Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tehetünk, ha sok anyajegy jön ki a testünkön? fórum

Mit tehetünk, ha sok anyajegy jön ki a testünkön? (tudásbázis kérdés)


1 2
2007. júl. 21. 19:51
Nem kell sokat napozni! Vagyis most minden újságban ez áll...:)
2007. ápr. 22. 10:22

Tapasztalatom:-A bőrgyógyászaton 1.5 órai várakozás után azt mondták,hogy lesz még több is!!


Miután 1 rossz helyen volt,és csak egyre jobban nőtt,így rászántam magam a privát bőrgyógyászaton

lézerrel levették(nyoma sem maradt,és nem fájt)-igaz 6.000.-Ft-ot fizettem!de: ezt muszáj volt,és a többivel nem foglalkozom,nem zavar!:))))

2007. ápr. 10. 13:58
Nekem is sok van, de közülük is egy nagyobb az átlagnál. Javasolták, mutassam meg bőrgyógyásznak. Azóta rendszeresen ellenőriztetem, egyenlőre évente, de mivel nincs olyan helyen, hogy zavaró lenne, (ruha beleakad, dörzsöli, körömmel megsérthető) nem kell vele semmit csinálnom. Esztétikailag nem zavar.
2007. ápr. 1. 10:49
Szerintem nem érdemes bojgatni,már hallottam kinek kivették ,és sok szövödmény lett belöle ,az nem fáj és nem szabad hozzá matatni.De mindenkinek a maga dolga ,hogy leveteti/e vagy nem.Én nem nyulnék hozzuk.
2007. ápr. 1. 10:20
nekem is évről évre több van. szorgalmasan kell bőrgyógyászhoz kontrollra járni, hogy minden ok legyen!
4. win (válaszként erre: 2. - Badonyimariaeva)
2007. ápr. 1. 08:13
Szerintem ott marad, törődj bele! Nekem minden nyáron egyre több lesz, a nap hatására jönnek ki újabbak és már nem is múlnak el. Így jártam. :( Ha nő, változik az alakja, sötétebb lesz, akkor feltétlenül meg kell vizsgáltatni!
2007. ápr. 1. 06:53
Bőrgyógyásszal megnézetni. Aztán ő majd megmondja...
2007. márc. 31. 22:57
Mivel tüntethető el?Vagy az már, ott marad örökre?
2007. márc. 31. 22:55
Mit tehetünk, ha sok anyajegy jön ki, a testünkön
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook