Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tegyek, ha a csomagban lévő első fogamzásgátló tablettát nem tudom időben bevenni? fórum

Mit tegyek, ha a csomagban lévő első fogamzásgátló tablettát nem tudom időben bevenni? (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 6. 19:53
Ilyen nekem is van néha, de majdnem mindig sikerül bevennem, mióta be van állítva. Csak ha társaságban vagyok meg mindig kérdezik, hogy miért van beállítva....
10. Cs.Anita (válaszként erre: 9. - 8ef78160df)
2011. máj. 6. 19:45

Igen ez megtörténik, de nyugodt szivvel kinyomom & folytatom azt a tevékenységet amit épp csinálok, h majd mingyáááá beveszem. :-D


Már egy ideje beszedem mindig!!!!!!

2011. máj. 6. 19:36
Állítsatok be a telefonra emlékeztetőt!!! :)
8. Cs.Anita (válaszként erre: 7. - Sena)
2011. máj. 6. 18:14
Jól van azt hittem h csak én felejtem el mindig..... :-)
7. Sena
2011. máj. 4. 17:14
Köszi. Mondjuk eddig is úgy szedtem, hogy csoda hogy nem lettem terhes. Később vettem be, kihagytam, stb. De ilyen még nem volt hogy az első szem csúszik. Ajajj! Nagyon nem kéne 3. gyerek! :D
6. Cs.Anita (válaszként erre: 5. - Sena)
2011. máj. 4. 16:49
Háááát itt már 1 óra nem számít! :-)
5. Sena
2011. máj. 4. 16:47
Köszi. Sajnos az itteni gyógyszertár csak 9 kor nyit, én meg 8-kor indulok busszal egy másik városba. Ha ott váltom ki akkor is lesz legalább 9 óra. :S De talán az még belefér.
4. Cs.Anita (válaszként erre: 2. - Sena)
2011. máj. 4. 16:40
Szerintem 8kor nyit a patika ott vedd be Az legyen a mai utána pedig késő este vedd be az az napit kb23óra v még utána & lassan vissza állsz a jó időre, mindig kis csúszásokkal. :-) Nekem bevált h este 8kor veszem be HA lemarad rögtön reggel aztán csúsztatom a fent említettek szerint. eddig nem volt baj belőle.:-)
2011. máj. 4. 16:36
Mi az h "időben"?
2. Sena
2011. máj. 4. 16:36
Ma este kéne kezdeni a következő csomagot, de csak most jutott eszembe hogy nem váltottam ki. Elszaladtam a gyógyszertárba, de nincs ilyen náluk, csak holnapra tudnak hozni. Ilyenkor mi a teendő? Kezdjem holnap este és ezentúl mindig a csütörtök legyen a kezdő nap?
1. Sena
2011. máj. 4. 16:34
Mit tegyek, ha a csomagban lévő első fogamzásgátló tablettát nem tudom időben bevenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook