Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit gondoltok a tökéletes instagram életét élő lányokról és az influencerekről? fórum

Mit gondoltok a tökéletes instagram életét élő lányokról és az influencerekről? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2019. febr. 10. 14:17
Ez csak az instagram, a legtöbb ember nem így él. Ne nézegesd őket ha rossz lesz tőle a kedved. Nekem is van, de csak az ismerőseimet követem rajta. Mondjuk sokszor le sincs töltve, annyira nem érdekel már.
2019. febr. 10. 14:15

Az mi az az influ ... ???

Sose hallottam ezt a szót 😳

Gondolom mások is vannak így ezzel ...

Amit biztosan gondolok, az két dolog: nem másokkal kell foglalkozni, meg hogyha fiatal vagy és jó szakmád van, akkor irigykedés helyett irány külföld, megfogni keményen a meló végét és megalapozni a jövődet!

🍀

2019. febr. 10. 14:15
Hihetetlen lesz amit mondok, de ha valami rossz hatással van rád, azt kerüld el, ha pedig mégis erőnek erejével rádveti magát az Insta, jobb felső x és már nem is látod a sunshine Barbie - kat. Problem solved.
2019. febr. 10. 14:08

Mi lesz úgy 20 év múlva a mai fiatal női influencerekkel? A dubajozó lányokkal? A luxus életét élő, instagrammon tökéletes életét élő posztolókkal?

23 éves vagyok, és rám elég rossz hatással van az instagram. Szép nők, vékony testalkat, luxus élet, bejárják a világot csodaszép országokba utaznak, luxus szállodákban nyaralnak . Termékeket ingyen kapják, mindenük meg van, a szépségükről szól minden, tökéletes férfi, álom utazások. Én meg gürizek, havi nettó 150-170ezer forintért azt dolgozom amit szeretek csinálni szívből ezzel nincs bajom , Ápoló vagyok,ha el mennék olyan helyre ahol sok a fizetés ehhez képest akkor meg valószínű, hogy utálnám azt a munkát, csak a fizetés miatt csinálnám max. tehát csak irigykedni tudok rájuk úgy érzem . 23 évesen még nincs lakásom, van egy kis autóm és kifújt,nem rég léptem ki a suliból és ki tudja mit hoz még a jövőm, tudom vannak ezerszer rosszabb körülmények között élő emberek, de azt sugározza a social média, hogy ez az élet milyen szuper,irigylésre méltóak.


Ezek a tökéletes életű nők hol fognak 20 év múlva tartani? Mindig ilyen jó életük marad vajon?

És vajon másokból is ilyen megfelelési kényszert válthat ki ha ezeket a lányokat látja az interneten nap, mint nap?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook