a csajokat,hogy válasszon!:))De ő csak nagynehezen talált olyat aki tetszett neki:))))ha ha ha a kis álszent:)))
2007. jan. 14. 15:00
Hmm nyugodtan megkérdezném, mi ez az egész.. vagy ha annyira fondorlatos lennék akkor bejelentkeznék hozzá mint idegen személy (netes csajÖ és kíváncsi lennék arra, hogy mit művel! Persze ezt nehéz kivitelezni! Szerintem nagyon nagyon leordítanám a fejét, és eljátszanám neki, hogy mennyire megsértett! Vagy felvenném a csajaivala kapcsolatot és hamis találkozókat beszélnék le velük, hogy ők elmennek de nem lesz ott senki! Vagy ilyenek...de biztosan nem hagyna hidegen! Bosszúskodnék egy kicsit!
22. szika (válaszként erre: 20. - Csupaszabo)
2007. jan. 13. 20:35
Ez jó ötlet, de azért egy adagot tennék magamnak félre..annyit nem ér, hogy meg se kóstoljam :DDDD
21. szika
2007. jan. 13. 20:35
Ellőször tutira szétrúgnám a hátsó felét..aztán elbeszélgetnénk a maradékkal arról, hogy miért is volt az ami. :))))
2007. jan. 13. 20:26
Én a fejére húznám a kelkáposztafőzelékkel teli lábast! Persze forrón.
19. f772199837 (válaszként erre: 18. - Inke)
2007. jan. 13. 20:18

Ez nagyon igaz.

Sok pasi csak egy-két jó szóért ismerkedik és flörtöl a neten, amit otthon a házisárkánytól már nem kap meg :))))

Napersze olyan is van, aki többet is akar...

18. inke
2007. jan. 13. 19:20
Elobb meg kellene keresni a titkat,mert folyamodot oda,hogy neten csajozik,( vagy pasizik),aztan megbeszelni a dolgokat,nekem is van netes baratom, és a parom hanyagsaga miatt jottem ossze a pasival a neten:) Azt szoktak mondani,mindenki csak azt keresi meg ami neki hianyzik:)amit nem kap meg otthon,azt megkeressi mashol:)
2007. jan. 13. 19:04
Kinyuvasztanam!
16. zsuzsa74 (válaszként erre: 13. - Ekka)
2007. jan. 13. 18:02
Nagyon szerettünk volna kisbabát, én szinte betegesen és a szexuális életünk csak a "baba-gyártásról" szólt már. Előfordult, hogy nem ment a dolog és őt ez komolyan megijesztette. Magának akarta bebizonyítani, hogy minden rendbe van vele. Kaptam tőle vadító fehérneműt, elmentünk egy romantikus hosszú hétvégére, átbeszéltünk mindent és azóta minden a legnagyobb rendben van.
15. 93a74b44ea (válaszként erre: 14. - Szalmaistvan@invitel.hu)
2007. jan. 13. 17:58
legelőször én is
2007. jan. 13. 17:56
elgondolkodnék
13. Ekka
2007. jan. 13. 17:53
Én ettől nem félek:)) Férjem nem az a fajta aki ilyenen "élvezkedik":))))))))
2007. jan. 13. 17:52
Nálunk a párom telefonszámlája volt magasabb a megszokottnál. A számlán megjelent 70-es kezdetű szám. Kérdőre vontam, nem válaszolt. Utánajártam, kiderült erotikus telefonvonalat hívogatott unalmában. A törhetetlen telefonja nem bírta a kiképzést, ripityára törtem. Bocsánatot kért, megbeszéltük a dolgokat.
2007. jan. 13. 16:23
Kikelnek magambol.
2007. jan. 13. 15:54
A fejére húznám a monitort az tuti
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook