Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kisfiam 1 születésnapjára autós vagy vonatos tortát szeretnék sütni, milyen ötleteitek vannak? fórum

Kisfiam 1 születésnapjára autós vagy vonatos tortát szeretnék sütni, milyen ötleteitek vannak? (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 21. 11:07
Nagyon szépen köszönöm mindenki segítségét!!!
5. Hoxa
2011. aug. 21. 10:25

Mennyire vagy gyakorlott?

Itt van egy nagyon egyszerű, képsorral:

[link]


De ha dolgoztál már marcipánnal, vagy fondanttal, akkor azokból sokkal szebb dolgokat lehet csinálni.


Az első tortám nekem is a fentihez hasonló volt, a teherkocsikat gumicukrokkal pakoltam meg, nagy sikere volt a gyerekek között.

De 1. szülinapra még nyilván nem kell ilyesmi.


Én általában úgy nyerem az ötleteket, hogy a google képkeresőjében keresek, pl. jelen esetben train birthday cake szavakkal és kidob egy csomó képet, amit végig lehet nézegetni.

2011. aug. 21. 09:36

Ajánlom Pné Veronika naplóját, mert Ő már elég

sok figurás tortát készített házilag!!


Sok sikert a tortakészítéshez, és Isten éltesse

kicsi fiadat jó egészségben!!!

2011. aug. 21. 09:33

Én a vonatos tortát egyszer úgy oldottammeg, hogy a vonat törzse piskota tekercs volt, a fülkét ostyalapból vágtuk ki, a kémény tölcsér, a vezeteő egy marcipán figura, és a sinek kakaóporral színezett marcipánból voltak. A kerekek pedig kekszből. Nagy sikere volt!

Jó sütögetést!

2011. aug. 21. 09:30

Neten már keresgélek de nem bukkantam rá a nekem valóra...még bő egy hónap van az ünneplésig.

Igazából pontos receptre és képekre lenne szükségem..

2011. aug. 21. 09:28
Kisfiam 1 születésnapjára autós vagy vonatos tortát szeretnék sütni ehhez várok ötleteket illetve segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook