Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit ehet az, akinek ki kell zárnia a növényi eredetű olajokat, az azokat tartalmazó ételeket? Mindenben van:S - ételallergia miatt- fórum

Mit ehet az, akinek ki kell zárnia a növényi eredetű olajokat, az azokat tartalmazó ételeket? Mindenben van:S - ételallergia miatt- (tudásbázis kérdés)


1 2 3
7. gne2
2010. júl. 12. 21:05
Esetleg ha főzi a húsokat, rizst, gyümölcsöket, zöldségféléket. Nyersen: saláták, zöldségek, gyümölcsök. Elég nehéz diéta lesz! :(
6. a9e1c02a7b (válaszként erre: 1. - Ditta0521)
2010. júl. 12. 21:03
Ezt hogy állapították meg?! Nem tudom elképzelni. Nem az ásványi olajra allergiás véletlenül?
2010. júl. 12. 20:58

allergia növényi olajokra? sosem hallottam.

Bizony, nem lehet könnyű a diéta.

4. Binky (válaszként erre: 2. - Ditta0521)
2010. júl. 12. 20:56

Szerintem ilyen mértékű baj esetén éremes lenne homeopátiás módszerekehez folyamodni, és az allergiát(az okozatot) kezelni, mert örök életre megszabadulni mindezen élelmiszerektől elég keserves lenne...

Egyik ismerősöm kiskora óta lisztérzékeny, most próbán van és engedik, hogy lisztes dolgokat egyen, tehát szerintem ez a fajta érzékenység vagy allergia is idővel gyógyítható.

3. 07c4794583 (válaszként erre: 2. - Ditta0521)
2010. júl. 12. 20:53

hú, de rossz :s

gondolom, otthon kell főzni vajjal, és saját kenyeret sütni, meg ilyesmi..

2010. júl. 12. 20:47

Egyik barátnőmet elkísértem bőrgyógyászhoz, hosszas utána járás és sikertelenség után megállapították,hogy az arcán lévő kisebb-nagyobb problémái abból adódnak,hogy a szervezete nem dolgozza fel a növényi olajat és azok származékait tartalmazó ételeket! Nagyon nehéz helyzetben vagyunk,mert nem találunk rá sehol alternatívát, amivel ki lehetne ezt zárni az életéből. Mindenben van: felvágott, kenyér, csoki, keksz.....joghurt és a többi.....el vagyunk keseredve, kérlek segítsetek, ha esetleg ilyen jellegű problémátok van, vagy hallottatok rá valamilyen megoldást!

Előre is köszönjük!

2010. júl. 12. 20:42
Mit ehet az, akinek ki kell zárnia a növényi eredetű olajokat, az azokat tartarmazó ételeket? mert mindenbe van:S- ételallergia miatt-
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook