Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit érdemes megnézni Kecskeméten? fórum

Mit érdemes megnézni Kecskeméten? (tudásbázis kérdés)


2011. júl. 18. 23:51
Bár nagyok már a fiúk de érdekes lehet nekik is a Szórakaténusz játékmúzeum.
2011. máj. 10. 16:21
Kecskemét gyönyörű,intenzíven fejlődő város,rengeteg látnivalóval.A fiúk érdeklődési körétől függ,mit érdemes megnézni:Szabadidőközpont,színház,Bozsó-gyűjtemény,Katona J.emlékház,Planetárium,Kerámia Stúdió,ásványgyűjtemény.Érdekes a környékben a nemzeti park,vannak vendégváró tanyák sok-sok programmal,de ha leültök a főtéren,és körbenéztek,rájöttök,miért az egyik legszebb városunk:)
2011. máj. 10. 16:01

Semmi különleges....csak a srácok ezt már kiderítették, hogy ott van.:)

Természetesen megnézik, csak kíváncsi voltam van-e még valami látnivaló amit érdemes lenne megnézniük.

5. k_nm
2011. máj. 10. 07:28
az az igazság, hogy nem tudom, milyen, ott még nem voltam...de elárulod, miért van kizárva a pálinkamúzeum? úgy furdalja az oldalam :-)
4. 693995eb0a (válaszként erre: 3. - K_nm)
2011. máj. 10. 07:06
Köszönöm,...a tudomány és technika ház jó ötlet.
3. k_nm
2011. máj. 10. 06:56
Ekkora fiúknak szerintem a pálinkamúzeum jobb program, mint a cifra palota...különben van a tudomány és technika háza a Rákóczi úton, ami még érdekelheti öket, az ovostörténeti kiállítás, a szabadidöközpont a nyírí úton...ekkora kölköknek más nem igazán jut eszembe
2011. máj. 10. 06:47

Sziasztok!

19-20 éves fiúknak/oszt.kirándulás/,milyen programot tudnátok ajánlani Kecskeméten?

Pálinka múzeum kivételével:)

Köszönöm.

2011. máj. 10. 06:44
Mit érdemes megnézni Kecskeméten?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook