Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, mihez kezdjek? fórum

Mit tegyek, mihez kezdjek? (beszélgetős fórum)


2014. jan. 20. 10:03
sztem mindketten eretlenek vagytok meg ehhez.
24. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 17. - Daniel1991)
2014. jan. 20. 09:58

Daniel1971, Ha most látod Te okoztad a szakítást, vajon miért nem érzékelted előbb.

Persze fáj, ami veled történt, de ebben most szerintem benne van a megbántódás, a büszkeségeden esett csorba, a csalódás. Az,hogy már nem a te "tulajdonod" a szeretett nő.

Az a tapasztalatom, hogy sokan amikor rájönnek, nem úgy viselkedtek, ahogy elvárható lett volna, önmagukat is becsapják, DE legközelebb, nem fogom megcsalni, nem fogok inni, többet segítek, többet foglalkozom a gyerekkel, elmegyünk együtt kirándulni. Lehetne sorolni a végtelenségig, még azt sem mondhatom, nem így gondolják, viszont, amint visszaáll az a rend amiben előtte élt, eltelik páthónap és visszajön az,az énje ami előtte volt. Persze nem mondom Nálad is ez lenne, mert a kivétel erősíti a szabályt, bár általában kutyából nem lesz szalonna.

23. 83b64481a2 (válaszként erre: 1. - Daniel1991)
2014. jan. 20. 08:53
Igen fiatal vagy, és lesz még ki tudja mennyi, mire megtalálod azt akit felnőttként választasz majd. Valahol 26 év környékén az ember nagyon nagyot fordul, megváltozol a társad szintúgy.Hidd el amit tenned kell, vond le a konzekvenciákat és lépj tovább.
2014. jan. 18. 13:10

Az én első komoly kapcsolatom - 3 év - hasonló módon ért véget.

A fiú nem akarta fölfogni hogy nincs tovább, pedig jó ideje mondtam Neki, hogy nálam elmúltak az érzelmek, és el kell egymást engedjük. Egy este végül pontot vettem a történet végére.

Végül kikönyörögte, hogy nálam alhasson (elment az utolsó vonatja stb.) hát pokoli volt, és szánalmas. Feküdtünk az egyszemélyes ágyamba, én a legszélén himbálóztam, és fohászkodtam az Úrhoz :) nehogy bepróbálkozzon. Másnap együtt bementünk munkába - ő pár utcányira dolgozott tőlem - és búcsúzáskor megkérdezte, hogy akkor mit csinálunk hétvégén?...

Iszonyúan sajnáltam, mert igazán jólelkű ember, és bármit megadtam volna, hogy ne így érezzek. Gyötört a lelkiismeret furdalás, hogy pont én bántom meg, de nem volt más megoldás. Olyan nőt érdemel, ami úgy szereti, ahogy megérdemli. Én már nem tudtam/akartam.

A rege lényege valójában az lett volna, hogy pont a könyörgésével meg a kierőltetett húzásaival még távolabb sodorta tőlem, és szántam. Úgyhogy a fogadkozással stb. pont az ellenkezőjét éred el.

21. kriszta773 (válaszként erre: 17. - Daniel1991)
2014. jan. 18. 12:21

ha könyörögsz, a nyakára jársz és bizonygatod, mennyire szereted, valószínűleg csak menekülni fog. hagyd most őt, ha nélküled lesz, tudni fogja, hogy esetleg az a másik fiú csak fellángolás, hogy hiányozni fogsz-e neki vagy sem. ráerőltetni magadat úgysem tudod, hiába tervezel vele, ahhoz azért két ember kell :)

ha mégis szeret téged és most csak elbizonytalanodott, meg fog keresni idővel. ha pedig nem, sajnos az ellen úgysem tudsz mit tenni. de sokan túléltek már szerelmi bánatot, és megtalálták azt, akivel kölcsönösen boldoggá tehették egymást, úgyhogy van remény neked is :)

20. andi6020 (válaszként erre: 17. - Daniel1991)
2014. jan. 18. 11:17
Pótolhatatlan emberekkel tele vannak a temetők.
19. 91d4989ab9 (válaszként erre: 17. - Daniel1991)
2014. jan. 18. 11:15
ne hibáztasd magad, ez van, lehet ha te mindig a legjobb is vagy akkor is lelép. 19évesnél a mai világban örökre tervezni naiv dolog:D
18. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Daniel1991)
2014. jan. 18. 11:13

ne keresd, foglald el magad, ha szeret visszajön, ha nem szeret akkor meg úgyis mindegy


ha hívogatod akkor ha szeret is lelép, mert sok lesz neki, fiatal még, de ezek idősebben is így vannak

2014. jan. 18. 10:34
Gondoltam, hogy mindenki ilyen tanácsokkal fog ellátni, de én nagyon szeretem őt, higgyétek el, nem tudok most lenni nélküle, az egész életem köré van építve, a terveimben is benne van, lehetetlen nélküle lennem. Én okoztam ezt, sok rosszat adtam neki, és elpattant nála a dolog, én nagyon reménykedem, hogy ha megnyugszik, és átgondol mindent, akkor jól fog dönteni, én meg tudok érte változni jó irányba.
16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Daniel1991)
2014. jan. 18. 09:04

Szia!


Ne akarj más lenni, mint aki valójában vagy, az nem Te lennél. Ha valaki szeretni fog, Önmagadért fog szeretni. Lehet játszani egy ideig, hogy más vagy, de hosszútávon nem.

A legjobb, ha most hagyod azt a lányt, ne érezze, hogy majd meggebedsz érte. Lehet, ha így teszel, rájön, a másik kapcsolata nem is olyan jó, lehet, hogy nem, de maradj talpon. Nehéz, de hidd el, eljön majd az idő, amikor úgy gondolsz vissza erre a dologra.- Istenem ezért a lányért "haltam meg majdnem?" Mindenkinél van jobb, majd rájössz. Sok erőt kívánok a szerelmi gyászod feldolgozásához!

2014. jan. 18. 08:18

Lépj tovább!


Elmúlik....

14. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Daniel1991)
2014. jan. 18. 08:14

Egyszerű azt mondani, hogy engedd el! Tudom, hogy nagyon nehéz lehet, de csak ez a megoldás.

A te dolgod, hogy most tanulj, ez a legfontosabb.

Nekem is van egy ugyanennyi idős fiam és neki is ezt mondanám. Értelmes, okos ember vagy, ráadásul előtted az egész élet! Gondolj arra, hogy mindennek oka van. Annak is, hogy ez a lány most más felé akar menni. Aki menni akar, el kell engedni. Tudod van egy mondás, valahogy így hangzik, és nyugodtan a lánynak is mondhatod."Ha kettőnk közül választanod kell, válszd őt! Mert, ha engem igazán szerenél, nem lenne ő (a másik)!"

Szóval, ha most fáj is, engedd el. Magadban egy kicsit elsiratod, kicsit meggyászolod és aztán lépj túl rajta.

Tanulj és érd el a célod! Ez most mindennél fontosabb! Sok sikert hozzá!

2014. jan. 18. 08:09
Engedd el! Aztan meglatjatok hogy alakul
12. textilbaba (válaszként erre: 1. - Daniel1991)
2014. jan. 18. 08:05

engedd el, hagyd.. ezek a jelek arra utalnak hogy nem szeret,nem akar tőled már semmit. Gondolj bele mi lenne ha évekig úgy lenne melletted hogy nem szeret, ne érzi jól magát veled, majd házasság, gyerek, stb után derül ez ki.

NÉhány hónapig piszokul fog hiányozni, de próbáld elfelejteni. Egy idővel jön egy olyan lány aki tényleg alkalmas lesz arra hogy szeresd. Ez a lány sajnos nem ő. :-(

fel a fejjel...

2014. jan. 18. 08:00

Lépj tovább! Ne könyörögj, ne pitizz, ne kérj, és ne ígérj feleslegesen. És főleg ne hisztizz, az valami iszonyat visszataszító.

Amúgy hagyd a picsbe, fiatalok vagytok még, akármi lehet.

Az is érthető, ha megijedt, és nem akar komoly kapcsolatot. Gyerek még.

2014. jan. 18. 07:51
Lapozz!És ne könyörögj!Bakker!Nincs annál kiábrándítóbb,mint egy könyörgő férfi.
2014. jan. 18. 07:43
Majd egyszer szép emléknek látod ezt az egész nagy szerelmet , elmúlik , mint minden a világon .
8. cicaanya (válaszként erre: 1. - Daniel1991)
2014. jan. 18. 07:35
szia kitartás,cselekedj helyesen szíved szerint
7. Shanee (válaszként erre: 1. - Daniel1991)
2014. jan. 18. 07:21
Tudom, hogy fáj, de hagyd a fenébe. Szerintem is a másik pasi az oka. Mindketten nagyon fiatalok vagytok, tudom, hogy ez most téged nem vigasztal, de hidd el, lesz más (sőt, másOK!). Tényleg bulizz, tanulj stb. Ja, és a tanács: nekem nőként sosem jött be, hogy akit "elhajtottam", kepesztett utánam. Egyre jobban taszított, minél jobban nyomult. El kell felejteni. Sajnálom....
6. aa84065182 (válaszként erre: 1. - Daniel1991)
2014. jan. 18. 07:20

Ne kövesd el azt a hibát, hogy mostantól elkezdesz úgy viselkedni, amiről te azt gondolod, hogy tetszeni fog neki. Először is, életed végéig nem fogsz tudni alakoskodni (te írtad, hogy életre szólót akarsz), másodszor pedig nem a viselkedésed a baj, vagy hogy unalmas lennél, hanem az, hogy a lány már nem akar veled lenni. Sajnos bizonyos típusú emberek ilyenkor nem magukba szállnak és tisztességesen szakítanak, hanem a másikban keresnek hibát, hogy nekik aztán indokuk legyen arra a szakításra, ami egyébként is aktuális lenne. Csak így még egy jót rúghatnak a másikba búcsúzóul.


Nem kell tenned semmit, a lány azért ilyen kiszámíthatatlan, mert bűntudata van attól, hogy elhagy téged, és ezt nem tudja kezelni. Engedd őt el, és ne könyörögj!

5. Anettka0101 (válaszként erre: 1. - Daniel1991)
2014. jan. 18. 07:18

Ha TE szereted őt, akkor hagyod elmenni.


elegánsan, emelt fővel.


a tartásod, a gericed, az önbecsülésed nem törhet meg egy nő miatt (se).


javaslom, hogy MINDEN kapcsolatot szakítsál meg vele. MINDENT. legyél erős!

4. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Daniel1991)
2014. jan. 18. 07:01

Ha egy nő / lány azt mondja megunt akkor nincs mit csinálni, oka van. Itt szerintem a másik pasi az.

Ha jól értem ez egy távkapcsolat, ami amúgy se szokta nagyon túl élni az időt ilyen fiatalon.

2014. jan. 18. 05:52

Kedves Dániel! Ne kepessz utána! Törődj bele, hogy vége. Járj el bulizi, ismerkedj. Ja és persze tanulj sokat!

Sajnálom, hogy ez történt! Minden jót!

2014. jan. 18. 05:47
Engedd el , ha szeret visszajön , ha + nem ......hadd menjen . Annyira fiatalok vagytok még .
2014. jan. 18. 05:21
Sziasztok, egy 22 éves egyetemista srác vagyok, tudom, hogy fiatal vagyok még ehhez, de a párommal egy életre szóló kapcsolatot akartunk. Ő most 19 éves. Pár óra alatt megváltozott benne minden, és most már nem akar pasit egy jó ideig, nem tudja, hogy velem tudná-e még valaha folytatni, kiismert, megunt, stb. Ilyen hogy történhet? Messze tanulok tőle, hazajárok hozzá, még a vonattal úgy jöttem fel, hogy minden rendben, erre másnap teszi ezt a bejelentést, az is hozzátartozik, hogy találkozott valakivel az előző napon, akivel csak barátkozni akart. Végig az volt benne, hogy nem jó dolgot csinál, amikor elmondta, másfél napig sajnálta, bűntudata volt, és hajtott utánam, aztán estére mint akire nem lehetett ráismerni, ő szünetelni akar, aztán már semmit nem akar tőlem, és satöbbi. Kikészülök, hisz szörnyen szeretem, utolsó esélyért is könyörögtem neki, de hajthatatlan, meg akarom mutatni neki, hogy nem vagyok unalmas, küzdeni akarok érte. Elsősorban nőktől kérdem, hogy szerintetek mennyi lehetőségem van ebben a témában? Nektek milyen hozzáállás tetszene? Köszi előre is a válaszokat.:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook