Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit ettél/eszel ma? -csak Atkins diétát követőknek fórum

Mit ettél/eszel ma? -csak Atkins diétát követőknek (beszélgetős fórum)


13. Ancsa
2004. febr. 18. 21:55

Logic: Köszönöm, megpróbálom beszerezni. Ketonpálcátok van?



12. Logic
2004. febr. 18. 18:34

Ancsa: Egy hete jelent meg, én a Libriben vettem, de kapható szerintem mindenütt, a netről is rendelhető, 1990Ft.



2004. febr. 18. 15:24

Logic: Sajnos a vízhajtó hatást én nem sem tapasztaltam, estére a lábam a duplájára dagad.



10. Ancsa
2004. febr. 18. 14:49

Logic: a KÖNYVET HOL SZEREZTED BE, AZT HITTEM NINCS MAGYARRA FORDÍTVA



2004. febr. 18. 14:46

Sziasztok!

Most találtam rá erre a honlapra. nagyon örülök. Csatlakozhatok? Én még soha nem fórumoztam, de én is ma kezdtem az Atkins-t.

Reggeli:1 pár virsli, majonézzel - 0,5 l ásványvíz + Minden fajta Nutrilite vitamin

Ebéd: 3 tojás+ tarja (ham and eggs )- 0.5 l ásványvíz

Tízórai kimaradt

Uzsonna Nutrilite protein kakaóba? Még nem tudom lehet-e?



2004. febr. 18. 14:25

Jucus: A könyve szerint Atkins éppen elhagyni ajánlja a vízhajtókat, mert ilyen hatása is van a kúrának. Eddig ezt nem tapaszatltam, de hát csak az 5.napon tartok



2004. febr. 18. 14:23

hoxa: Meg nem esküszöm rá, de tudtommal nincs



6. hoxa
2004. febr. 18. 13:23

Logic:

Ebben nincs koffein?



2004. febr. 18. 13:16

Logic: Logic Nagyon köszi a leírtakat, mert velem ezt egy gyógynövény boltban vetették meg, vízhajtó hatásra hivatkozva, mert sajnos a vízhajtó gyógyszert nem bírom, (egy leggyengébb szem is egy hétre padlóra tesz. Én kerestem erről leírást de sajnos sehol nem találtam, ezért örültem meg, amikor írtad, hogy Te iszod. Nagyon köszi mégegyszer.



2004. febr. 18. 13:07

Jucus: Igazából nem is tudodm. Leginkább kávé helyett. Nagyon jó élénkítőszer, egyetemisták használják vizsgaidőszakban. De azt hiszem sok jó hatása van, braziliai eredetű.

Ezt találtam róla ezen a lapon - [link]

Kémiai tulajdonságaiban és felépítésében hasonlít a zöld teához, de annál táplálóbb. Kálcium, nátrium, mangán és magnézium is található az italban.

Továbbá tartalmaz B1, B2, C, A vitaminokat, valamint riboflavint.


A mate rendkívül hatásos és egészséges ital, mert 11 féle polifenolt tartalmaz. Ezek erős

antioxidáns anyagok, amelyek megerősitik az emberi szervezet természetes ellenállóképességét, megvédik a szervezetet a mindennapos egészségromboló hatásoktól.


A mate stimulálja a központi idegrendszert, javítja a szellemi erőnlétet, éberen tart. Emellett enyhén vízhajtó hatású, elősegíti a bélrendszer működését és a hatékonyabb emésztést.


A mate kiváló energiaital, ideális a sportolók és fizikailag aktív életet élők számára, mivel ásványi anyagokat is tartalmaz erősíti a szellemi és fizikai ellenállóképességet.



2004. febr. 18. 09:38

Logic: Szeretném megkérdezni Tőled a MATE teát mire iszod? Mire jó? Bocs hogy itt nem receptet írok, de nagyon érdekelne.



2004. febr. 17. 20:28

Reggeli: 3 tojásból omlett, benne camember sajt, kinai kel, retek, uborka - összesen max 8 dkg, Mate tea édesítővel, citrommal

Tízórai: virsli+savanyúkáposzta+majonéz(én csináltam) saláta

Ebéd: székelykáposzta

uzsonna: kevés sonka+ savanyúság+a recept topikban írt kakaó

vacsora: húsleves, beleütve 2 tojás; spenót(fokhagyma kicist megpirítva olajon, rá a fagyasztott spenót, só,tejszín) egy pár baromfivirsli grillezve



1. hoxa
2004. febr. 17. 11:11

Írd le, te mit ettél ma, hátha másnak is adhatsz ötleteket.



További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook