Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti mit vennétek a legjobb barátnőtök születésnapjára? fórum

Ti mit vennétek a legjobb barátnőtök születésnapjára? (tudásbázis kérdés)


22. Zoemma (válaszként erre: 21. - Ujlany)
2012. febr. 7. 20:16

:D:D

Én az Ő képét tettem bele amin a barátjával van. Nagyon tetszett Neki mert régóta szeretett volna ilyet. :)

21. ujlany (válaszként erre: 20. - Zoemma)
2012. febr. 6. 16:45

Szuper!

Ez nekem is jo ajandek lenne. Bar zavarna, hogy dugdosnom kellene. Elvegre Keanu Reeves meztelenul szuper keretben furan mutatna a nappalimban. :-)

20. Zoemma
2012. febr. 6. 16:40
Egy szép képkeretet a kedvenc képét tettem bele. :)
19. ujlany
2012. febr. 4. 17:37
Na vegulis mit vettel? :-)
18. Zoemma (válaszként erre: 16. - Ujlany)
2012. jan. 28. 11:24
Ez nagyon jóóóó! :) Körül nézek jövőhéten ez ügyben! Köszi az ötleteket! :)
2012. jan. 28. 11:12
vibrátort
16. ujlany (válaszként erre: 15. - Zoemma)
2012. jan. 28. 11:03

Nem, ezt meg nem.

Ezt viszont mar igen. Igaz, hogy en kulfoldon nyomtattam ki, szovalnem ettol a cegtol es nem ennyiert (siman kijon a tizedebol)

[link]


De erdemes lenne keresgelned valami ilyesmit, ez egy nagyon aranyos ajandek, a abratnom nagyon orult neki, es belefert a 3000-be.

Egyebkent itt vannak mas otletek is.

15. Zoemma (válaszként erre: 14. - Ujlany)
2012. jan. 27. 12:41
:D:D Ez jó... esetleg alkalmaztad már?:)
14. ujlany
2012. jan. 27. 11:58

vagy nyomtasd ki a szamokat 1-90-ig, tekerd oket gombocca, tedd be egy uvegbe.

Vegyel neki 2-3 lottoszelvenyt, es tartsatok lotto sorsolast. Kihuzza a szamokat, felirja a lottora, feladjatok, ha szerencseje van milliomost csinalsz belole, ha nem, akkor legalabb egy egyedi ajandekot kapott :-)

13. e16fe97baf (válaszként erre: 12. - Zoemma)
2012. jan. 27. 11:10
akkor tartsatok egy görbe napot fizesd te...süti, fagyi, vacsi, vagy este egy koktél, egy kis shoping, mozi, szauna, uszoda, masszázs (kuponok, akció)...bármi amit szerettek csak együtt
12. Zoemma
2012. jan. 27. 10:53
Ez is tök jó, nagyon kreatívak vagytok! :) megvan az étrend amit eszünk dietetikus írta fel... ugyhogy ez sem annyira jó ötlet mert szerintem már herótja van a kalória táblázattól meg az étrendtől Neki is. :(
11. ujlany
2012. jan. 27. 10:18

Hat ha egyedit akarsz meg dietazik is, akkor sok penz nem kell hozza, csak egy kis fantazia, meg szandr a az idodet, es csinalj neki egy ki dietas "konyvet".

Kinyitod a word-ot, a netrol lenezel egy jo kis kaloriatablazatot, aztan bemasolsz neki par dieta tervet, kidiszited par keppel, kinyomtatod, melle veszel neki egy aprosagot, es mar kesz is az egyedi ajandek.

10. Zoemma
2012. jan. 27. 09:59
Hát megmondom őszintén nem sok pénzem jut erre... 2-3 E Ft amit jelen helyzetbe rátudok szánni, de inkább hasznos dolgot szeretnék venni. Lehet elmegyek a plázába körülnézek, hátha hoztak valami újat! :)
9. michelle.r (válaszként erre: 7. - Zoemma)
2012. jan. 27. 09:52

Ezzel kezdhetted volna. Mennyit tudsz rászánni?

Figyeld a kuponoldalakat, bármily hihetetlen, de egy wellness hétvégét akár 20.000 ből is megkapsz már két főre és nem is egy putriban.


Ha tudod, minek örülne, úgy rá tudsz keresni hogy vannak-e ilyen ajánlatok.

Ha nem is egy egész hétvége, de egy fitnesznap együtt? Gél lakk? Most nagy divat és tényleg megéri a pénzét :D

2012. jan. 27. 09:51
egy szuper felsőt, az mindig bejön, az ízlését úgyis tudod, gondolom
7. Zoemma (válaszként erre: 5. - E16fe97baf)
2012. jan. 27. 09:45
Annyira nem megy jól hogy wellnes hétvégére menjek... még egyedül sem jutok el odáig nemhogy ketten valakivel... :) De egyébként nem rossz ötlet ha van pénze az embernek. :)
6. Zoemma (válaszként erre: 4. - 5674644b5d)
2012. jan. 27. 09:44

Igen teljesen igazad van, eléggé megválogatom mit adok Neki de persze csak én tudhatom mire van szüksége. Nem akarok felesleges dolgokat venni, ami csak ál a polcon.

Gondoltam rá hogy sütök Neki tortát,valami kis apróság mellé, de eszembe jutott hogy fogyózik Ő is... így torta kilőve. :)

5. e16fe97baf (válaszként erre: 1. - Zoemma)
2012. jan. 27. 09:38
wellnes hétvége veled?
2012. jan. 27. 09:31
Nekem sincs különösebb hobbim, de mindig vannak olyan dolgok, amiket egy nő szeret. Ruhák, smink, könyvek stb. Én gyakran kapom ezek variációját és mindig örülök neki. Főleg, mert egy barátnőnél jobban senki nem tudja jobban eltalálni az ízlésed, de tényleg:)
2012. jan. 27. 09:18
Ez jó ötlet! Biztos nagyon örült neki,nekem is bejönnek ezek a dolgok. Azért vagyok gondba vele mert Neki úgy hobbia kimondottan nincs... :( Van sok ötletem, de tudom hogy nem örülne neki... :(
2012. jan. 27. 09:13
Az én legjobb barátnőm nagy zene és gitár fan, így vettem neki egy nyakláncot, amin egy pici gitár van. Mindig érdemes a hobbi(k)ból kiindulni szerintem.
2012. jan. 27. 09:09

Tippeket várok születésnapi ajándékra!

A legjobb barátnőm 23 éves lesz jövőhét pénteken. Meg szeretném lepni valami egyedivel, de nincs nagyon ötletem rá! Ha Nektek van szívesen fogadom.

Szárnyaljon a fantázia! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook