Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit éreztél szülés után? Mennyire voltál erős? fórum

Mit éreztél szülés után? Mennyire voltál erős? (beszélgetős fórum)


1 2
5. Stella1989 (válaszként erre: 4. - Tanita1978)
2013. febr. 13. 15:38

Igen babát várunk,kisfiunk van március 26 ra vagyok kiirva.

Apás szülés lesz:)Remélem hogy a korházban nem lesz titalom akkor.

2013. febr. 13. 15:32

Én nem éreztem, hogy bármi is fájna a méhemen belül, a méhösszehúzódásokat éreztem szoptatás közben, ami természetes (így nyeri vissza fokozatosan a méh az eredeti méretét), és a szülési fájásokra hasonlít, csak jóval-jóval enyhébbek.


Én a szülés után néhány órán át nagyon szédültem - gondolom részben a sok vérveszteség miatt -, csak segítséggel tudtam menni, de úgy kb. 8 óra lábadozás után már ment egyedül is, csak kicsit labilisan. Még másnap sem éreztem magam toppon, de fokozatosan egyre jobb lett a helyzet. Sokat kell inni, és energiában gazdag ételekt magadhoz venni kis mennyiségben, de sokszor. (Márcsak a tejci beindulása miatt is.)


Babát vársz? Mikorra vagy kiírva?

2013. febr. 13. 15:32
Engem császároztak, így fél napig nem kelhettem fel, de aztán gond nélkül minden flottul, simán ment :)
2013. febr. 13. 15:30

Szia!


Én semmit sem éreztem, max. annyit, hogy húzódik össze a méhem. Magammal szinte egyáltalán nem foglalkoztam, nem érdekelt, hogy mi van velem - csak az számított, hogy mi van a kisfiammal.


Nekem nem volt gond a felkeléssel sem, nem is szédültem. Egyedül a vágás volt kellemetlen - azaz a varrás - egyébként olyan volt, mintha nem is szültem volna.

2013. febr. 13. 15:20

Most arra gondolok hogy a méhedben érezted e a placenta helyének a sebét?menyire fáj a méh utána?

és menyire voltál erős felkelni ,szédültél e stb?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook