Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit csináltál, amikor...? fórum

Mit csináltál, amikor...? (beszélgetős fórum)

2009. okt. 28. 13:52
én otthon voltam és egy műsort néztem a tv-ben, amikor megszakadt és ezt a tragédiát tudatták velünk!!!!
6. Regus (válaszként erre: 4. - Valakivalahonnan)
2008. jún. 22. 10:56

Ej, de szűkszavú vagy, te titokzatos Valaki...!

:-))

2008. jún. 21. 14:55
Én is pont dolgoztam. Volt bent egy kis tv ami ment egész nap és a váratlan híradóból tudtam meg. Döbbenten figyeltük az eseményeket. Borzasztó volt
2008. jún. 21. 12:53
Lent, Füreden, a tévéből :)
2008. jún. 20. 20:45
Én szabin voltam akkor, borús idő volt,és elaludtam olvasás közben.Ment a tévé,és pont a hireket mondták amikor felébredtem.Tök bambán néztem a tévét,és nem hittem a fülemnek,és a szememnek.
2008. jún. 20. 19:32

Hát senkinek nincs emléke erről? No, akkor elmondom, ne árválkodjon Valakivalahonnan valahol egymagában... A munkahelyemen ültem az irodámban, és egyszercsak látom, hogy rohangál a folyosón a főnököm, és azt kiabálja, hogy az arabok megtámadták a Pentagont! A hideg futkosott a hátamon, azt hittem kitört a harmadik világháború! :-(

Aztán egész nap a híreket néztük a tévében, meg persze a következő napokban is. Gyorsan e-mailt küldtem az amerikai rokonoknak, hogy nem történt-e véletlenül bajuk.

És te, Valakivalahonnan, elárulod, hogyan értesültél róla? :-)

2008. máj. 25. 20:04

Hogyan értesültél a WTC elleni támadásról?


Itt elmondhatod. Aztán már sokan elmondták, jöhet egy másik esemény :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook