Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit gondoltok a muszlim nőkröl? fórum

Mit gondoltok a muszlim nőkröl? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
433. 9678a02221 (válaszként erre: 431. - Megi04)
2013. ápr. 19. 21:18

Megi en hosszu hosszu eveken at eltem olyan rettegesben amit sokan elkepzelni sem tudnak..Tuleltem,itt vagyok..Igaz volt par ongyilkossagi kiserletem,de mara elmondhatom hogy boldog feleseg es anyuka vagyok..

Ha muszlimnak szuletek eselyem sem lett volna kitorni..

432. 9678a02221 (válaszként erre: 427. - Megi04)
2013. ápr. 19. 21:15

En meg ezt nem ertem..Mi koze van a selyemnek es az ekszekereknek a boldogsaghoz,vagy a sajat akarathoz??

Lehet barmennyi penzed es ekszered ha egy gusztustalan dagadt oreg pasi a ferjed akit a szuleid valasztottak neked,es mondjuk 16 evesen el kell viselned a rofogeset magadon az elete hatralevo reszeben..

431. megi04 (válaszként erre: 428. - 9678a02221)
2013. ápr. 19. 21:15

Hát...ez nagyon zagyvaság ne haragudj..Én IGAZI,VALÓDI RETTEGÉSRŐL beszélek! És ha te csak ennyit tudsz,hogy szülők,barátok,stb segítsége...Hát akkor te...-ne haragudj,nem bántás-semmit nem tudsz!

Magyarországon élek,de nem ez a lényeg! Hanem hogy hol ÉLTEM...

Ne haragudj,de erről nem beszélnék.

2013. ápr. 19. 21:13

George Orwell mondotta: "Minden állat egyenlő, de vannak állatok, amelyek egyenlőbbek"

Muszlim világban még megközelítőleg sem igaz ez az idézet. Itthon már igen.

429. 9678a02221 (válaszként erre: 427. - Megi04)
2013. ápr. 19. 21:10
Ne haragudj de megkerdezhetem hol elsz?
2013. ápr. 19. 21:09

Azoknak a noknek akiket ut ver a ferje pl Magyarorszagon,van lehetoseguk segitseget kerni,a torveny altalaban a partjukra all a valas soran,a csaladjuk is stb..Ha ugyanez egy muszlim novel tortenik legjobb esetben elvalik-ha sikerul- a csaladja kitagadja,az ismerosei kigunyoljak,esetleg halalra kovezik.

Ne erts felre abszolut felhaboritonak tartom hogy bantalmaznak noket.De pl itt a hoxan a bantalmazott nok merem mondani 80 %-a kifogast keres miert NEM valtoztat..(penz,gyerek stb)

Mindenki sajnalja oket segitenenek tanaccsal merre hova induljanak,es akkor sem..Sokszor a felelem tartja oket vissza,amit nem ertek,hiszen egy retteges az elete,mitol fel??Ha egyedul lesz akkor nem bantja senki..

427. megi04 (válaszként erre: 424. - 9678a02221)
2013. ápr. 19. 21:08

Most nem azért kérdezem,de komolyan...Láttál már erről bármiféle statisztikát?

Mármint hogy többen vannak az állati sorban élők,mint azok,akik olyan selymet hordanak a leplük-kendőjük alatt,aminek akkor sem lesz,ha a férjem 2 állást vállal a meglevő mellé?És az ékszereket,amik nekem soha nem lesznek?

Igen,többször leírtam,hogy tudom,hogy vannak kegyetlen sorban élők is!

De mit tegyek,ha én viszont csak,és kizárólag olyanokat ismerek,akik boldogan élnek,és kiröhögnek ha az elnyomásukkal jövök???

426. Slyte
2013. ápr. 19. 21:05

Jogok? Kinek?

Hurrá, jobbnál jobb pártra szavazhatok, bátran teszem a jövőm egyik vagy a másik kezébe, hisz mindegyik azt akarja, hogy jól éljen a nép, csak más-más eszközzel igyekszik elérni. De ugye a cél 1.

Szerencsére egymagam kimehetek az utcára, sőt, nyáron kifeküdhetek napozni, hisz fontos a D vitamin, bár egyesek szerint rákot okozhat. Még biciklizhetek is. Dolgozhatok, bár lehet, hogy szívesebben maradnék itthon, gondoskodva a családról, de akkor nem lenne gondom a fogyókúrámmal, meg azzal sem, hogy mit is főzzek...

Ugyanakkor eme csodás civilizációs vívmányok magukkal hozták:

Szabad szex következményeit, pl. méhnyakrák, egyre gyorsabban terjedő szájüregi rák, széthullott családok, abortusz... Hány magzatot fejeznek le még az anyaméhben? Hány magzatot savaztak le? Ja, ha ők nem tudnak beszélni, akkor nem is érzik a fájdalmat... Mindezt törvényileg szabadon... Kinek van nagyobb joga, és mihez?

Alkohol... Szintén következménye a család széthullása, halál okozása, és elérése. Kis poénok is születnek: az alkoholistának nincs tegnapja, se holnapja, se máj-a... Na annak sem, akit részegen elüt...


Annyi dolgot fel lehet még hozni, és annyi árnyalat, és mi innen világosan látjuk, hogy ott mi a rossz, kinek, milyen jogokat kellene kapniuk, ugyanígy onnan világosan látják, hogy nálunk mi a rossz, kinek, milyen jogokat kellene kapniuk...


Hogy is van? A szomszéd fűje mindig zöldebb? És ha bűz van, akkor a szomszéd a büdösebb?

425. cicakaktusz (válaszként erre: 423. - Megi04)
2013. ápr. 19. 21:05
A különbség az itthoni bántalmazott nők és a muszlim nők között az, hogy az egyiknek van joga változtatni, de nem mer, a másiknak meg nincs joga, így mindegy, hogy mer-e.
424. 9678a02221 (válaszként erre: 423. - Megi04)
2013. ápr. 19. 21:03

Megi te tenyleg nem latod a kulonbseget?Igen a nok bantalmazasa sajnos osidoktol elfogadott:(Mivel kissebbek vagyunk mas a felepitesunk stb..

A 20.szazadra!!! sikerult elerniuk az europai noknek,hogy egyenrangu felkent kezeljek oket,ne erje oket hatranyos megkulonboztetes a nemi hovatartozasuk miatt.

A muszlimoknal ez a 'forradalom' elmaradt.Ott a nok mai napig ugy elnek,ahogyan az apjuk,kesobb a ferjuk kenye kedve tartja..Nem szigoru erkolcsok,hanem oskori elmebeteg szabalyok szerint,miszerint a nok kevesebbet ernek mint pl egy haziallat..

Ha szerencseje van a muszlim nonek,akkor olyan csaladba szuletik ahol a szulok nem vallasi fanatikusok,de akkor is kotelezoen be kell tartania a vallas legszigorubb szabalyait..Ha akarja,ha nem..

Itt nem arrol az elenyeszo szazalekrol van szo,aki tegyuk fel mar nyugaton el,es a nyugati eletformat vette fol es probalja kovetni-bar en azt tapasztalom,hogy a muszlim beidegzodesek azert ott vannak- hanem arrol a sokmillio norol akit allatsorban tartanak..

423. megi04 (válaszként erre: 422. - Cicakaktusz)
2013. ápr. 19. 20:51
Én éppen azt írom,igen,tudom,hogy történik ilyesmi is.Csakhogy nálunk is történik...Meglepődnél,ha egyszer csak úgy statisztika szerűen látnád,magad előtt papíron,hogy Magyarországon hány bántalmazott nő él!..Jogok? Tudják talán,hogy mihez lenne joguk,de rettegnek,mert elmehetnek ugyan feljelenteni az "embert",de utána olyat kapnak,hogy a csontjukat úgy kell összekotorni!És hol van a legtöbb ilyen? A város peremén..! Ha "jobb környéken "sétálsz,akkor nem sok ilyet látsz...Max.kávézó,teázó,sütiző,kosztümös anyákat,feleségeket.És akkor azt mondod,jó ezt látni,és nem gondolsz arra,hogy 4-5 kerülettel arrébb,éppen kitépik a haját,lerúgják a veséjét az asszonynak,aki szóba állt a postással,és beszélt vele 3 mondatot...Pedig ezt keresztény emberek művelik...:(
422. cicakaktusz (válaszként erre: 420. - Megi04)
2013. ápr. 19. 20:39

Így, ebben a formában igazat is adnék neked, csakhogy..., mert van csakhogy. Épp én linkeltem be egy cikket egy lányról, akinek az orrát és a fülét a saját férje vágta le büntetésből. Az előzmények: a lány a brutális férjétől, és annak családjától menekült, megszökött. Elkapták, és öt hónapra börtönbe került! Onnan szabadult, a férje vitte haza, de minek?! A szomorú, hogy nem egyedi eset. És ha belegondolsz, hogy a nőknek nincs szólásszabadságuk, akkor hány ilyen eset van elhallgatva? Amiről senki nem beszél? Hány cikket lehet olvasni a neten, amik nem ugyanarról a nőről szólnak? Tényleg nem az a baj, hogy vannak , akiknek ez a jó, az a baj, hogy annak is ez van, akinek nem jó. És lehet gondolkozni, kik lehetnek többségben. Lehet, hogy a boldogok. De a kisebbségnek nincs joga máshogy élni? Ők miért nem választhatnak?

Ezt a helyzetet nem lehet a nagyszüleiddel összehasonlítani. Hisz írtad, a Mamád elválhatott volna. De a muszlim nőket tényleg csak a halál választja el a férjüktől.

421. megi04 (válaszként erre: 413. - 9b10f3d7ff)
2013. ápr. 19. 20:21
Aha! Csakhogy nincs hozzá jogom!:(
420. megi04 (válaszként erre: 417. - Cicakaktusz)
2013. ápr. 19. 20:20

Ezek egyszerű vélemény különbségek.Nem célom ironizálni,de ez annyira nevetséges,ne haragudj.A hírekben,néha akkora ökörségeket mondanak,minden témában,hogy az ember felakadt szemmel néz..Mindenki papolja a muszlim nők boldogtalan sorsát,de senki fejében nem fordul meg,hogy sokan nagyon boldogok.Ebbe születtek bele,így nőttek fel.Ez egy zárt,erkölcsös világ...Ami 100 éve még nálunk is volt,és mindenki ezt tartotta természetesnek! Az én nagymamám is megmondhatta a véleményét,ha nagyapámnak(Becsületes foglalkozása ifjonc éveiben betyár volt)ha éppen úgy tetszett,és nagyapám fel is pofozta érte!És mégis,ha megakartad volna menteni,még nagyi is neked esett volna! Ő szerette az ő délceg párját,úgy,ahogy volt! Együtt öregedtek meg,és 2 évvel mama után,papa is meghalt.Szerették egymást nagyon,pedig igen csak tányér röpködős volt a házasságuk!:) JOGUK lett volna elválni...Nem tették...És próbált volna bárki beleszólni az életükbe!:)

Akkoriban nem volt szokás elválni,összefoltoztak,összetartottak bármilyen házasságot...Jó volt-e?...Fene tudja! Nekik jó.

100 éve,ha kimentél volna az utcára miniben,hasig kivágottban,nem csak megvernek,le is köpnek! Pedig nem muszlimok.:)

Nekünk azért fura,mert náluk esetleg szigorúbbak az erkölcsök...Mi meg rögtön felháborodunk..:)Más erkölcsi normák szerint élnek..

Igen,biztosan van kövezés is...Itt is van,csak késsel,ököllel teszik..Vajon ez így jobb lehet? Nyavalyát! Bántalmazás ez is,az is.Ha egy külföldinek a nyóckerben forgatnak riportot,az valószínűleg otthon azt meséli,a Magyaroknál barbárabb nép nincs a földön!:)

419. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 410. - 9b10f3d7ff)
2013. ápr. 19. 20:10
"Àlmodj királylány!"
418. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 416. - Cicakaktusz)
2013. ápr. 19. 20:09
Szívesen :)
417. cicakaktusz (válaszként erre: 415. - Megi04)
2013. ápr. 19. 20:09
Még nem. De az ironikus megjegyzések már előjelek. Nem tévedek nagyot, ha azt mondom mindkét fél részéről.
416. cicakaktusz (válaszként erre: 414. - 9b10f3d7ff)
2013. ápr. 19. 20:06
Miért, nem ilyenben élünk???? Kár... És most akkor zokon veszem, hogy felvilágosítottál!
415. megi04 (válaszként erre: 412. - Cicakaktusz)
2013. ápr. 19. 20:01
Csak te rettegsz ettől.A muszlim nők nem.Én csak élNÉK a jogaimmal,de aki kinőtt már a csipkés térdzokniból,az tudja,hogy ez is mese habbal.Ki kövez virtuálisan? Látod? Itt csak vannak ellenkező vélemények,és neked ez máris virtuális kövezés...Pedig nem...:)
414. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 412. - Cicakaktusz)
2013. ápr. 19. 20:01
Te csak hiszed, hogy mindent büntetlenül kimondhatnál. És örülj neki, hogy azt hiszed, ilyen habos-babos világban élünk.
413. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 411. - Megi04)
2013. ápr. 19. 19:59
Szép lennél. :) Mennék fotózkodni melletted. A mellyesek :DDD
412. cicakaktusz (válaszként erre: 408. - Megi04)
2013. ápr. 19. 19:48

Azért szokták megnézni az emberek a bűvészelőadásokat, mert szükségük van az illúzióra, még akkor is, ha minden porcikájuk tudja, hogy csak illúzió az egész. De hinni akarnak. Ezért talán bocsánatos bűn, hogy elmegyek szavazni.

Vagy mondok egy jobbat. Élek a JOGAIMMAL. Mert vannak jogaim. Ezért szavazok. Csecsemő vagyok? Lehet. DE KIMONDHATOM A VÉLEMÉNYEM HANGOSAN IS, NEM KELL RETTEGNEM, HOGY SZÓ SZERINT HALÁLRA KÖVEZNEK A NÉZETEIM, VAGY A GONDOLATAIM MIATT!!! A virtuális kövezés meg nem fáj. Különben is, fájjon annak, aki kövez.

411. megi04 (válaszként erre: 410. - 9b10f3d7ff)
2013. ápr. 19. 19:37
Én meg gárdista a Buckingam palota előtt..Szerinted?
410. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 407. - 5bcf1b7c01)
2013. ápr. 19. 19:31
De én mozdonyvezető szeretnék lenni :DD..ne árurakodó.
409. megi04 (válaszként erre: 405. - 9678a02221)
2013. ápr. 19. 19:22
Istenem!! De szép lenne!!! Csak a gyerek,meg a háztartás..A férjem meg keresne annyit,hogy megéljünk...!! Ja! Most is így van..Csak sajna nem az én választásom..:(
408. megi04 (válaszként erre: 402. - Cicakaktusz)
2013. ápr. 19. 19:20
Hagyjuk már ezt a szavazati jogot!Mégis mi a fenére jó?Mert te elhiszed,hogy az lesz,amire TE szavazol? Nem lehetsz ennyire csecsemő!
407. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 404. - 9b10f3d7ff)
2013. ápr. 19. 19:17
Viszont annyi árut rakodhatsz egy multinacionális áruházban, amíg meg nem szakadsz.
406. megi04 (válaszként erre: 400. - 9b10f3d7ff)
2013. ápr. 19. 19:16
Az ékszereikről nem is beszélve..:) De hát,ez csak hazugság...:)
405. 9678a02221 (válaszként erre: 404. - 9b10f3d7ff)
2013. ápr. 19. 19:15

Indithatsz pert..Annak idejen a mi kisvarosunkban egy lany buszsofor akart lenni,dolgozott is egy honapig aztan kirugtak..Nemi megkulonboztetes cimen pert inditott,meg is nyerte:)

NEKED van jogod hozza hogy megprobald..Ha muszlim lennel,akkor dolgozni sem dolgozhatnal,csak a ferjed engedelyevel..

404. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 402. - Cicakaktusz)
2013. ápr. 19. 19:13
De én meg azért dőlök a kardomba, mert Magyarországon nem lehetek mozdonyvezető. Pedig a legnagyobb vágyam azt a nagy böhöm vasparipát vezetni.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook