Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit akarhat? fórum

Mit akarhat? (beszélgetős fórum)


17. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 4. 14:56

Jó tetű! Gondolom oka volt, hogy szétmentetek!

Lépj tovább mert virágról virágra száll, de míg te bedőlsz neki és hagyod hogy játszon veled, addig ő élvezi, te meg sérülsz!

Küld vissza a nőjéhez! Neked meg kívánom, hogy találd meg az igaz szerelmet!!!

16. Sütikee (válaszként erre: 15. - Michelle.r)
2022. júl. 4. 13:22
Bocsi ha félreérthető voltam 🤭
15. michelle.r (válaszként erre: 13. - Sütikee)
2022. júl. 4. 11:29
Értem. Azt hittem, a fickóra gondolsz mint exre.
14. temmp (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 4. 10:43

Mit tegyél? Küldd el a bánatba!!

Tegyük fel kibékültök, te megbíznál benne? Ott a párja, de téged csókolgat, aztán megy haza anyucihoz?

Ilyen kell neked??

Szépen visszatett a talonba a többiek mellé, mert a párjánál rezeg a léc. Még jó lehetsz valamire. Kell neki az érzés, hogy a birtokában vagy.

Ennyit akart, semmi többet nem akar tőled, ő nem szeret téged, csak használni akar! Használni akarja a lelked, hogy táplálja az egoját, hogy még mindig az övé vagy, és ha úgy adódik, használni akarja majd a tested is.

13. Sütikee (válaszként erre: 12. - Michelle.r)
2022. júl. 4. 09:06
Erről beszélek én is, ezért írtam, hogy az exek ilyenek, megengedik, sőt megalázkodnak, esetleg zaklatják a volt pasit. Én sem értem, mi ebben a jó nekik.
12. michelle.r (válaszként erre: 6. - Sütikee)
2022. júl. 4. 08:42
Nem az a kérdés, hogy az exek milyenek, hanem hogy miért teheti meg vele? Komolyan nem értem, miért csinálnak az emberek lábtörlőt magukból. 🙄
11. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 4. 07:14

Ha nem vagytok jóban, akkor miért engeded, hogy megcsókoljon, meg ölelgessen? Ezek szerint te azért nem zárkóznál el az újrakezdéstől.

Én ebben az esetben az első közeledésnél megkérdezném, hogy mit is szeretne, és a párja amúgy jól van?

10. Zoxa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 4. 06:37

A SAJÁT ÉRDEKEDBEN, ne vonj le ebből messzemenő következtetéseket. Mit akar? Magának akar jót: ha szakítanak Te ott vagy "talonban"...

a csókkal, tesztel téged (megnyugodott, mert nem toltad el magadtól), előkészíti a terepet!

Lépj tovább! Érdekes lenne megkérdezned, mit jelentett ez a "rád kattanása" a múltkor: hebeg-habog, v. mond valami káoszos, félig kamu-dumát?!?

9. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 4. 06:36

Mit akarhat???

Egy potya numerát. Nyilvánvaló.

8. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 4. 04:55
Ne szeresd.
2022. júl. 3. 22:50
Mert azt hiszi, joga van hozza..én minimum lepofoztam volna..
6. Sütikee (válaszként erre: 5. - Michelle.r)
2022. júl. 3. 21:59
Mert az exek ilyenek, tisztelet a kivételnek.
2022. júl. 3. 21:19

Nekem inkább az a kérdés, miért csókolgathat téged egy ember, akivel még csak jóban sem vagy, és aki valaki más párja.


Hogy mit tegyél? Várj, amíg legközelebb jön a gyerekhez. Vagy hívd fel és kérdezd meg tőle, hogy mi volt ez?

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 3. 21:02
Miért szereted?
3. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 3. 20:48
Kérdezz rà. (Màr akkor rögtön kellett volna)
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 3. 20:37

a,---sok nőt szeret.

b,---meggondolta magát.

c,---vigasztal.


A többit majd sorolják mások.

2022. júl. 3. 20:33
Sziasztok! A történet a következő.Volt egy párom akivel van egy közös gyermekünk. Nem vagyunk együtt mar fel éve nemis igazán vagyunk azóta jóban. Van neki mar uj párja. Viszont tegnap jött a gyerekhez beszélgettünk, aztán egyszer csak magához húzott és megcsókolt, aztán ez igy ment míg itt volt.. Ölelgetett, csókolgatott nem számított ki láthat minket. Aztán elment haza. Ma egésznap nem jelentkezett mert az új nővel volt. Mit tegyek? Mi volt ez tőle tegnap? Mire lehet vélni az ilyet? En még mindig nagyon szeretem :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook