Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit csinálhat a telefonommal, ha felpúposodott az akkumulátor? fórum

Mit csinálhat a telefonommal, ha felpúposodott az akkumulátor? (tudásbázis kérdés)


7. 25800e2d09 (válaszként erre: 6. - Jstefan)
2015. márc. 25. 22:33

na így már oké :)


az a baj hogy egyre több az ilyen eset :S a sok kínai "hulladék" beömlött.. mindenhová.

6. jstefan (válaszként erre: 5. - 25800e2d09)
2015. márc. 25. 22:18
Nem azt írtam hogy az üzlet a felelős.Az üzlet van jogviszonyban a gyártóval ezért kizárólag az üzlet kezdeményezhet kártérítést a gyártóval szemben,de az eladott gagyi termék után a vevőt közvetlenül az üzlet kell hogy kártalanítsa.
5. 25800e2d09 (válaszként erre: 4. - Jstefan)
2015. márc. 25. 20:30
Az üzlet miért volna felelős ebben? értékesíti a készüléket.. itt a gyártó az egyetlen aki felelősségre vonható (amiben persze a forgalmazó segíthet...
4. jstefan (válaszként erre: 1. - Rubin17)
2015. márc. 25. 20:25
A telefonba beépített feszültségkorlátozó áramkör meghibásodott ezért az akku túltöltődött,ezután következik a keletkezett gázok miatt a robbanás ami életveszélyes is lehet!!! Vidd vissza ahol vetted,és követeld hogy vegyenek fel jegyzőkönyvet melyben elismerik az életveszélyes gagyi telefon meghibásodását.Utána kártérítést követelhetsz az üzletnél vagy a felügyeleti hatóságoknál.
3. 25800e2d09 (válaszként erre: 1. - Rubin17)
2015. márc. 25. 16:58

Kapcsold ki és tedd olyan helyre ahol nem érhet téged baj. Szép egy felrobbant akksi. Láttam már... Ha zárlatos lesz annyi. És véletlenül se tedd töltője!!

És igen amint lehet vidd vissza. Egyébként többnyire fél év az akksi garancia szóval lehet azt sajnos buktad.. :(

2015. márc. 25. 16:55
azonnal vedd ki a telefonból
2015. márc. 25. 16:43

Sziasztok! Telefonom akkumlátora felpùposodott olyannyira,hogy ha a hátlapot ráteszem,nyomja az előlapot.Félek,hogy tönkreteszi a készülékházat vagy felrobban.Márc.9.én volt 6hònapja,hogy vettem a telòt(ùgy tudom 6hònap a gari az akkukra)

Holnap szeretném visszavinni a boltba,szerintetek kicserélik ingyen az akkumlátort?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook