Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit csináljak a már nem használt gyógyszerekkel? fórum

Mit csináljak a már nem használt gyógyszerekkel? (tudásbázis kérdés)


1 2
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Napsugár8)
2022. márc. 4. 14:32
Így lesz, ezért is kérdeztem meg mert amúgy nem tudom. :)
10. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 4. 14:29
Így van. A gyógyszertárban lennie kell!! ilyen gyűjtődoboznak, ládának. Ha még sincs kirakva, akkor add oda a gyógyszerésznek! Meglehet, hogy odabent gyűjtik, nehogy valaki onnét szedjen ki lejárt szavatosságút.
2022. márc. 4. 14:24
Rendben :) jobb lesz már nem tárolni őket.
8. Léna123 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 4. 14:22
:DD Én sem szúrtam ki régen, nem is figyelgettem, amikor kellett megkérdeztem, és mutatták, hova lehet dobni.
2022. márc. 4. 14:21
Köszönöm! :) Mellesleg többször voltam ott de nem szúrtam ki ilyesmit, lehet mert nem is kerestem, meg lehet ezt kérdezni a patikustól hogy ha nem veszem észre, hogy hova dobhatom őket? :D
6. Léna123 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 4. 14:18
Nyugodtan azt is bedobhatod. Nálunk ki van helyezve a gyűjtő, senki nem nézi meg honnan vásárolt gyógyszert dobsz bele. Azért van ott, hogy bármilyen nem használt gyógyszert oda dobjunk, és ne a szemetesbe.
2022. márc. 4. 14:17
Amúgy a többinek még nem járt le a szavatossága de nem használom őket.
2022. márc. 4. 14:16
Köszönöm a válaszokat. Akkor gyógyszertárba megyek, oda lehet azt is amit esetleg Dm-ben vettem és nem patikában? Mert csak 1 olyan van ami DM-es de kapszulás gyógyszer.
3. Léna123 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 4. 14:14
Gyógyszertárakban van gyűjtőláda, ahova a lejárt szavatosságú, nem használt gyógyszereket be lehet dobálni.
2022. márc. 4. 14:13

Gyógyszertárban szokás leadni.

Kukába ne dobd, ki tudja kihez kerül aztán.

2022. márc. 4. 14:07
Van néhány gyógyszer amit már nem szedek, de csak foglalja a helyet a szekrényben. Van amelyik nagyon régi lehet. Ki lehet dobni sima szemetesbe vagy van erre valami külön hely ahova lehet szelektálni? Tablettás, krém gyógyszerek. Most egy dobozban tartom mindet, de nagyon útban van mindig, nem tudom hogy szokás ezt. Bocsi, ha rossz kategória.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook