Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit adnátok a legjobb barátnőtöknek nászajándékba? fórum

Mit adnátok a legjobb barátnőtöknek nászajándékba? (beszélgetős fórum)


2011. máj. 30. 09:40

Nem az árát nézem. Mondjuk a wellnes hétvége is jól hangzik szeretik is mindketten. Lehet az lesz. Majd még megbeszélem a párommal. Hátha ő is kitalált már valamit. Meg persze nyaggatom tovább őt is hogy adjon valami ötletet hogy mire lenne szükségük vagy mire vágyik.

Igaz hogy legjobb barátnőm és ismernem kéne annyira de mivel manapság márcsak heti 1szer tudunk összefutni 1 óra hosszára mert 200kmre költözött így nehéz mostanság nyomonkövetni a vágyait. Sokkal egyszerűbb volt még gyakrabban találkoztunk. Meg nem egy segítőkész egyén ilyen szempontból. Mindkettőjüknek szeretnénk egyébként adni az ajándékot.

Na mindegy köszi a segítséget!

23. Tisztisz0719 (válaszként erre: 15. - Sunshine24)
2011. máj. 30. 09:34
Az a nagy baj hogy már minden ötlet kilőve. Annyit mondott hogy ötlete sincs mit szeretne. Megvan mindenük. Tehát konyhai eszközök kilőve a pénz sztem sem ajándék azt is kilövöm. Meg a lagzi is szűk családi, baráti körben lesz max 60fő összesen. A fényképalbum jól hangzik, már van is elképzelésem.
22. Tisztisz0719 (válaszként erre: 3. - Csutkamano)
2011. máj. 30. 09:29
Annyit mondott hogy semmi ötlete hogy mit szeretnének.
2011. máj. 28. 19:37
Welness hétvégi ajándékot kaptak,azon kívül pénzt.
2011. máj. 28. 17:15

Én a legjobb barátnőmnek egy hosszú hétvégére fizettem be. Finoman kiszedtem belőle, melyik hétvége jó nekik, és elmehettek egy jó kis belföldi hotelbe. Az ára 28 ezer forint volt. Nem tudom, mennyit szánsz rá.

Pár éve egy kolléganőnknek tízen fizettünk be egy görög nyaralásra, az is nagy örömet szerzett! Az ilyenek be szoktak válni :-)

19. sunshine24 (válaszként erre: 16. - Edibest)
2011. máj. 28. 15:55
Pénzt lehet kapni bárkitől. Nekem személytelen, fantáziátlan. Nade kinek mi. Lehet más meg másként gondolkodik.
18. f5848578d5 (válaszként erre: 10. - Mystrea)
2011. máj. 28. 15:30
:D
2011. máj. 28. 15:20

Mi mindenkitől pénzt kértünk, részben, hogy megkönnyítsük a dolgukat, részben mert akkor biztosan olyan lesz az a valami amit veszünk rajta, amilyet mi szeretnénk.

A legjobb barátnőm aki a tanum volt, meglepett pluszban egy kék harisnyakötővel, illetve egy olyan fa dobozba csomagolta a pénzt, amit azóta ékszertartóként tudok használni.

A kolléganőmtől a pénz mellé kettő darab borospoharat kaptunk, menyasszony vőlegény pár van ráfestve és a talpára a keresztnevünk és az esküvő dátuma van írva.

16. edibest (válaszként erre: 15. - Sunshine24)
2011. máj. 28. 15:19

Én is pénzt kaptam tőle.

Szerintem ebben nincs semmi.Arra költi, amire akarja.

Az én barátnőmnek jövő7en lesz a leánybúcsúja, ott fogja megkapni a személyreszóló ajándékot.

15. sunshine24 (válaszként erre: 5. - Edibest)
2011. máj. 28. 14:31
De itt a legjobb barátnőről van szó. Nekem az annyira személytelen. Egy legjobb barátnőnek kellene annyira ismernie a másikat, hogy tudja mire vágyik. Nekem rosszul esne, ha egy borítékkal rendeznék le a dolgot. Én a legjobb barátnőm esküvőjére egy cd-t készítettem, amin gyerekkorunktól kezdve a kedvenc slágereink voltak. Csináltam egy albumot is, amiben szintén kicsi korunktól a közös képeink szerepelnek+ adtam egy esküvői albumot, amibe a férjével közös képeket tehetik majd.
2011. máj. 28. 14:30
A pénz személytelen és belekerül a mindennapi költségekbe, szerintem nem ajándék:)
2011. máj. 28. 14:22

Egy olajlámpást, amit ha megdörzsöl előjön a Dzsinn, és teljesíti három kívánságát! :)))


No meg egy borítékot természetesen. ;)

2011. máj. 28. 14:16
Nincs kívánságlista?
2011. máj. 28. 14:14

Én pénzt biztosan nem adnék. egy fotóalbumot, amiben sok közös képet ragasztanék, esetleg hülye és vicces feliratokkal.


persze figyelnék, hogy vajon mire vágyhat.


Mondjuk tőlem is megkérdezték a barátnőim mit szeretnék: csak annyit mondtam, hogy valami személyeset, amiről ők jutnak eszembe. Nekem mondjuk mindenem megvan, és pénzt sem szeretnék. De én nem normális menyasszony vagyok. :)

2011. máj. 28. 14:08
Hát én azt hallottam, hogy a legtutibb nászajándék, egy jó ügyvéd telefonszáma :)
9. Tevecca (válaszként erre: 4. - Szabobabo)
2011. máj. 28. 14:03

hú tényleg...mivel sokaknak vannak közös képeik, meg hát mind2 anyukájától lehet képeket csórni :D


sorry ha lükén fogalmazok de a gyerek is bele akar nyúlni

8. szabobabo (válaszként erre: 4. - Szabobabo)
2011. máj. 28. 14:02
JA, és mi is adtunk pénzt is. CSak nem akartunk csak pénzt adni...
2011. máj. 28. 14:02

A PÁRNAK VAGY CSAK a barátnődnek szeretnél?


Ha az utóbbi, akkor szerintem a menyasszony öltözékéhez szüséges "intim" dolgokban segíthetnél: a ezer Ft-os KÉK HARISNYKÖTŐTŐL EGÉSZEN a tizenezerFt-os szexy nászéjszakai fehérneműig :) (egyeztess Vele előzetesen)


A párnak pl.színházbérlet - nem sok pénz :)


De fantáziadús és kratív és olcsó: az eddigi közös éveiről képpekkel, vicces felírtaokkal ALBUM, vagy kisfilm (ha inkább videó van) - ami a vacsi után a lagziban levetíthető.


Az én barátaim annak idején megszervezték és összeadták a NÁSZÚT ÁRÁT (6-8 E Ft juthatott fejenként)

2011. máj. 28. 14:01

Köhm...mivel az én barátnőm veszi a poént, 2 ajándékot adnék...1 a család előtt vállalhatót: pl háztartási eszköz, vagy ha minden ilyenük meg van, akkor valami szép bútort, relax szék, fiókos komód 2. egy bilincs boával vagy ilyesmi :D

de te ismered minek örülne

2011. máj. 28. 14:01
Én pénzt adnék. Az tuti nem hülyeség :)
2011. máj. 28. 14:00

Én megkérdeztem, mit szeretnének...végül egy szép fényképalbumot kaptak.

Mi 2 éve a barátoktól kaptunk: ágyneműt, vasalót :D

Meg poénos ajándékokat (ezt egy beöltözött "postás hozta" be vacsora közben)egy csomagban, ami tele volt vicces apróságokkal-és a hozzá való megjegyzésekkel. HA érdekel írok párat.

2011. máj. 28. 13:57
Mit válaszolt a barátnőd, minek örülne?
2011. máj. 28. 13:52
Ötleteket szeretnék kérni mert bajban vagyok nemsokára itt az esküvő és még nincs nászajándék! Megkérdeztem a bnőm mit szeretnének mire van szükségük mert nem szeretnék hülyeséget venni. Mivel szülinapra, névnapra mindig megajándékoztuk egymást így már minden ötletem elfogyott.
2011. máj. 28. 13:50
Mit adnátok a legjobb barátnőtöknek nászajándékba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook