Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit főzzek 50. szülinapra? fórum

Mit főzzek 50. szülinapra? (beszélgetős fórum)


2010. márc. 8. 10:14

dubary szelet, másik husi stefánia vagdalt (egybe sütve tojás a közepén) karaj kolbásszal töltve:-)

Köretek: risz, krumpli saláták:-)

2010. márc. 8. 10:08
Nálunk nagy sikere szokott lenni az aszalt szilvával és füstölt sajttal töltött rántott pulykamellnek, de nagyon mutatós és finom a Wellington pulykamell is. Persze kérdés, hogy egyáltalán milyen húsokat szerettek - nálunk favorit a szárnyas, rengeteg salátával.
6. p1982 (válaszként erre: 3. - Re87)
2010. márc. 7. 19:50
Ha van is anyukámnak kedvenc kajája, én nem tudok róla.
2010. márc. 7. 19:29
Én mondenképpne valami különlegesebb levest főznék, ami nem mindennapos. Másodiknak 2-3 féle hús, és legalább 2 féle köretet, 2 féle savanyúságot. Nálunk mindíg ezek a fő irányelvek a csaádi ünnepeken.
2010. márc. 7. 19:18
Persze az is lehet, hogy én a kedvenc ételét készíteném el még akkor is, ha az esetleg a paprikáskrumpli, csak a körülményeket, a terítést és a hangulatot tenném feledhetetlenné a számára! :) Egy szülőnek nem az a lényeg, hogy mit, hanem az, hogy kikkel, és ha ez a szerettei körében történik, bármit főzhetsz. :)
3. Re87 (válaszként erre: 1. - P1982)
2010. márc. 7. 19:16
Sztem az anyukád kedvencét főzd!:)
2010. márc. 7. 19:09

Nekem januárban volt az 50. szülinapom és a vacsora sült kacsamell burgonyakrokettel és sárgadinnye mártással volt. Nagyon ízlett. :)

Boldog szülinapot Édesanyádnak!

2010. márc. 7. 19:05
Anyukámnak meglepetést szervezünk a hétvégére 50. szülinapja alkalmából. Ötleteket várok, hogy mit főzzek ebédre. Öten leszünk. Nem kell, hogy egyszerű legyen, szeretem a kihívásokat. A tortát már megrendeltük, csak a főétel kellene. Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook