Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit gondoltok a tökéletes instagram életét élő lányokról és az influencerekről? fórum

Mit gondoltok a tökéletes instagram életét élő lányokról és az influencerekről? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
34. Bözsi néni (válaszként erre: 31. - Unom)
2019. febr. 10. 17:33
Igen, az lehet az oka.
33. Bözsi néni (válaszként erre: 32. - Michelle.r)
2019. febr. 10. 17:32

😃😃

:D

32. michelle.r (válaszként erre: 25. - Bözsi néni)
2019. febr. 10. 17:24

Az insta ebből a szempontból még egyszerűbb. Ugyanis oda sem kell menni, és akkor nem látod.


Ez kicsit olyan, mint a vicc, amikor az öregasszony panaszt tesz a fiatal szomszédasszonyára, hogy az meztelenül napozik a kertben, és ez őt zavarja. Kimegy a "panaszezelő", nézne át a szomszédba, de nem lát. Mondja is az öregasszonynak, hogy olyan magas a kerítés, hogy nem látni át a szomszédba. Mire az öregasszony: dehogynem, csak húzza ide azt az asztalt, tegye rá a kisszéket, álljon fel rá, és máris átlát.

31. unom (válaszként erre: 29. - Bözsi néni)
2019. febr. 10. 17:21
Önbizalomhiány. Sajnos sokan küzdenek vele.
30. unom (válaszként erre: 28. - Bözsi néni)
2019. febr. 10. 17:19
A te dönésed, én nem bántam meg. Korrekten elmondták a tapasztalataikat, előnyöket, hátrányokat, válaszoltak a kérdésekre is.
29. Bözsi néni (válaszként erre: 26. - Unom)
2019. febr. 10. 17:14
Éppen ez a baj, a topikindító is elhitte, hogy az az élet, amit ott lát, hogy aki nem úgy él, az senki és semmi.
28. Bözsi néni (válaszként erre: 27. - Unom)
2019. febr. 10. 17:12
Nem zavar:-) Én nem onnan informálódok.
27. unom (válaszként erre: 25. - Bözsi néni)
2019. febr. 10. 17:06
A telefonokat nem celebek mutatják be, de ne zavarjon.
26. unom (válaszként erre: 24. - Bözsi néni)
2019. febr. 10. 17:04

Persze, a videomegtekintések alapján kapnak pénzt.

Az meg, hogy sokan bármit elhisznek nem újdonság, anno Isaurának is gyűjtöttek.

25. Bözsi néni (válaszként erre: 23. - Unom)
2019. febr. 10. 17:03

Itt a Hoxán nem akarják megmondani, hogyan élj, hová menj nyaralni, mit vegyél, hogy trendi légy, milyen telefonod legyen. Itt beszélegthetsz, játszhatsz, a reklámot megnézheted, ha akarod, ha meg nem, akkor sincs semmi.


De itt nem egy hazug reklám egy élet, mint az Instán.


Ha én telefont akarok venni, nem hülye, sznob celebek véleményét nézem, hanem a techbázist, a telefongurut, vagy hasonló szakmai portálokat.

24. Bözsi néni (válaszként erre: 23. - Unom)
2019. febr. 10. 16:58

Nem egészen, mert a fotók, a posztok meg minden manipulált hazug.


És a követők éltetik. Ha senki nem követné, befuccsolnának hamar.

23. unom (válaszként erre: 19. - Bözsi néni)
2019. febr. 10. 16:45

Egyszerű reklám.

A neten a felhasználónak ingyenes oldalak a reklámbevételből élnek, ilyen a Hoxa is. Nincs ezzel semmi baj.

Az influencer meg azért kap ingyenes terméket, hogy bemutassa, megismertesse a nézőivel.

Telefonvásárlás előtt én is néztem őket.

22. Bözsi néni (válaszként erre: 5. - Kovacskat1223)
2019. febr. 10. 16:38

Inkább örülj a fiatalságodnak, és élvezd az életet!


23 évesen már autód van? Klassz! Örülj annak, amid van, legyenek barátaid, nagy nevetéseid, élményeid, amire majd nevetve vagy mosolyogva emlékezhetsz évtizedek múlva is.


Ezek többet érnek, mint a hazug csillogás, vagy a drága ruhák, luxus kocsik, nyaralások, meg krémek.

2019. febr. 10. 16:38
Semmit. Nem élek ilyesmivel. 😄
2019. febr. 10. 16:37
Néhányukat én is nézegetem (vessetek meg de pl Kim Kardashian, Vajna Timi, Chrissy Teigen) de én szórakozásból, megcsodálom őket hogy gyönyörűek, hogy milyen gyönyörű helyeken járnak stbstb de nem tartom etalonnak az életüket.
19. Bözsi néni (válaszként erre: 5. - Kovacskat1223)
2019. febr. 10. 16:29

És mit gondolsz, miért kapnak szponzorált termékeket?


Mert az olyanok, mint te, nézegetik az oladlukat, lájkolják, posztolnak és közben kapjátok csőstől abreklámot, aminek hatására még vásároltok is!


Belőletek élnek, mint a piócák! Ami képeket meg kiraknak, a legtöbb fotoshopolt hazuság. Ti meg beszopjátok!


Hagyd a fenébe, rajtad (is) élősködnek!

18. michelle.r (válaszként erre: 14. - Kovacskat1223)
2019. febr. 10. 16:29

Kylie Jennernek saját kozmetikai márkája van, és egy ruhakollekciója. Gondolom, 20 év múlva is remekül meg fog élni belőle :D És ha közben még támad néhány hasonlóan ütős üzleti ötlet, még jobban.


Bella Hadid a Moschino egyik modellje. Kénytelen instagrammozni. Elvárják tőle.

17. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Kovacskat1223)
2019. febr. 10. 15:52

Jajj hát a szép nőkre is ráun egyszer a párjuk.

Boldog vagyok hogy nincs semmilyen függőségem,értem ez alatt:cigi,pia,sorozatok,tv, gyógyszer,ezeket a celebeknek való bolondságokat azt sem tudom eszik vagy isszák.

Netem 15 éve van kb,használom,de ma is pl 7 órát voltam szabad levegőn.

16. syria (válaszként erre: 1. - Kovacskat1223)
2019. febr. 10. 15:37

Szeretnél jót magadnak? Ha igen, akkor cuppanj le az instagramról! Örülj annak, hogy 23 éves korodra van saját autód!

Ki a jó büdös franc nem szarja le, hogy a talmi celebekkel, akiket te is most „tökéletes életű nők” nek hiszel mi lesz 20 év múlva?

Utolsó kérdésedre a válaszom: sajnálatosan, jó nagy valószínűséggel igen. :(

15. semleges (válaszként erre: 5. - Kovacskat1223)
2019. febr. 10. 15:34

1.) rám egyik sincs hatással

2.) nehogy azt hidd, hogy maradéktalanul boldogok, kirakat emberek. Hogy hol fognak tartani 20-30 év múlva? Vagy lent vagy fent, ezt előre nem lehet tudni, de lehet, hogy te előrébb, szebb és jobb leszel:)

14. kovacskat1223 (válaszként erre: 11. - Michelle.r)
2019. febr. 10. 15:22
Kylie Jenner, Bella Hadid, Alexis Ren, Emily Ratajkowski, Viki Odintcova de rajtuk kívül random rengeteg fiatal lánynak vannak több százezres akár milliós követői is, akiket most nem neveztem meg mert nagyon sokan vannak 🙂
13. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Kovacskat1223)
2019. febr. 10. 15:20
Neked nem mondták a szüleid, hogy ne higgy el mindent, amit a képernyőn látsz? Ha téged frusztrál, amit ott látsz, ne instagramozz. Ha meg mégis, tartsd szem előtt, hogy ez csak mese.
12. globus (válaszként erre: 9. - Bless the child)
2019. febr. 10. 15:08
Boldog, aki azt sem tudja, mi az az instagram 🙂
11. michelle.r (válaszként erre: 1. - Kovacskat1223)
2019. febr. 10. 15:03
Tudnál néhány példát mondani, esetleg névvel, linkkel, hogy kik azok, akikről beszélsz?
10. 8a91032ceb (válaszként erre: 7. - L.luiselotte)
2019. febr. 10. 14:51
Nem butaság, én is gondolkodom rajta. Ráadásul mennyi időt elvesz.
9. Bless the child (válaszként erre: 3. - Lávli)
2019. febr. 10. 14:35
Így kezdődő szót egyet ismerek: influenza😂
8. Amaunet (válaszként erre: 5. - Kovacskat1223)
2019. febr. 10. 14:33

Ezek nem személyiségek. Ezeket a pénz hozza létre. Olyanok, mint régen egy rajzolt reklám az újságokban. Ne hagyd magad befolyásolni általuk!


Tudom, fiatalon, mikor minden csapból ez folyik nehéz kívül állni, elhatárolódni ezektől.

De neked kell eldönteni, hogy tovább bosszankodsz az ő olcsó, de kis ideig tartó csillogásukon vagy nem foglalkozva velük a magad útját járod, a magad életét építgeted szorgalmasan.


És nem szégyen az, ha fiatalon kimész külföldre dolgozni. Anyagiakban megalapozod a jövődet és szakmailag is fejlődsz, nyelvet tanulsz.

2019. febr. 10. 14:30

már nem vagyok fenn közösségi oldalon, az ottélőkre egyáltalán nem vagyok kiváncsi, megvetem őket.Nem érdekel a sorsuk sem.


Orommel látom, hogy egyre több fiatal gondolkodik hasonlóen ezekről mint én.

felőlem az lesz velük ami lesz, egy könnycseppet nem fogok értük ejteni.

6. Lávli (válaszként erre: 5. - Kovacskat1223)
2019. febr. 10. 14:25

Hűha. Köszi.

Hát biztos vannak sokan, akiknek ez így megfelelő . De a szépség, fiatalság múlandó.

Tényleg csak ők tudják, hogy akkor majd hogyan tovább.

Esetleg jól férjhez menni.

5. kovacskat1223 (válaszként erre: 3. - Lávli)
2019. febr. 10. 14:19

Az influencerek olyan emberek, akik véleményükkel, viselkedésükkel hatással vannak embertársaikra. Ilyenek lehetnek a celebek, sztárok, bloggerek, vloggerek. és a különböző közösségi hálók hírességei, személyiségei. (wikipédia)

Szponzorált termékeket kapnak, mindenhonnan ruhákat, sminket stb. Utazásokat, nyaralást, autót, és ezekről el mondják a véleményüket raknak fel képeket az instagram oldalukra facebookra, youtubera videókat gyártanak. Kb ez a munkájuk 🙂

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook