Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit gondoltok a tökéletes instagram életét élő lányokról és az influencerekről? fórum

Mit gondoltok a tökéletes instagram életét élő lányokról és az influencerekről? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
64. Bözsi néni (válaszként erre: 57. - Kovacskat1223)
2019. febr. 10. 22:17

Ha azért hajt, mert látja rajtad, ill. tudja, hogy mi után vágyakozol, akkor állítsd le. Meg magadat is.


Merz elmegy mellettetek az élet, sz.rrá megy a közös életetek, miközben elfelejtettetek fiatalként élni, örülni, közös élményeket szerezni. Vígasztalni fognak akkor az anyagi javak? Az ifjúságot nem hozhatod vissza.

63. Bözsi néni (válaszként erre: 62. - Bözsi néni)
2019. febr. 10. 21:34
anyagiakban
62. Bözsi néni (válaszként erre: 57. - Kovacskat1223)
2019. febr. 10. 21:33

Minden meglesz -snxagiakbsn, és semmi sem lesz lelkiekben, közös élményekben.


Vedd rá, hogy ne hajtson annyira. Persze ha albérletre kell a pénz pédául, akkor meg insta bámulás helyett inkább vedd ki te is a részedet benne és dolgozz.

61. Bözsi néni (válaszként erre: 60. - Érdekes73)
2019. febr. 10. 21:29
Köszi, erre gondoltam.
60. Érdekes73 (válaszként erre: 53. - Bözsi néni)
2019. febr. 10. 20:54
59. plavalaguna (válaszként erre: 52. - Kovacskat1223)
2019. febr. 10. 20:52
Menj teljesítménytúrákra ;) ott nem leszel egyedül. Találsz túratársakat simán :)
58. plavalaguna (válaszként erre: 1. - Kovacskat1223)
2019. febr. 10. 20:51
Én nem látok ilyeneket instán. Ugye tudod hogy nem kell követned őket? Van mindenféle instaprofil, kövess olyanokat amik jobbkedvre derítenek ;)
57. kovacskat1223 (válaszként erre: 56. - Bözsi néni)
2019. febr. 10. 20:06
Eleinte jártunk de úgy vagy egy éve minimális lett a kikapcsolódás. Reggel 6tól este 18-19óráig meg sem áll, hétvégén megint más munkán dolgozik. Ő csak hajt.. Szerinte ezek akkor is rá érnek amikor már minden meglesz amire szükség van. 🙁
56. Bözsi néni (válaszként erre: 55. - Kovacskat1223)
2019. febr. 10. 20:00
Pároddal nem tudsz menni?
55. kovacskat1223 (válaszként erre: 53. - Bözsi néni)
2019. febr. 10. 19:48
Igen, tudom magamról, hogy nincs sok élményem ami van az is gyermekkori. Meg is hallgattam ezt a számot, habár ismertem és sok gondolatot hozott elő belőlem. Mindig azt vártam legyen valaki akivel mehessek, de most úgy érzem elég a várakozásból ha a párom inkább dolgozik itthon én akkor is el fogok menni. Nagyon sok jó buszos utazást láttam most a neten Prága, Ausztria, Horvátország, ahol 1 főre van szállás és minden más szabva, először lehet fura lenne de ha nem vágok bele soha nem tudom meg milyen szép a világ 🙂
54. Bözsi néni (válaszként erre: 51. - Bözsi néni)
2019. febr. 10. 19:23
Ja, 4 nap, 3 éjszaka volt. Kirándulás és vacsora után még úsztunk egyet a szállás medencéjében, meg iszogattunk egy kis bort és beszélgettünk a többi vendéggel. Kellemes esték, ismeretségek.
53. Bözsi néni (válaszként erre: 48. - Kovacskat1223)
2019. febr. 10. 19:18

Tudod, most rólad eszembe jutott az a dal, ami nemrégiben sokat volt hallható a tv-ben:


"Kezdjetek el élni, hogy legyen mit mesélni,

majd az unokáknak, mikor körbe állnak,

mikor körbe állnsk, ágyafon ugrálnak

Kezdjetek el ékni, hogy legyen mit mesélni"


Pataki Anna, azt hiszem.Nagyon igaz.

52. kovacskat1223 (válaszként erre: 51. - Bözsi néni)
2019. febr. 10. 19:15
És egyedül gáz kirándulni menni, ha a barátom nem lesz rávehető? Már gondolkoztam rajta, hogy egyedül fogok kirándulni járni a kutyámmal meg láttam a bónusz brigádon is kirándulásokat egy főre
51. Bözsi néni (válaszként erre: 50. - Bözsi néni)
2019. febr. 10. 19:12
Vagy megszálltunk egy kis családi fogadóban Nagymányokon, reggeli, vacsora volt. Elmentünk túrázni, felmásztunk a ferde vízeséshez. Kőzben többször át kellett mászni egy patakon, volt aki seggre esett:-) Erdő volt körös- körül, haraptuk a friss levegőt😃 Haókáztunk a Sió csatornán fotóztunk fekete gólyát, felugró halat, fákat és más szépségeket. Az egész kijött 40 ezer forintból.
50. Bözsi néni (válaszként erre: 48. - Kovacskat1223)
2019. febr. 10. 18:30

Kuponos oldalakon (hotwlkuponok.hu, lealkudtuk.hu, stb.) nagyon sokszor tök olcsón lehet venni szàlst 3-4 éjszakára, reggelivel v. félpanzióval. Utána már csak térkép kell, és be lehet járni a környéket.


De pl. Krakkóban is voltam már 4 napot 20 ezer volt a szállás, kaját vettünk boltban meg ettünk helyi étkezdében, busz 10 ezer volt oda- vissza. Klassz volt.

49. Candytuft (válaszként erre: 36. - Kovacskat1223)
2019. febr. 10. 18:21
áá ez az egész közösségi média,meg insta egy nagy csapda!! Mű emberek,mű életek.Sokan ingerszegényen élnek,felmennek megnézni ezeket a mű dolgokat,és még jobban magukba roskadnak.Olyan életeket követnek,amiről álmodoznak,de csak sanyargatják magukat. Tök jó lenne,ha látni lehetne,mi van a háttérben. Lehet,a tökük tele van mindennel,de csinálják a pénzért,holott nem biztos,hogy élnek is..Kb.olyan,mint mikor látom,hogy sok ember szelfizik,mosolyog,míg a kép készül,megosztja valami cukros körítéssel,közben meg tudja,hogy ettől még ugyanolyan szar az élete,de hát a látszat az kell,arra adni kell!Jajj olyan hamis ez a világ,én kifejezetten örülök,hogy nem most vagyok gyerek,vagy tízen-huszonéves..ilyen szempontból.
48. kovacskat1223 (válaszként erre: 44. - Bözsi néni)
2019. febr. 10. 18:21
El adnám én de olyan jó helyen lakok, hogy ha nem lenne autóm nem tudnék hazajönni. Mire végzek el megy az utolsó buszom 🤣 egyébként köszönöm az ötleteket, hasznosak 😊
47. kovacskat1223 (válaszként erre: 40. - Michelle.r)
2019. febr. 10. 18:20
De tökmindegy, csak ők már szabadidőben az unokákkal vannak, vagy otthon vannak a családdal férjjel, azért néha nyilván összeülünk, nem kell félreérteni. 🙂
46. Érdekes73 (válaszként erre: 5. - Kovacskat1223)
2019. febr. 10. 18:19
Rám nincsenek hatással mert nem ismerem őket.De nem is baj :)Irigyelni meg ha akarnám se tudnám más életét.A sajátom érdekel hogy abból kihozzam amit lehet.
45. Bözsi néni (válaszként erre: 44. - Bözsi néni)
2019. febr. 10. 18:11

4 nap, 3 éjszaka

És bocs a félrepötyögésért.

44. Bözsi néni (válaszként erre: 36. - Kovacskat1223)
2019. febr. 10. 18:09
Add el a kocsit, vegyél egy kupont pl. Prágába, már 35-40 ezerből kijön 4/3 éjszska szállás+kaja. Egy huszad 2 főre az útiköltség oda- vissza. Kell még kevés pénz kajára meg közlekedlsre, de csodás 4 napit lehet eltölteni Prágában például.
2019. febr. 10. 18:07
Iligyek vagytok azt gondolom. :-)
42. Bözsi néni (válaszként erre: 41. - Bözsi néni)
2019. febr. 10. 18:06
Ki nem sz@rta le, hogy van-e kocsi meg puccos lakás meg szobabútor😃
41. Bözsi néni (válaszként erre: 36. - Kovacskat1223)
2019. febr. 10. 18:03

Ja, és hogy 23 évesen nem láttad a tengert, az nem gáz, és nem baj.

A baj az, hogy hülyeségeken keseregsz, és nem élvezed az ifjúságodat. Ami pedig elmúlik, és kesergő felnőtt, majd idős ember lesz belőled.


Én pl. a Balatont is 15 évesen láttam először, a tengert meg 44 évesen. És? Addig is csodás élményeket gyűjtöttem itthon. Ami még ma is jó érzéssel tölt el, ha rágondolok.


Sátoroztunk, nevettünk, esti tábortűznél gitározás, éneklés, viharban éjjel alvás helyett fogtuk a sátrat,el ne vigye a szél, áh, fantasztikus volt!

40. michelle.r (válaszként erre: 36. - Kovacskat1223)
2019. febr. 10. 18:02

Ne haragudj, de ezen hangosan felröhögtem. Nem tök mindegy, hogy hány éves az akivvel elmehetsz egyet kávézni, kiállításra, bárhová, ha egyébként jól kijössz velük?


És mikor akarsz új barátságokat kötni, ha nem 23 évesen?


Könyörgöm, mássz ki a dobozból, és kezdj el élni. Ha pedig neked az a program, hogy az instán nézegetsz, ahelyett, hogy inább sétálnál egyet - akár egyedül is -, vagy megnézz egy kiállítást, akkor tényleg megérdemled.

2019. febr. 10. 18:00
Hála nincs ilyen függőségem,sőt még okostelóm sincs. Csak itthon netezek gépen. Egy függőségem van a sorozatok,arról nem tudok lemondani.:D de inkább ez,mint vadidegen emberek mű életét kövessem. :)
38. Bözsi néni (válaszként erre: 36. - Kovacskat1223)
2019. febr. 10. 17:55

Ne az instára menj, hanem csinálj pár szendvicset, citromos teát egy kulacsba, nézz ki egy jó kis túrát a neten, kapd fel a párod és irány kirándulni! Petsze ha már jobb az idő.


Addig meg nézz ki egy várost, ahol sok a látnivaló, Eger,Eszergom, stb. vonatjegy és menjetek. Szedd össze a pesti barátaid is. Szetvezd meg és menjetek. Vannak ifjúsági szállások, turistaházak, több napos kirándulás is lehet olcsón.


A legnagyobbakat pl. egy nyolcszemélyes emeletes ágyas turista szálláson vívott párnacsatán röhögtünk!

Meg mikor az egyik srác lepottant félálomban az emeletes ágyról, mert azt hitte, otthon van és wc-re akart menni😃


A hülye, hazug instát meg felejtsd el!

37. unom (válaszként erre: 35. - Bözsi néni)
2019. febr. 10. 17:43

Bocs, rosszul írtam.

Influencerek ugyan, de a Youtube-on.

36. kovacskat1223 (válaszként erre: 22. - Bözsi néni)
2019. febr. 10. 17:42
Sajnos ez is a probléma, nincsenek barátaim mert akik voltak vagy külföldön élnek vagy Pesten, és egy évben kb 1x beszélek velük. 🙁 A kollégáim nagyrészt már idősebbek akikkel jól ki jövök de nyilván nem vagyunk egy korosztály és túl sok közös programunk nincs. Egyelőre nincs elég pénzem nyaralni , tudom, hogy vannak olcsó járatok de nem tudom félretenni,még soha nem láttam a tengert sem. A párom is állandóan dolgozik így alig vannak élményeim, fel megyek az instára és egész nap ezeket nézem én meg úgy be tudok tőle depressziózni.🙄😏
35. Bözsi néni (válaszként erre: 30. - Unom)
2019. febr. 10. 17:36

Még nem próbáltam ott, de ezek szerint ott is korrekt tájékoztatást lehet kapni ilyen témában.

De valahogy előitélettel vahyok az Insta iránt.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook