Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mire kell figyelni hőségben az állatokkal kapcsolatban? fórum

Mire kell figyelni hőségben az állatokkal kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


2008. okt. 18. 19:35

nyáron víz és tudjanak árnyékba menni.


ha nem vunk otthon egész nap akkor több helyre rakunk ki vizet.

télen mi jó sok szalmát teszünk az óljukba.

ősszel és télen kapnak a meleg ételt, h attól is felmelegedjenek.

2007. nov. 15. 05:53
És hidegben?
2007. nov. 14. 20:16
mindig legyen viz elötte és árnyékos hely
2007. nov. 12. 16:05
Árnyék legyen nekik,sok friss viz.Én nyáron egy müanyag gyerek homokozóban szoktam nekik vizet adni,imádnak benne pancsolni
2007. okt. 11. 19:39
Állandóan legyen előttük friss víz,ez a legfontosabb.
2007. okt. 11. 17:12
Vizet kell adni nekik a legtöbbet, az sem baj ha enni nem esznek.
2007. júl. 16. 11:25
Állandóan legyen hideg vizük. Amúgy megtalálják ők a jó kis búvóhelyüket ilyen kánikulában. Én a cicámat egész nap nem látom szinte. Egyszer meglestem, és a kertben a málnás bozótban ejtőzött, jópár fokkal hűvösebb volt, mint máshol.
2007. júl. 16. 10:28
A kérdés adja a választ.
2007. júl. 15. 20:54
Árnyékos hely, sok sok friss víz, esetleg fürdetések, de nem hideg vízzel!
9. Loni
2007. júl. 15. 18:23

Sok-sok friss víz.

És senki se hagyja a kutyát (vagy egyéb állatot) az autóban.

2007. márc. 23. 02:06
LEGYEN ÁRNYÉKBAN AZ ÁLLAT HA KINT VAN,DE BENN IS JÓ SZELLŐS LEVEGŐS HELYEN LEGYEN SOK VIZET KELL ELÉ TENNI MERT SOKAT ISZNAK A PÁROLOGTATÁS MIATT.NÉKEM A MACSEKOK A HŐSÉGBEN A VENTILÁTOR KÖZELÉBEN HASALNAK NA MEG A FÜRDŐKÁD HIDEG ALJÁN.
2006. szept. 19. 14:41
Mindig legyen friss víz.Ha nagyon szenvednek a macskáim és ráérek-ami elég ritka -legyezni szoktam őket.Nagyon élvezik.
2006. aug. 15. 07:44

Csatlakozom az előttem szólókhoz.

Vize mindig legyen. Ugyan nem megoldható, hogy mindig friss legyen, hacsak nem ül az ember otthon, de legyen elég vize.


Nálunk a macs pl beheveredik a mozsdóba, ha vizes, ha száraz hűsölés kedvéért.

Ilyenkor még szoktam az előszöbába vizes lepedőt teríteni, azon meg a kutya heverkél naphosszat.

2006. aug. 15. 00:32

sziasztok; nevem Baby Kitty, Kanadaban elek es szivesen leveleznek velem egykoruakkal, imadom a cicakat, nekem is van harom, sokszor a falra maszom toluk, de, szerintem mindent megernek, es en imadom oket...gondolom, ok is engem... remelem...:)))

Ha valaki szeretne levelezni velem, az E-mail-em publikus, mindenki levelet szivesen varom.

Sziasztok, koszi, hogy meghallgattatok, puszi mindenkinek es a cicajuknak, Eva. :)))))))))))

2006. júl. 19. 21:21
én napközben mindig leengedem a redönyt teljesen,így elég jó a klíma a lakásban. este pedig felhúzom,így Pitzburgöm kint tud aludni. amit nagyon-nagyon élvez a lelkem :)))ja,és a csapot mindig hagyom kicsit csöpögni,onnan szeret mostanság inni. persze van a tálkájában is víz :)
2006. júl. 19. 20:31

Nem szabad a kutyát ilyenkor a kocsiban hagyni! Fontos a víz, udvaron lévő állatoknak árnyék!


Sokan elhanyagolják ilyen szempontból az állatokat. Nem egyszer láttam már tűző napon lévő kocsiban kutyát! Ez már állatkínzás!

2006. júl. 19. 20:09

Szerintem a legfontosabb, hogy legyen mindig friss hideg víze.

Ha a kutyusunk sokat van a napon, akkor bevizezem a fejét, hogy ne kapjon napszúrást.

1. Hoxa
2006. júl. 19. 20:04
Mire kell figyelni hőségben az állatokkal kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook