Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit adjak a fiam 18. születésnapjára? fórum

Mit adjak a fiam 18. születésnapjára? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. júl. 5. 11:09
Elso sorban, furcsa a kerdes, hiszen Te ismered, neked kellene tudni, hogy mire vagyik. Azon tulmenoleg viszont ha par baratjaval egyutt meghivod valahova, vagy rendezel neki egy franko napot, lehet tobbet er, mint barmilyen ajandek, luxuscikk... :) Jo szorakozast kivanok Nektek! Elvezzetek, mert ezek olyan pillanatok amik nem feltetlenul az ajandekrol szolnak! :)
2012. júl. 5. 11:07
Nekem jogosítványt akartak, mármint tanfolyamot kifizették volna! :)
8. revi11 (válaszként erre: 2. - Kisj)
2012. júl. 5. 11:07
Adnék én neki,de az olyan személytelen.Egyből menne Pestre,és vásárolna.Bár az is öröm,tudom magamról,amikor azt vehetek,amit csak akarok.
7. revi11 (válaszként erre: 5. - Szabot.88)
2012. júl. 5. 11:06
Ez tetszik,a 18 ajándék is nagyon jó,biztos kikerekedne a szeme,ha meglátná!:-)
6. revi11 (válaszként erre: 3. - F3000dc5ef)
2012. júl. 5. 11:05
A világkörüli nyaralást kihagytad...:-))
2012. júl. 5. 11:05

Én a lányom 18. szülinapjára reggel végigraktam mécsessel a lépcsőt, ami az asztalhoz vezetett, ahol várta a reggelije, mivel iskola idő volt, délután folytattuk tortával, ajándékkal. De nagyon tetszett neki... a barátnőm 18 apróságot vett a sajátjának, és óránként adtá át, a végén egy nagyobb ajándékkal :)

Gondolkozz el, mit szeret, milyen baráti társasága van....Nem tudok esetleg a barátait titokban meghívni?? Ez a korosztály szerintem jobban értékeli a barátait , mint a családot...persze nem bántásiból, csak a korukból adódóan...:))

2012. júl. 5. 11:04

Nos,tényleg az az igazság,hogy a mai fiatalok(főleg akinek nincs saját jövedelme),a legjobban a pénznek örülnek.Arra költik amire akarják(jobb esetben nem bulizzák el).

Bár elég személytelen,de esetleg megoldhatnád úgy,hogy emlékezetes legyen az,ahogy kapja:)

2012. júl. 5. 11:03

Egy jó autó...egy jó nő :D Külön lakás :D

Röviden ennyit :)



Bocsi, biztos nem így gondoltad, de ezt a labdát le kellett ütni....

2. kisj
2012. júl. 5. 11:01
pénzt...sok pénzt:P
2012. júl. 5. 11:00

Hogyan oldjam meg,nem tudom,tanácstalan vagyok,hogy emlékezetes legyen?

Külön él,az apukájával egy éve.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook