Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit lehet tenni akkor, ha egy főnök egyszerüen nem tudja elviselni a beosztottját, allergiás rá? fórum

Mit lehet tenni akkor, ha egy főnök egyszerüen nem tudja elviselni a beosztottját, allergiás rá? (tudásbázis kérdés)

15. Erika8
2009. márc. 5. 07:29
Bocsi, most nézem milyen régi volt ez a kérdés, már lehet, hogy meg is oldódott a problémád?
14. Erika8
2009. márc. 5. 07:14
A saját tapasztalatomat írom le neked. Kolcsonos allergiával indult a fonokom és az én "kapcsolatom". Nem akarom nagyon részletezni de a végeredmény az, hogy mivel jol végzem a munkám /ne gondoljatok nagyképunek/, szuksége van rám. Nem járunk egyutt bulizni, sose beszélgetunk magánugyekrol, viszont a munka terén kiegészítjuk egymást. Ehhez jon /14 év után/ egy kis tisztelet, és az hogy tudd mikor mit mondhatsz /akár szidhatod is/, és hidd el mukodik. Ha jo a fizetésed és szereted csinálni amit csinálsz, megér egy próbát.
2009. márc. 5. 05:55
Persze legegyszerűbb azt mondani, hogy menj el onnan, de tudom hogy nem mindig van lehetőség új és megfelelő munkahelyet találni manapság. Ilyenkor van a meghunyászkodás, ami viszont idegeli az embert rendesen. Mérlegelned kell hogy mik a lehetőségeid, mit tudsz és meddig elviselni. Erre szokták okosan mondani: Vagy megszoksz, vagy megszöksz
12. 4b6a2525df (válaszként erre: 10. - Ácika:)))
2008. jún. 3. 21:30

Én biztos megkeresném a gyenge pontját:) Mert, hogy van az tuti, és ott szorítanám sarokba:)

Tudom mit beszélek, 33 évet férfiak között dolgoztam:) és végülis én lettem a főnökük:):)

2008. jún. 3. 19:35
"megfizet minden rosszért"- nem kotelezo elviselned.
10. ácika:)) (válaszként erre: 9. - 4b6a2525df)
2008. jún. 3. 19:32
Rosszul írtam beosztottjait, senkit nem bír elviselni, pasi 120 kg dög, ennek senki nem jó. Idösebb, egy nagy paraszt, megjátsza a nagy tudost csak tudnám pontosan hol járt iskolába. Amikor eljön az ideje elhúzok innen, de megfizet minden rosszért.
9. 4b6a2525df (válaszként erre: 8. - Ácika:)))
2008. jún. 3. 18:19

És a fönököd tőled fiatalabb? férfi, vagy nő?

Ha nő, akkor Te jobban nézel ki mint ő?

Bocs, de ezek fontos dolgok.


Irhatnám én is azt, hogy "húzz el onnan", de gondolom nem ezért a válaszért tetted fel a kérdést

8. ácika:)) (válaszként erre: 6. - 4b6a2525df)
2008. jún. 3. 17:42
én a beosztott
7. e.e.
2008. jún. 3. 16:46
A munkahely nem az érzelmek színtere, felnőtt, fegyelmezett emberek dolgoznak együtt, tehát elvárható, hogy kezelje az allergiáját. Számtalan eset ismeretében állítom azonban, hogy a pszichoterror hátterében elsősorban a hatalom és a féltékenység található. A hatalom veszélyes!! Tudatosan, méltósággal, empátiával kell a saját érdekeinket érvényesíteni.(azt is tudom nem könnyű)
2008. jún. 3. 16:45

Ha jól értem, akkor a főnök nem tudja elviselni a beosztottját.

Te ki vagy? a főnök vagy a beosztott?

2008. jún. 3. 16:45
keress másik munkahelyet,ugyanis ebből előbb utóbb összeférhetetlenség miatt leépítés lehet:))
2008. jún. 3. 16:38
Lehetöség szerint másik munkát keresni,mert lehetsz te a legszebb,a legokosabb,akkor sem leszel jó.Csak szivat,és béremelésnél is neked jut majd a legkevesebb.
2008. jún. 3. 16:37

Leginkább kilépni. Vagy ha elég értelmes a főnök, leülni vele és megbeszélni hogy attól hogy esténként nem kocsmázunk együtt, egy korrekt munkakapcsolat még lehetne közöttünk.

De ha nem megoldható, sajnos nem a főnök fog veszíteni :(

2008. jún. 3. 16:37
akkor bizony felkerül az útilapu a beosztott talpacskáira:)
2008. jún. 3. 16:35
Mit lehet tenni akkor, ha egy főnök egyszerüen nem tudja elviselni a beosztottját, allergiás rá?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook