Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miskolcon kiropraktika/kiropraktőr? fórum

Miskolcon kiropraktika/kiropraktőr? (beszélgetős fórum)


2014. jan. 12. 20:26
Én is miskolci vagy környékbeli kiropraktőrt keresnék. Ha tud valaki, kérem segítsen!
2010. nov. 22. 09:26
Igen, tudom, hogy vigyázni kell vele. Ezért is írtam ide, hátha ajánlotok nekem egy jó miskolci szakembert. De sajnos itt nincs...
2010. nov. 20. 23:12
Szoval a hivatasos kiropraktor az orvos nem pedig masszor, tenyleg vigyazzatok vele! A gerinc az nem vicc. A neten sokan hirdetik magukat kiropraktorkent , pedig nem azok...
2010. nov. 20. 23:10
Nagyon keves kiropraktor van Magyarorszagon! asszem pesten van 3 asszem 1 gyorben meg meg valami remlik. Leginkabb az egyesult allamokban es kanadaban tanitjak 5 ev az orvosi utan. Szoval az a csontkovacs aki, nagy lazan kiropraktornek hivja magat, pedig csak egy 3 honapos tanfolyamot vegzett el az.... szoval a gerincre vigyazni kell:)
2010. nov. 20. 20:54

Sziasztok!


Órák óta bújom az internetet, de egyszerűen nem találok Miskolcon kiropraktőrt. :( Légyszi segítsetek! Ezenkívül aki volt már ilyen kezelésen ossza meg velem a tapasztalatait! Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook