Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit ettél/eszel ma? -csak Atkins diétát követőknek fórum

Mit ettél/eszel ma? -csak Atkins diétát követőknek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... ❯❯
2004. márc. 8. 08:40

Sziasztok:)


Én koffeinmentest iszom,szerencsére van a mhelyemen ingyér:)


Nagyon jókat alszom,fel vagyok pörögve(ez mondjuk mindig így volt hogy valahogy kevesebb energiabevitellel sokkal élénkebb vagyok),szóval úgy összességében sokkal jobban érzem magam.

Nem szédülök a ch hiány miatt,pedig nagyon betartom a 20 gr-ot.Szerintem én már életemben annyit fogyóztam hogy ez már meg se kottyan a szervezetemnek:)


pusza mindenkinek


eSZTER

192. Bodsa
2004. márc. 7. 20:10

Én is leírom már, elmaradtam 2 nappal.

szombat:

r: rántotta(cukkini,kevés sajt,sonka,pici paprika) hozzá kávé édesítőszerrel és tejszínnel

e: két szelet husi között, vékony szelet camamber sajt, párolt parajos ágyon (de szép a neve, most találtam ki! ;)

v: hideg finomságok


Vasárnap:

r: főtt tojás, sonka, 1 szelet salátalevél, kevés kaviár és kávé

e: hamis töltött káposzta tejföllel

v: 1 tál húsleves

191. Bodsa (válaszként erre: 190. - Kata)
2004. márc. 7. 19:59

Én is azt iszok:)

Jujj de fincsi napod volt!!! nyam nyam

;))

190. Kata
2004. márc. 7. 19:55

Én napi két omniát fogyasztottam el, de most áttértem a Nestlé Ricoré csökkentett koffeintartalmú kávéra édesítővel és tejszínnel. Éberebb ugyan nem lettem, sőt állva eltudnék bármikor aludni, de fincsi!

a mai reggelim: paradicsom mozzarellával, sóval, oregánóval

ebédem: fokhagymás olajon kisütött pontyszelet, citromlével meglocsolva, kevés párolt karfiollal

vacsorám: aszpikos pulykahús

189. Bodsa (válaszként erre: 188. - Dundy)
2004. márc. 7. 19:32

Többen is isznak KV-t, én is szoktam csökentett koffein tartalmút kevés tejszínnel, jobb mint 1 fagyi :)

Eddig nem tapasztaltam, hogy hátráltatna.. próbáld ki, ha úgy érzed nem jó, hagy el.

188. dundy
2004. márc. 7. 18:36

HAHÓ!

R: füst szalonna, sav.káposzta,kígyóubi.

E: BBBŰŰŰNNN! 5 ek.tarhonyáshús.( vendégség)

V: csirkeragu, 2 vékony szelet rántott cs.mell.

Sajnos nagyon hiányzik a kávé.De elszundikáltam 20 percet, mielőtt elmntünk volna otthonról.


2004. márc. 6. 18:59

Egy szelet natúr sült hús, 10 dkg savanyú káposztával.

Ennyit!

Viszont vedelem a rostos LIGHT üdítőket.


186. dundy
2004. márc. 6. 18:36

Sziasztok!

A mai reggelim:5dkg aszpikospulyka, 1 paradicsom 5dkg kígyóubi, 3 dkg trappistasajt.

Ebéd:csirkeragu kb 1 csészényi vegyeszöldéggel, 1/2 farhát.Fokhagymás csirke párolt cukkínivel és kelbimbóval.1 alsócomb és 1 csésze a zöldség.

Vacsi: 1 főtt tojás,5 dkg feketeretek reszelve,1 pár virsli.5dkg ecetesdinnye.Mit szóltok, alakul?

185. Timus (válaszként erre: 184. - Smili)
2004. márc. 6. 09:58

Szió!

Mondom is. hasznos linkek- magyar oldalak, itt megtalálod.

184. smili (válaszként erre: 178. - Timus)
2004. márc. 6. 09:53

Szia Timus !


Én nem találom a ch táblázatot. Megmondanád pontosan merre is találom.

2004. márc. 6. 08:55

Sziasztok! Mivel tegnap nem volt idöm gephez ülni igy most irom be a tegnapi es a mai menümet.

Penteken reggelire keszitettem 2 dsbol es kb. 50 g sajtbol rantottat.

Ebed: spenot tejszinnel es pici fokhagymaval összerottyantva+ 2 csirke alsocomb grillezve.

Vacsora: nyers füstöltsonka kocka, es azt majszolgattam a TV elött, közben örjöngtem 1 kis edessegert. Mar ott tartottam hogy feladok mindent, es eszem süti felet. Ki is nyitottam a szekrenyt, de a lelkiismeretem ugy megcsavarta a szivemet, csak szemeztem a tallal. Nagy kin volt bezarni a szekreny ajtajat anelkül hogy valamit is kivettem volna, ami nem megengedhetö nekem. Kinomban elaludtam a nappaliban.

sarnap-reggeli: 2 db fött virsli(csirke)+kis sajt

Ebed:marhahusbol husleves+karfiol+fött hus

Vacsora: gombas tojasrantotta

2004. márc. 5. 16:55
Reggeli:2 fött tojás kis sajt uborka Ebéd :húsleves benne aprora vágott fött csirkemell meg pár kocka leveszöldség Vacsora: spenot tükörtojással vagy virslivel A spenotot tejszinnel csináltam és teljeskiörlésü rozsliszttel sűritettem(1 teáskanál) Szerintetek helyes volt?
2004. márc. 5. 14:06
A fél 4 az fél2,bocs.
2004. márc. 5. 14:04

Sziasztok:)


Reggel:

a szardinia konzerv rádobva 2 főtttojásra meg 1 paradicsom.Kiváló volt, de a nagy szám hogy ezt 9-kor ettem és legközelebb fél 4-kor voltam éhes.Akkor benyomtam ugyanezt és most tele vagyok:)Desszertnek koffeinmentes kávé egy csepp tejjel.

Kár hogy ezzel a pezsgő dologgal elszúrtam mert amúgy tök jól állnék ch ügyileg...na mindegy majd holnap:)



179. Timus
2004. márc. 5. 13:58
Húúúú, az előbb degeszre tömtem magam:-))) Anyira jó lett az ebédem, hogy alig bírtam abbahagyni a kajálást. pulykamellet daraboltam össze kicsi darabokra és megsütöttem egy kevés olajon. Tettem hozzá egy kis vegetát, magyaros fűszerkeveréket és szója szószt. isteni lett. De nem ez a lényeg! köretnek daraboltam össze kínaikelt, paradicsomot, ubit, fehérretket. Fokhagymás saliöntettel megbuggyantottam és kész is a remekmű. annyira jó lett a sali, hogy egyszer csak azt vettem észre, hogy a sali elfogyott a hús pedig megmaradt:-) Nem tudom mennyi Ch-t ehettem, de nem gondolnám, hogy sokat, mert a salis tálból meg sem látszik, hogy szedtem ki. Csak sokáig tart elnyammogni a kínaikelt. hamar betelik vele az ember.
178. Timus (válaszként erre: 175. - Vince)
2004. márc. 5. 13:51

Szia Vince!

üdvözöllek a csajok között:-)

Az egyéb infókban megtalálod a ch táblázatot. és igazából mindent, amiről tudnod kéne:-)

Remélem minden napos vendég leszel itt és beszámolsz a tapasztalataidról.


177. 427edca5bd (válaszként erre: 174. - Hoxa)
2004. márc. 5. 12:47

Elolvastam a ketozisról szóló részt,megnyugodtam:)

Még 30 ch alatt vagyok,úgyhogy ez még egész jó:)


Köszi

E

2004. márc. 5. 12:42

Sziasztok!

reggeli sajt, sonka és egy fél zöld kaliforniai paprika.

Ebédre megcsináltam a könyvből a tejszines vöröskáposztát ,sülthusival isteni!!! Csak óvatosan kell bánni a tárkonnyal mert elég intenzív az ize .

Vacsi ugyanaz lesz.



175. vince
2004. márc. 5. 12:34

Sziasztok lányok. Nem derült ki számomra, hogy a nickek között van e pasi. HA nincs akkor lehet, hogy én leszek az első. Napok óta olvasgatom a forumot és kedvet kaptam ledobni nehezen felszedett kilóimat.

Lehet, hogy tudatlanság, de nekem nincs ch listám. Állitólag a storyban volt, de nem vagyok célcsoport. Valaki segithetne. Előre is köszi.

Tapasztalat eddig nem sok. Most még az utálatos pistike stábium van.


174. Hoxa (válaszként erre: 172. - 427edca5bd)
2004. márc. 5. 12:32

Az első két hét arra van, hogy átálljon a szervezet a ketózisra.

Olvasd el az egyéb infókban róla a leírást.


2004. márc. 5. 12:02

Sziasztok Fogyózók!

Ma reggel három tojást ettem salátával. Vigyáztam, hogy ne legyen túl sok, és tettem rá egy kanál kukoricacsíra olajat, amibe oregánót és majorannát kevertem. Nagyon finom volt. :O)

Szerintetek a tejet teljesen el kell felejteni? Bevallom ez a gyengém. Nem tudok egyelőre lemondani teljesen a kávéról, abba pedig tennem kell. :O((( Nagyon nagy gáz???

2004. márc. 5. 10:53

Jajj ittam egy pohár(1 deci)pezsgőt,mhelyi ünneplés,erre megnézem a táblázatban és a szívemhez kaptam:17,5

Nnna lőttek a mai napi ch adagomnak...


Tudjátok min gondolkoztam még:

Hogy eddig,fogyókúra előtt mondjuk megehettünk olyan 100-150 ch-t naponta,ki mennyit.Namost ha ezután 20 helyett 30-at 40-et eszünk,az még mindig kell hogy fogyaszon nem?


Vagy rosszul gondolom?

171. f954ece72f (válaszként erre: 170. - Bodsa)
2004. márc. 5. 10:27
Franciasalátaféleséget készitettem,sok sonkával négy tojással, hozzáöntöttem a zselatint, most dermed a lelkemEz négynapi kajám és szerintem nem hizlal.
170. Bodsa
2004. márc. 5. 10:13

reggeli: erősnézés

ebéd: erősnézés

vacsi: megkockáztatva majd lesz valami..

169. Hoxa
2004. márc. 5. 10:05

Mai reggeli+ebéd:

sajt+virsli+uborka összekeverve + majonéz

bedobozolva, összerázva


olyan keveset eszek mostanában... valahogy elmúlt a régi falánkságom, meg az "addig eszem, amíg van belőle" hozzáállás.



168. Lindi
2004. márc. 5. 08:52

Jó reggelt mindenkinek! esik a hó. :(

tegnap már negyon beleéltem magam, a szép időbe.

Reggeli: 1pár virsli+savanyú káposzta (lett volna,

ha a család meg nem eszi este)úgyhogy 1 szelet sajt.

ebéd: párolt majorannás csirkecomb

vacsizni ma biztos nem lesz időm.

szép napot Nektek is csajok!

2004. márc. 5. 08:34

Sziasztok jó reggelt mindenkinek:)


Tegnap este benyomtam egy kis párizsit meg sajtot(egyenlőre csak a szénhidrátokra koncentrálok az első fázist későbbre hagyom...)erre ugyan reggel a mérlegen több voltam, viszont a tegnap kényelmetlen nadrágom mára kényelmessé vált....hogy lehet ez???

Ja amúgy most vannak a nehéz napjaim, lehet ilyenkor nem is érdemes a kilókkal foglalkoznom??


Kérlek meséljetek a tapasztalatokról!!


köszi


Eszter


UI:camambert sajtot lehet enni?

2004. márc. 5. 08:27

Szép (havas) pénteket Mindenkinek!

FLO: házimajonéz: 3 tojássárgáját+ 4dl olajat pld. napraforgó) kell habverővel kiverni. Az olajat lassan, kis adagokban kell a tojáshoz adagolni, hogy szépen elegyedjen.Kell bele só, fehérbors, ecet, édesítőszer, mindezekből annyi, amennyit az ízlésük kíván, (ecet fehérbors nem kell sok!)

Miya



165. Hoxa (válaszként erre: 164. - Csigusz)
2004. márc. 5. 08:11

Próbáld meg nem veszteségként megélni, hogy ezekről le kell mondani.

Tegnap mellettem chipset ettek, de meg sem kívántam.

164. csigusz
2004. márc. 5. 08:07

Gyerekek! Elmúlt minden bajom! Ez az 5. napom, és már nem vagyok éhes.

Reggeli (4 órakkor): Hamm & Eggs

Tízórai (8-kor): 1 tojásból rántotta (kicsit túlzás ez a sok toji, de nem volt más)

Ebéd: tárkonyos csirkeragúleves

Vacsi: Még nem tudom


Hatások 1.5 kg mínusz, éhségézet kontrollálható, édeset sem kívánom már annyira. Jajj, csak mos jön a hétvége. A legnagyobb próbatétel. Rántott husik, sültkrumplicskák, sütikék... Hogy ffogom én ezt kibírni????!!!!

❮❮ ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook