Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit csináljak a sok, nem használt táskámmal? fórum

Mit csináljak a sok, nem használt táskámmal? (tudásbázis kérdés)


20. Amaunet (válaszként erre: 19. - Loch ness)
2022. márc. 4. 20:42

Szerintem a te javaslatot, hogy a menekültek részére adományozza volt logikátlan. Sokan abban a ruhában jönnek ami rajtuk van egy szatyorral a kezükben, tornacipőben. Épp ilyen kopottas, használt női táskákra van a legnagyobb szükségük.

Sajnálom, ha nem bírod az őszinte véleményt. Nem fogok bájologni a kedvéért.

19. loch ness (válaszként erre: 5. - Amaunet)
2022. márc. 4. 17:39
Ez igen csúnya megjegyzés volt, és ha belegondolsz, teljesen logikátlan. Arra való volt, hogy belém kössél. Sajnállak,mert nem először tapasztalom a vitriolos nyelvedet, de ezzel csak magadról állítasz ki szegénységi bizonyítványt.
18. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 26. 18:20

Légy adakozó:

[link]

17. Napsugár8 (válaszként erre: 16. - Napsugár8)
2022. febr. 26. 16:20
Vagy először a házatokban a falitáblára írod ki, hogy jelképes összegér nálad lehet válogatni. És amit nem visznek el, azokat rakod majd a kuka mellé.
16. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 26. 16:18
Kirakod a kuka mellé egy reklám szatyorban. A hajléktalanok majd eladják, pénzt csinálnak belőle.
15. Epresturmix (válaszként erre: 2. - Andita1)
2022. febr. 26. 15:59
Nem luxustáska a neve.
14. Napsugár8 (válaszként erre: 3. - Loch ness)
2022. febr. 26. 13:58
Szerintem FI nem utazó táskán, vagy bőröndszerű nagy táskán akar túladni, hanem kis retikül-szerű kézi táskán. A menekült mit kezdjen vele? Amikor jószerivel se ruhája, se cipője, mindene otthon maradt, olyan hirtelen kellett eljönniük otthonról???
2022. febr. 26. 13:40
Csináld azt mint Derrick főfelügyelő, pakold a szemeid alá. :))
2022. febr. 26. 13:27
Köszi szépen az ötleteket :)
11. 37e1ff8723 (válaszként erre: 8. - Simple)
2022. febr. 26. 09:29
Szerintem is.
2022. febr. 26. 09:22

Ha könnyen akarsz megszabadulni tőle, akkor ruhagyűjtő konténer vagy kettesével kirakosgatod a lépcsőházba/kuka mellé.

Ha vállalsz némi utánajárást, akkor most mindenhol gyűjtenek a menekülteknek, az oda biztosan mehet egy része.

Ha pénzt is akarsz belőle, akkor facebook csoport, de ott találkozni is kell a vevővel. Postaköltséggel senki nem vesz olcsó dolgot.

9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 26. 09:15

Barátoknak,ismerősöknek, rokonoknak.

Munkahelyre is szoktam bevinni, akinek kell, tetszik vigye.

Egyébként az olcsóbb táskák, ha nem használják őket, akkor maguktól szétfoszlanak.

Nyugodtan kiteheted egy papírra a közös térben.

Ha Face tag vagy, ott is meghirdetheted, hogy ingyen elvihető.

2022. febr. 26. 08:59
Dobd be a ruhagyűjtő konténerbe.
2022. febr. 26. 08:37
Mindent elajándékozom, ami nem kell. Valaki meg örül neki.
2022. febr. 26. 08:23
Tedd ki a kuka mellé. Én odaszoktam. El is viszik.
5. Amaunet (válaszként erre: 3. - Loch ness)
2022. febr. 26. 08:05
Ha menekült lennék erre lenne a legnagyobb szükségem.
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 26. 08:04

Az ilyen 4-5 ezres táskák idővel maguk is az enyészeté lesznek. Ami lehet, hogy szerinted még jó állapot.

Ezeket nem szokás évekre tervezni.

Kínáld rá a barátnőidre, ismerőseidre, akkor majd meglátod mennyire nem kell majd senkinek.


Dobd ki a kukába!

2022. febr. 26. 06:01
Most sokfelé alakítanak ki befogadóhelyet az ukrajnai háború elől menekülőknek. Szerintem egy ilyen helyen sokan örülnének neki.
2022. febr. 26. 05:54
Hajléktalanok örülnek neki. Van is valami táskás gyűjtés hajléktalan nőknek higéniai termékekkel.
2022. febr. 26. 05:48
Van sok nem használt táskám amik szerintem egészen jó állapotban is vannak. Kidobni kukába nem akarom, mert magam vettem de nem tudom úgy hova lehetne rakni vagy adni őket. De tárolni már nem akarom. Áraik váltakoznak mert volt néhány Quechua táska ami ugye 990 ft talán, más táskák meg 4-5000 lehetett de nem kell már. Nem adtam el még semmimet, így tartok is tőle kicsit valamiért, de csak úgy is oda adnám csak ne tároljam őket :D..a házunkban szoktak lerakni kisebb cuccokat az újság tartó helyre, de táskát ott még nem láttam de volt néha ruha darab is, talán ide is tehetek 1-2 őt de ott a többi még. Több lehet mint 10 amúgy.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook