Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit gondolsz a rosszindulatú hozzászólókról, akik célkeresztbe vesznek egy általuk nem is ismert szituációt, amiről a topik szól? fórum

Mit gondolsz a rosszindulatú hozzászólókról, akik célkeresztbe vesznek egy általuk nem is ismert szituációt, amiről a topik szól? (beszélgetős fórum)


4. 2656c806ea (válaszként erre: 3. - C2b2a75cbc)
2010. máj. 23. 10:23
Szerintem szard le! Van ám még olyan is aki állandóan okoskodik. Akár melyik topicban meglátom a hsz-át mindig szét okoskodja magát. Eleinte volt,hogy irtam neki,vagy kifejtettem az én álláspontomat,de ugy nekem esett,hogy márpedig ez nem igy van meg nem ugy van,pedig ezek csak az ő gondolatai. Nem szeretem a kioktató stílusu embereket,igy inkább levegőnek nézem és nagyokat mosolygok rajta. Még a poént se érti. Számomra ez rosszabb mint az aki csak szimplán rosszindulatu,mert azt elhajtom a fenébe és annyi.
2010. máj. 22. 09:28
mikor nem viccből írom ki, nyilván van alapja...
2010. máj. 22. 09:28

igen, csak a továbbiakról nem tudsz, bár szerintem bántó-beszóló szándék megvolt benne


persze biztos ehhez kellenek a továbbiak is


de azt gondolom, már abból is érezhető, hogy "hülyének néz" a kifejezésért

1. spinneli (válaszként erre: 22. - Niko33)
2010. máj. 21. 22:55
az más kérdés-én a nyílt topikban lévő hsz.-re írtam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook