Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mire vonatkozik a garancia ruhaneműnél esetleg cipőnél? fórum

Mire vonatkozik a garancia ruhaneműnél esetleg cipőnél? (tudásbázis kérdés)

2011. dec. 19. 12:36
Engem nagyon ki tud akasztani egyébként hogy sok helyen (leginkább kínai boltokra gondolok) milyen minőségű cipőt árulnak..Sok cipő már ott a boltban úgy néz ki mintha agyon lenne ragasztgatva meg stb...
2011. dec. 19. 12:30
egyébként ahol vettem oda csak kb 2hét múlva jutok el mert a város 70kmre van innen..úgyhogy az nem biztos hogy jópont..így biztos kevesebb esélyem van a cserére.....
9. Nikike1988 (válaszként erre: 8. - 14d5e9b9a1)
2011. dec. 19. 12:26

szia

ez bíztató:)

8. 14d5e9b9a1 (válaszként erre: 1. - Nikike1988)
2011. dec. 19. 12:22
Én kb 1 hete jártam úgy vettem egy csizmát, még aznap felvált a talpa, másnap visszamentem a boltba, azt mondták nézzek szét! Mivel olyan csizmát nem találtam, ami tetszett volna, vissza adták a pénzemet, szóval nincs lehetetlen!
7. MelisUK (válaszként erre: 1. - Nikike1988)
2011. dec. 19. 12:12
Amíg van rá gararciád, addig próbáld meg megértetni velük, hogy egyetlen egyszer volt csak rajtad. Az látszik a cipőn is, hogy nincs agyonhordva. Mondd meg, hogy nagyon szívesen levásárolod az összeget valami másra. Bár ha mondjuk egy éve vetted a cipőt és még csak egyszer vetted föl, akkor ez nem fog állni, mert már régen vetted. Az első hónapban viszont elvileg még ennek sikerülnie kell.
6. homern (válaszként erre: 4. - Nikike1988)
2011. dec. 19. 12:12
1 alkalom használat azért nem olyan,mint ha 1 hónapot hordtad volna napi szinten,én megpróbálnám.más a bolt,más az eladó,szerintem nem feltétlenül kell a többiek eseteivel összehasonlítani a dolgot :)
5. nemmaci (válaszként erre: 1. - Nikike1988)
2011. dec. 19. 12:11

ez üzletenként is változik. Van ahol nem szórakoznak, azonnal levásárolhatod, vagy visszaadják az árát, de vannak olyan helyek is, ahol bevizsgáltatják és utána döntenek.

Viszont a bevizsgálással is vigyázni kell, mert egy drága sportcipőnél úgy jártunk, hogy valami neve nincs ismeretlen helyen vizsgáltatták be, az az eredmény jött ki, hogy nem rendeltetésszerűen lett használva, erre bevizsgáltattuk egy hivatalos helyen is, ahol jogosnak tartották a reklamációt, ennek ellenére se nem cseréltek terméket és a pénzt sem adták vissza. A fogyasztóvédelem sem tudott mit tenni...


Azt javaslom, mindenképp tégy egy próbát és vidd vissza!

2011. dec. 19. 12:07

sziasztok:(

ezekszerint talán jobban is járok ha megragasztom magamnak inkább:(

3. Zanna01 (válaszként erre: 1. - Nikike1988)
2011. dec. 19. 12:02
Én visszavittem a gyerek csizmát, mert 1 hónap után már összeesett a sarkán a kérge, fel sem tudta venni. Nem cserélik ki, hanem megjavítják egy hét után lesz kész. Hát nagyon pipa voltam, mert egy hétig járhat a félcipőben a gyerek, vagy vegyek egy újat. :(
2. Sly7105 (válaszként erre: 1. - Nikike1988)
2011. dec. 19. 12:01
Én nemrég jártam rosszul egy drága cipővel, amit a fiamnak vettem. Szintén 1 hónap után, sőt, még annyi sem volt, 3 hét, kilukadt a velúr felső rész. Elküldték 3 hétre bevizsgáltatni és megállapították, hogy nem rendeltetésszerűen használta.... De azért szerintem vidd vissza minél előbb.
2011. dec. 19. 11:57

sziasztok..

Vettem egy cipőt azt mondták fél év garancia van rá.. 1szer volt rajtam de már kezd szétjönni ahol a talpa van oldalán megragasztva.nem vészes és meg is tudom ragasztani ha akarom viszont kiváncsi lennék szerintetek a garancia mire vonatkozik? ha 1 alkalomtól már ez van akkor még 1hónapig sem fogom tudni hordani..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook