Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek ha megbántam a szakítást? fórum

Mit tegyek ha megbántam a szakítást? (beszélgetős fórum)


2022. jún. 18. 08:05

Nem lehet, h csak megijedtél? Egyedül maradtál.

Sokszor a kapcsolatokat is meg kell gyászolni, ez egy folyamat.

6. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 17. 21:20
Ha azért szakítottál, mert nem vagy szerelmes, akkor most lehet, hogy csak a megszokott hiányzik. Azt meg minek folytatni, vagy újrakezdeni.
5. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 17. 19:40
Kisülhet, leglábbis nálam kisült. 30 éve vagyunk együtt :)
4. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 17. 18:24

" A távollét a kis tüzeket kioltja, a nagyokat fellobbantja."

Én beszélnék vele. Üljetek be valahova, tisztázzátok, ki hogyan érez a másik iránt, neki mi a véleménye az újrakezdésről. Ha nem próbálod meg, örökké bánni fogod ! Ha hajlandó találkozni Veled, az már adhat egy kis reményt. :)

3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 17. 18:20
Ha elmondod neki szépen hogy hirtelen fejjel tudod hogy rosszul döntöttél és magbántad, meg fog bocsátani abban az esetben ha szeret. Legközelebb akár vele, akár mással, le kell ülni és alaposan átbeszélni minden problémát. A legkisebbet is. Meghallgatni, megérteni a másikat nagyon fontos.
2. bbf45bb770 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 17. 18:12
Hm. Hát igen. Sokszor a különlét fellobbantja a lángot, ahelyett hogy kihűlne... Még szeretitek egymást.Próbálj beszélni vele. Kommunikáció nagyon fontos. Nálunk is sok bukott rajta
2022. jún. 17. 18:00
Szakítottam a párommal, mert úgy éreztem, hogy kihűlt a kapcsolatunk és nem elég erősek az érzéseim, nem vagyok szerelmes. Arra számítottam, hogy ezután megkönyebbülök, de nem, most sokkal rosszabbul érzem magam, mint azelőtt és nagyon hiányzik. Lehet, hogy hiba volt? Próbáljam újrakezdeni, kisülhet még ebből valami jó? Másnak van hasonló tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook