Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit gondoltok a tökéletes instagram életét élő lányokról és az influencerekről? fórum

Mit gondoltok a tökéletes instagram életét élő lányokról és az influencerekről? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
94. Bözsi néni (válaszként erre: 90. - Unom)
2019. febr. 11. 19:48
A gazdagok között legalább annyi boldogtalan van mint a szegények között.
93. Bözsi néni (válaszként erre: 90. - Unom)
2019. febr. 11. 19:46

A szegénység sem, a gazdagság sem feltétlenül, de azért nem kell minden kirakatot készpénznek venni.

És van ám átmenet is a kettő között.


A csodás, "hűdeszupeülnézki" fotók szarrá vannak fotoshopolva például. Kim Kardashisan segge, combja is narancsbőrös csak kozmetikázzák a fotókat. Egyszer megjelent, hogy a valóságban hogy néz ki. Nem volt szép, sima.

2019. febr. 11. 19:43
Négy féle márkájú telefonom volt már. Használtam mindegyiket amire akartam és amire szükségem volt. Nem ragadtam le egyik márkánál sem, mert egyik sem sokkal különb a másiknál. Mindegyik tudja azt amire nekem kell.
91. PöttyösPanka (válaszként erre: 87. - Unom)
2019. febr. 11. 19:38
Alátámasztom. Sokan a lehetőségeiken felül is megveszik, mert azt hiszik, státuszszimbólum. Pedig pont emiatt nem az. A jobbmódú ismerőseimnek nem ilyen telefonjuk van. Viszont a szakmunkás ismerőseim közt többnek is.
90. unom (válaszként erre: 85. - Bözsi néni)
2019. febr. 11. 19:35
A szegénység nem tesz boldoggá, ahogy a gazdagság sem boldogtalanná.
89. PöttyösPanka (válaszként erre: 75. - Audrey23)
2019. febr. 11. 19:32

Ha kívül nem látnád rajta az almát, nem tudnád megmondani, hogy iphone, mert se nem gyorsabb, se nem okosabb, mint mondjuk a Huawei drágább telefonjai. A hardvert lehet dicsérni, de gyakorlatilag az összes részét veszik a Samsungtól és társaitól. Mondjuk gorillaglassra már nem futja nekik. Hogy küllemre milyen? Egy fekete téglatestből nem sok mindent lehet kihozni. Egyik telefon olyan, mint a másik.

Mondogasd csak magadnak, hogy a kőműves segédnek nem lehet iphoneja.

2019. febr. 11. 19:31

Azért van némi kivétel is. 9 éve Alma függő vagyok minden téren, ám se nem depressziós, se nem boldogtalan, sőt gazdag sem.


Azért ilyen is van.

87. unom (válaszként erre: 84. - Amaunet)
2019. febr. 11. 19:30
Komolyan, sokan adósodnak el érte, mert státusszimbólum.
2019. febr. 11. 19:26

Nem beszélve arról, hogy saját kiegészítőket kell hozzá használni, jó drágán.

Memóriát nem lehet bővíteni, vegyél egy újat, még drágábbért.

85. Bözsi néni (válaszként erre: 67. - Audrey23)
2019. febr. 11. 19:25

Tudod, ez mind külsőség, látszat. Aztán ha megnézed közelről, láthatod, hogy valójában mennyire boldogtalanok, depressziósak, ezért isznak, drogoznak, stb.


Egyáltalán nem irigylésre méltóak a drága vackaikkal, a méteres vakolattal.

84. Amaunet (válaszként erre: 81. - Unom)
2019. febr. 11. 19:23

Hanem?

Az, aki kiad egy telefonért 300-400 ezer forintot az nem szegény ember.

83. Bözsi néni (válaszként erre: 75. - Audrey23)
2019. febr. 11. 19:21

Semmivel sem jobbak, mint egy androidos, ellenben az android szabadsága, a rengeteg applikáció, a személyre szabhatósága hiányzik. Ha ingyen adnák se kéne!


Sznoboknál státusz szimbólum. Nem azért mert annyira jó, hanem mert annyira drága.

82. audrey23 (válaszként erre: 80. - Amaunet)
2019. febr. 11. 19:15
Nekem az van, de azt már nem mai darab, újabbra nem cseréltem, mert egyre drágábbak lettek....
81. unom (válaszként erre: 80. - Amaunet)
2019. febr. 11. 19:11
Nem a gazdagok veszik.
80. Amaunet (válaszként erre: 77. - Audrey23)
2019. febr. 11. 19:09

Ugyanez elmondható más márkákról is.


Nincs benne évek óta semmi fejlesztés.

Valójában a gazdag sznobok veszik, azt hiszik szimbólum.


Szerintem a hülyeség szimbóluma. Én mobilért soha ki nem adnék több százezer forintot.

Hasznosságban, kezelhetőségben, színben, formában soha nem fog versenyezni pl. egy Samsung-al.

Aki valóban használható telefont szeretne, az nem iphonet választ.


Piaci meggondolásokból egyedivé akartak válni. Most annyira egyediek lettek, hogy a kutyának sem kell.


Te használtál már iphonet? Esetleg ilyened van?

Mire használod?


No, meg... tanári fizetésből?

79. unom (válaszként erre: 77. - Audrey23)
2019. febr. 11. 19:08

Szerintem nem, de nekem a számítógépeik se jöttek be.

Ráadásul egynek láttam a belsejét, nagyon gáz. A kábelek szigszalaggal rögzítve...

78. Bless the child (válaszként erre: 71. - Audrey23)
2019. febr. 11. 19:03
Túlárazott, nekem nem kellene.
77. audrey23 (válaszként erre: 76. - Unom)
2019. febr. 11. 18:59
És mi az ami miatt nem tetszett? Letisztult felület, gyors, egyszerű, szerintem a legjobb telefon.
76. unom (válaszként erre: 75. - Audrey23)
2019. febr. 11. 18:43

Én használtam, és kösz, nem kell.

Az Iphone tipikus sznob termék, sok idióta megveszi hitelre.

Jó néhányan, akik lazán megvehetnék nem teszik, mert minek.

75. audrey23 (válaszként erre: 74. - PöttyösPanka)
2019. febr. 11. 18:23

Akkor az a kőműves, egy régi használt iphone-t vett olcsón.

Te használtál valaha is iphone-t? Mert ha igen, akkor nem mondanál olyat, hogy rossz.

74. PöttyösPanka (válaszként erre: 71. - Audrey23)
2019. febr. 11. 18:17

A saját szememnek csak hiszek, és láttam, amikor a házunkat építették.


De milyen jó vásár a iphone, mivel drága, de legalább nem jó. Vagy ezt jelenti a gazdagság, hogy én megengedhetem magamnak, hogy áron felül vegyek rossz terméket, mert ha pénzem van, agyamnak nem kell lennie?

2019. febr. 11. 18:12
Tökéletesen lesz@rom őket.
72. syria (válaszként erre: 68. - Audrey23)
2019. febr. 11. 18:06
Baromira őszintén: baromira nem. :)
71. audrey23 (válaszként erre: 70. - PöttyösPanka)
2019. febr. 11. 17:59

Legújabb iphon-ok kezdőárai

iphone xr 300 ezer ft

iphone xs 400 ezer ft


A kőműves segéd gyerekek biztos, hogy nem ilyenekkel rohangálnak.

De egyébként pont, hogy minden telefont az iphone-okhoz hasonlítanak, iphone az etalon.

70. PöttyösPanka (válaszként erre: 68. - Audrey23)
2019. febr. 11. 17:51
Őszintén mondom, hogy én nem irigylem ezt. Ha ruhát kell vennem, szinte rosszul vagyok. Biztosan rút vagyok, de szeretem, mikor szabad az arcom, és nincs rajta egy kiló smink. A megrágott almás termékek meg fejlesztésben lemaradtak, és nem is sikkesek, mióta a kőműves segéd gyerek is azzal rohangál.
69. Lávli (válaszként erre: 68. - Audrey23)
2019. febr. 11. 16:37

Abban igazad van, hogy akinek sok pénze van, az sokkal kényelmesebb és minőségibb életet élhet.

Csak az a nem mindegy, hogy milyen áron!!!

Nagyon nem mindegy, hogy a szülők, házastárs, örökség biztosítja-e a jólétet, vagy hogy a testét kell árulnia valakinek ehhez.

Ill. van, akinek mindegy, de nem mindenkinek.

68. audrey23 (válaszként erre: 67. - Audrey23)
2019. febr. 11. 16:31
Most őszintén, ti nem szeretnétek ilyen életet?
2019. febr. 11. 16:30

Egy pár éve én is sokszor nézegettem hasonló embereket, sokáig irigyeltem a gazdagok életét.

Gazdag nők szebbek, a szegényebb nőtársaiknál, idősebb korukban is jól néznek ki, mivel nekik nem kell megszakadni a munkába, nem használódnak el. Drága krémek, botox, plasztikai műtétek, mesterfodrász, designer ruhák, táskák, cipők. ( chanel, gucci, dior, prada, versace, louis vuitton, ysl, givenchy, valentino.....)

drága parfümök pl chanel

drága sminktermékek chanel, dior, ysl

drága ékszerek bvlgari, tiffany

luxus autó pl mercedes

michelin csillagos éttermek

5 csillagos szállodák

apple termékek

luxus vonat pl orient expressz

gyönyörű luxusvilla

mehet magánkórházba szülni, ahol egyedül van a terermben, ami szépen be van rendezve, étteremből hozatnak neki ételt, ha valami miatt kórházba kerül, akkor is ide kerül, egy átlagember meg állami kórházba, ahol még a wc papír is luxus + meghalhat fertőzésbe is


Sokáig irigy voltam a gazdagokra, utáltam őket, még most is néha néha feljön ez az irigység, ha látom, hogy ők, hogy élnek.

66. Bözsi néni (válaszként erre: 65. - Kovacskat1223)
2019. febr. 10. 23:35
Akkor meg támogasd, a párja, a társa vagy, és ne elérhetetlen álmokat kergess.
65. kovacskat1223 (válaszként erre: 64. - Bözsi néni)
2019. febr. 10. 23:00
Most anyumnál lakunk, házat akar venni,nem szeretne már többé albérletet fizetni. Engem nem érdekelnek az anyagiak, én csak boldog életet szeretnék élni, de most csak mindennapom ugyanolyan, amikor nem dolgozom.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook