Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit jelenthet a férfiaknak a flört? Többi lent. fórum

Mit jelenthet a férfiaknak a flört? Többi lent. (beszélgetős fórum)


29. f7f780f355 (válaszként erre: 26. - PöttyösPanka)
2023. jan. 16. 09:18
Azt vettem eszre a hapitapik szereti magukat ilyen boszorkakkal kinozni. El is veszik es fel is csinaljak oket es onnantol a no meg ra se nez az urara mert mar elerte amit akart, gondolja be van biztositva a hazassagi papirral de akkor megy a hiszti ha az ura ramosolyog egy nonemure
28. 80ASIQ (válaszként erre: 26. - PöttyösPanka)
2023. jan. 16. 09:16
Egyetértek! :)
27. 80ASIQ (válaszként erre: 25. - Auróra2010)
2023. jan. 16. 09:15
Ezen nem fogunk összeveszni! :)
26. PöttyösPanka (válaszként erre: 24. - 80ASIQ)
2023. jan. 16. 08:24
Akinél azt is el kell titkolni, hogy léteznek rajta kívül női földlakók, azzal több a probléma, mint a haszon. Magadat kíméld meg, ha nem bajlódsz olyannal. Mást meg nem zavarja, ha a párja elmegy mással szórakozni. Pont azért, mert tudja, hogy a megcsalás nem ezen múlik. Ha valaki meg akarja csalni a párját, akkor meg fogja csalni a párját. Akár állandó ellenőrzés alatt tartják, akár elengedik bulizni. De ahogy írod, a flört és a megcsalás nem ugyanaz, és nem is feltétele egymásnak. Én akkor is amondó vagyok, átlag, jó érzésű embereknél a legjobb iránymutató a lelkiismeret.
25. Auróra2010 (válaszként erre: 16. - 80ASIQ)
2023. jan. 15. 20:57
Ok a leirás, és hasznos is, de azért hogy a nevetés/mosoly flört lenne, ez szerintem túlzás.
24. 80ASIQ (válaszként erre: 22. - PöttyösPanka)
2023. jan. 15. 14:44

Kinél, mit kell titkolni. Van, akinél azt is el kell titkolni, hogy egyáltalán vannak nőismerőseim, akinek köszönök, ha találkozom vele az utcán. Mert már az is baj. Más azt is elviseli gond nélkül, ha a párja szórakozni megy valakivel.

Egy félrelépés (ami szerintem már több mint egy flört) így is, úgy is, megoldható.

23. 80ASIQ (válaszként erre: 21. - Érdekes73)
2023. jan. 15. 14:40
Nem tudom, hogy szakszerű-e, mert ugye lehet, hogy nem is egyformán magyarázzuk a flörtölés fogalmát.
2023. jan. 13. 11:24
Nagyon egyénfüggő. Vannak flörtölősebb pasik, és vannak féltékenyebb barátnők. Nálam ott a határ, amit már titkolni kell. Mondjuk ha a férjem olyan levelezést folytatna egy nő ismerősével, amit nagyon nem szeretne, ha elolvasnék. Vagy titkolná, hogy együtt járnak kávézni.
21. Érdekes73 (válaszként erre: 15. - 80ASIQ)
2023. jan. 13. 11:11
:) Na végre itt a szakszerű válasz az ezredik hasonló fórumra :)
20. tumbo2
2023. jan. 12. 18:44
hát nem biztos,hogy jó dolog belemenni,főleg munkahelyen.először utáltam azt a férfit,aki az első szerelmem lett.a többi nőnek csapta a szelet,aztán csak összebarátkoztunk.mikor azt mondta,szívesen megkóstolná a számon a rúzst,elővettem a táskámból,tessék.még jó,hogy elköltözött,mert utána nem tudtam volna rá nézni sem a szerelemtől.egyszer-kétszer még találkoztunk,aztán vége lett.ott volt neki Pest,annyi nő volt,mint hal a tengerben.
19. 80ASIQ (válaszként erre: 18. - Főnix3)
2023. jan. 12. 18:42
Semmi baj! :)
18. Főnix3 (válaszként erre: 16. - 80ASIQ)
2023. jan. 12. 18:37

Nem neked szántam az írásom!

Bocsesz! :)

17. Főnix3 (válaszként erre: 16. - 80ASIQ)
2023. jan. 12. 18:37

Egyébként, aki ismeri a párját, annak lejön melyik nő az, aki valóban bejön a párjának! Én is levettem mikor tetszett a férjemnek valaki!

Volt rá példa! Nem az esete,de a kisugárzása, mentalitása valóban csodálatos volt a leányzónak! Azért volt, mert már nem munkatársunk, férjhez ment és feljebb költöztek , nem ástam el, vagy ilyenek! :)

16. 80ASIQ (válaszként erre: 15. - 80ASIQ)
2023. jan. 12. 18:18
Vagy ki mit minek tekint.
15. 80ASIQ
2023. jan. 12. 18:16

Megnéztem, nincs-e erről valami leírás.

Van:

[link]

Szerintem amit a wikipedia ír, az túlzás. Magam a flörtölést inkább a játékos incselkedés kategóriába tenném. De amúgy mindenki eldöntheti, ki mit néz el a párjának.

2023. jan. 12. 17:44
Egyébként a férjemnek pl rendszerint okoz válságot, ha szíve szerint megdicsérne valaki mást, aki mondjuk pont nő, mert retteg attól, hogy rásütik, hogy zaklató meg mittomén. Meg hogy más beleszól, hogy neki felesége van, mégis megdicsért egy szép ruhát. Mondtam, hogy ezt le kéne szarni magasról, de ő azért átéli ezt a válságot. Hát nem irigylem.
2023. jan. 12. 17:28

Egy ismerősöm folyamatosan flörtöl a nőkkel...Saját bevallása szerint azért teszi, mert a feleségével ezt nem tudja megélni, ergo nem kerek otthon a történet...

Szerintem van az, amikor ártatlanul megdicsérik a nő haját, új kabátját, de amiben már szexuális szinezet van, az más...több olyan pasit láttam ezt csinálni, akiknek barátnőjük van de nem az igazi, valami hiányzik...

Vannak meleg barátaim, nagyon kedvesek, folyamatosan dicsérnek, de az más.

2023. jan. 12. 17:13

Én is azt gondolom, hogy egy kedves gondolat kimondása még nem flört, vagy ha az, akkor ezek szerint sokan nyíltan flörtölünk boldog házasságban is.


Múltkor egy új ismerős, akivel még nem igazán vagyunk túl közeli viszonyban, mesélt egy sztorit és a fenekével kapcsolatban tett egy megjegyzést, mire rávágtam, hogy ugyan már, neked nagyon jó a feneked! Felnevettünk mindhárman és rám kacsintott. Én nő vagyok, ő férfi. Meleg. Nagyon :D Ez szerintem abszolút kimeríti a flört kategóriáját, de totál ártatlan volt, érthető okokból.


Vagy amikor van célja a bóknak, az sem számít igazán flörtnek nekem. Ha a pénztáros srácnak rossz napja van és mondok valami kedveset neki, valószínűleg flörtnek tűnhet, bizonyára az is, de én nem gondolok ebbe többet, és szerintem ő sem.

11. tumbo2 (válaszként erre: 6. - Főnix3)
2023. jan. 12. 16:15
a lányom kedves,mosolygós,a férje azért szeretett bele.
10. tumbo2 (válaszként erre: 7. - 80ASIQ)
2023. jan. 12. 16:13
na azt is szabályozzuk,nincs elég törvény?nem kötelező,ha nem akarsz.
9. libikóka (válaszként erre: 5. - 7bb0f658b4)
2023. jan. 12. 16:12
Ha szerinted ez a flört,,,,de nem ez,vagy nem kizárólag.
2023. jan. 12. 16:11
hát én nem vagyok mosolygós,de tetszettem a férfiaknak,még 60 éves koromban is,de flörtölni,fiatal koromban szoktam, ma már örülök,ha élek.
7. 80ASIQ (válaszként erre: 5. - 7bb0f658b4)
2023. jan. 12. 16:10
Eleve törvényesen csak 10 évre engednék házasságot kötni mert ha a Te defíníciód a helytálló, akkor a házosságok szerintem 100%-a válással végződne még hamarabb is mint 10 év. Majd később leírom, szerintem mi férhet bele egy kapcsolatba és mi nem.
6. Főnix3 (válaszként erre: 5. - 7bb0f658b4)
2023. jan. 12. 16:07

Nem feltétlen gondolom így!

A rohanó világunkban egy kis ártatlan mosoly, vagy kedves szó,nagyon melengetni tudja a szívet,lelket! Viszont sokan ezt már túl gondolják!

Honnan számít flörtnek?


Én alapból kedves mosolygós vagyok,szerintem én nem felsírtam születésemkor, hanem fel nevettem!

Az egyik fickóm ezt már bűnnek vette! Ne mosolyogjak idegenekre!

Holott egy szemernyi flörtöt nem szántam bele!

2023. jan. 12. 15:39

Sziasztok !

Szerintem a flört az amikor másra vágyunk,másra gondolunk...nem a párunkra.Már nem boldog a kapcsolat ,ilyenkor szakítani kell.

2023. jan. 12. 15:17
Szerintem azt, amit a nőknek is! :)
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 12. 14:30
A párom esetében semmilyen flört nem férne bele, ahogy gondolom neki sem tőlem...
2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 12. 14:26
Egy komoly kapcsolatban szerintem nincs helye ilyesminek..ahol pedig előfordul,ott nincs szerelem.Egy szerelmes embernek eszébe sem jutna ilyesmi.
2023. jan. 12. 14:08

Mi az ami csak ártatlan flört, mi az ami már nem csak ennyi?

Pl, ha a párotok teszi mi az ami még oké és mi az amiben már több van?


Vagy ha valaki veletek flörtöl?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook