Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tehetek, hogyan viselhetem el, hogy a párom mostanság a munka miatt feszült és keveset találkozunk? fórum

Mit tehetek, hogyan viselhetem el, hogy a párom mostanság a munka miatt feszült és keveset találkozunk? (beszélgetős fórum)


2012. jún. 9. 07:26
Változott valami azòta?
20. Merin (válaszként erre: 19. - Michelle.r)
2012. jún. 3. 11:37
Ez igaz. Csak mindig reménykedek, hátha egyszer minden megváltozik. Nem reménykedhetek örökké, csak gyenge vagyok a szakításhoz is.
19. michelle.r (válaszként erre: 18. - Merin)
2012. jún. 3. 11:09
Olvasd el amit írtál, ott van benne a válasz. Kapcsolat az, amelyikben az egyik totál boldogtalan?
18. Merin (válaszként erre: 17. - Ht keksz)
2012. jún. 3. 10:46
Nálunk az a helyzet, hogy a párom itt dolgozik a közelben, és kapott szállást az egyik rokonától, meg van munkaautó is. Kb. 25-30 km-re vagyunk így egymástól. Kértem, hogy költözzön hozzám, legalább együtt könnyebb lenne, de nem ment bele. Értem én, hogy ott kényelmesebb neki, de a kapcsolatunk szempontjából ő úgy gondolja, hogy addig kibírjuk (tehát 8-9 év) amíg nem lesz saját lakásunk. Volt már ebből is egypár veszekedés. Nem tudom érdemes-e rá várnom ennyi időt, mert időnként totál el vagyok keseredve, és boldogtalanul érzem magam :( Főleg, hogy hetente vagy csak kéthetente találkozunk, és olyanok vannak, amit az előbb is írtam :(
2012. jún. 2. 21:19

Ha együtt éltek egyszerűbb a helyzet,mert estére csak hazaevickél mindenki,és lehet együtt vacsizni, beszélgetni,és összebújva elaludni,együtt ébredni. marad azért lehetőség intimitásra.

Én akkor félnék igazán,ha ez a lehetőség nincs meg,előbb-utóbb megsínyli a kapcsolat a bensőségesség hiányát.

16. Merin (válaszként erre: 1. - C3aac62184)
2012. jún. 2. 21:07
Hasonló cipőben járok én is :( Párommal kéthetente egyszer, jó esetben hetente egyszer tudunk találkozni. Ez mellett napi egy e-mail (van mikor ez is elmarad), telefonálni nincs ideje. Most viszont ezen a hétvégén hazament, és még csak meg sem kérdezte, hogy vele tölteném-e a hétvégét. De még csak egyáltalán rám sem írt. Velem is sokszor kiabál. Főleg ha megemlítek neki olyan dolgot, ami bánt engem. Nagyon el vagyok keseredve.
2012. máj. 24. 09:01
Mindenképp beszélgess vele erről, mert egy idő után azon kapod magad, hogy nem lesz kedved vele lenni és otthagyod. Tapasztalatból mondom. A napi "szar" el tudja önteni az ember agyát és szemellenzőssé válik, észre sem veszi, hogy nem úgy viselkedik veled. Ilyenkor kell keménynek lenni, ha valaki nem ért a "szép" szóból. Nekem volt ebből szakításom korábban sajnos.
14. timycat (válaszként erre: 1. - C3aac62184)
2012. máj. 23. 20:58

Hát kitartást, van ilyen :S


Nálunk kb ugyanez a helyzet, munkaidő nincs csak munka, ideg és ügy. Mi már együtt lakunk, de így is van olyan hét amikor jó ha 2-3 napot találkozunk, de van hogy napokig vagy 2-3 hétig egyfolytában itthon van és rám ér. De ezt tolerálnom "kell" hisz értünk csinálja, hogy nekünk jó legyen.

Ha nálatok is ez a helyzet, akkor legyél türelmes, fogadd el (vagy ha erre képtelen vagy inkább lépj le :S) és segítsd ahol tudod, nem nagy dolgok pl egy ölelés, kávé, finom vacsi, masszázs... feszültségoldás ;)

13. 8e9170fe09 (válaszként erre: 1. - C3aac62184)
2012. máj. 23. 20:47
Költözzetek össze! Amúgy is lakva ismerszik meg...
12. ujlany
2012. máj. 23. 18:33

Hat en megmondanam neki, hogy barmi baja van, tegye magat tul rajta, aztan keressen meg ha akar.

Nehogy mar az en fejemet orditsa le masok miatt.


Biztos nincs itt egy masik csaj a kepben?

2012. máj. 23. 18:32
Hát nemtudom, nagyon sosem várnék így senkire, nincs értelme ha a 2 ember egy nap csak 1-2 órát van együtt...az úgy nem pálya... főleg ha az feszülettel telik el... :S
10. michelle.r (válaszként erre: 5. - C3aac62184)
2012. máj. 23. 18:03

Ameddig elfogadod.

Kevés az info. Miért dolgozik ennyit? A közös jövőért, előléptetésért hajt? Kell a pénz, mert fojtogatja a bank? Mit jelent neki a kapcsolatotok, ezer kérdés, amire csak te tudod a választ.

9. 937a2a883a (válaszként erre: 5. - C3aac62184)
2012. máj. 23. 17:59
Szerintem hosszú távon nem elviselhető.Ha nem hajlandó változtatni és pl 1-1 napot csak veled foglalkozni,akkor rövid ideig sem mondhatnám elfogadhatónak a helyzetet.
2012. máj. 23. 17:54

keress magadnak te is klassz elfoglaltságot, és ne parázz :D

senki sem akar a rengeteg munka után egy hisztis, elégedetlen nőt találni otthon.


beszéljetek meg egy napot, amit együtt töltötök, akkor nincs meló, csak ti ketten.

7. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - C3aac62184)
2012. máj. 23. 17:54
Szerintem nagyon komolyan beszélgessetek el erről.Szerintem az emberek többsége feszült a munka miatt,de a lehető legrosszabb,ha a másikon tölti ki a haragot,a stresszt.Mondd meg neki,hogy változtasson és pl legyen 1-1 olyan nap,amikor csak veled foglalkozik és nem a munkájával.Egy kapcsolatot ápolni kell,különben elhidegültök egymástól.Ha keveset találkoztok,akkor meg pláne érdemes olyan napokat beiktatni,amikor csak ketteseben vagytok és egymással foglalkoztok.Mi 2 hete nem találkoztunk a párommal és 1 hete telefonon se tudtunk beszélni,mert épp külföldön van (kamionozik) és onnan egy vagyon a pár perces beszélgetés is.De ha itthon van,akkor igyekszünk mindig együtt lenni.
6. 74f8c12b8e (válaszként erre: 2. - C3aac62184)
2012. máj. 23. 17:49
Kérdezd meg tőle,hogy mikor van az a szabad ideje,amit a kapcsolatotokra fordít..jelöljön ki ilyet.Mióta vagytok együtt?
2012. máj. 23. 17:49
Én csak arra vagyok kíváncsi meddig "mehet el" meddig elfogadható, hogy a kapcsolatunk rovására megy a munka és ez az időszak ami vele jár!
2012. máj. 23. 17:47
Mi itt erre milyen tanácsot adjunk? Ez a ti dolgotok, csak ti tudjátok megoldani senki más. Beszélj vele. Két lehetöség van ha ez csak átmeneti akkor türelem ha nem akkor döntsd el hogy megéri-e neked és el tudod-e fogadni ezt a helyzetet.
2012. máj. 23. 17:45

Esetleg kérdezd meg tőle, hogy mi a baj? Vagy ne kérdezz, csak menj oda, öleld át, készíts neki egy kávét, teát, amit szeret.


Vannak emberek, akiknek nem munkaidejük van...... ;)

2012. máj. 23. 17:42
Természetesen én is dolgozom. Pontosan ezért vagyok kiakadva, mert reggel 8-ra járok dolgozni, ha tőle kell indulnom akkor 6kor kelek. Neki nincs munka ideje, akkor dolgozik amikor akar.
2012. máj. 23. 17:42

Tegnap a síró görcs rám jött...Nagyon feszült, keveset is találkozunk, 1 héten kb 1-2 alkalommal, ha találkozzunk akkor is csak telefonál vagy ott van nála valamelyik üzlet társa...kiabál és elviselhetetlen...

Mit tegyek?? Sajna már nem bírom sokáig, elkeseredtem. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook