Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Minoxidil hajhullásra! fórum

Minoxidil hajhullásra! (beszélgetős fórum)


15. Böbusz (válaszként erre: 14. - Hnol86)
2012. szept. 7. 14:13

Csak kíváncsiságból nem mennél el hajgyógyászhoz??

A neve is bizalomgerjesztő, nem??! :)

Érti a dolgát és nem bombáz semmilyen gyógyszerrel...


Debrecen, Nagy Lajos király tér... pl. De ez csak egy hely.

14. hnol86
2012. szept. 7. 11:36
Debrecenben a kozmetológián a Klinikán voltam egy prof. asszonynál. Én ugy gondoltam jó helyre megyek ezzel a problémámmal! Vagy nem?!
2012. szept. 7. 09:39
hajgyógyásznál voltatok már???
12. hnol86
2012. szept. 7. 08:05
teljesen ki vagyok bukva! Nem találtak még erre fel vmi gyógyszert ami stimulálja ezt?! Addig ameddig használom a Regaint addig lesz hajam, ha abba hagyom akkor megint elhullik?! Tök jó! Ezt a professzor asszony elfelejtette elmondani nekem, csak annyit mondott hogy használjam most négy hónapig majd januárba visszamegyek és megbeszéljük hogyan tovább. NA szép! Mondjuk én voltam a hülye hogy jobban nem faggattam! Csak annyit kérdeztem töle hogy ez még rendbe hozható és ő azt mondta hogy igen!
11. hnol86
2012. szept. 7. 07:58
"androgén típusú hajhullás, a hajhagymák érzékenyek a dht-ra. Nálam ez csak a hajhagymáknál jelentkezik, egyéb férfias vonásaim nincsenek szerencsére. " Nekem is ugyan ez!!!!! DE ezt tényleg nem lehet meggyógyítani?! CSak állandó kenceficézés hogy ne legyek kopasz?! ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ
10. Böbusz (válaszként erre: 9. - Siss27)
2012. szept. 5. 16:50

Belső méregtelenítő kúra, ilyesmi. :)

Zöld algatabletta, ami természetes antibiotikum... Fehér mustármag, barna rizs, ilyesmi. :)


Írtam egy cikket a foltos hajhullásomról... ha érdekel kukkants rá. Semmi reklám, csak személyes "élmény"...

9. siss27 (válaszként erre: 8. - Böbusz)
2012. szept. 5. 16:37

Személy szerint évek óta pajzsmirigy alulműködésem van,amire szedek gyógyszert,de a hajmizéria megmaradt.Illetve az androgén típusú hajhullás,a hajhagymák érzékenyek a dht-ra.Nálam ez csak a hajhagymáknál jelentkezik,egyéb férfias vonásaim nincsenek szerencsére.Ezt meggyógyítani nem lehet,csak lassítani a folyamatot állandó kencézéssel.

Konkrétan mire gondoltál a homeopátiás szerekkel kapcsolatban?

2012. szept. 5. 14:43

Csak óvatosan kérdezem, homeopátiás szereket nem próbáltatok? Tudjátok... a természetes ereje...

Ha egy betegség fenn áll, az belülről fakad.

Valahonnan.

Hiába próbálunk külsőleg csodát varázsolni, ha belül van a bibi.


Meg ne kövezzetek, csak kérdezem. :)


Én rendszeresen járok hajgyógyászhoz és egyértelmű amit mond: belsőleg és külsőleg is gyógyítani kell... együtt.

2012. szept. 5. 13:44
En is hasznaltam Neocapilt, teljesen ugy van, ahogy Siss27 leirja, a N ugyanaz, mint a Regaine, csak meg több benne a hatoanyag. Nekem meg hozzajött, hogy amikor elkezdtem hasznalni, rengeteg hajam kihullott egy-ket het alatt. Es ha abbahagyod, akkor az is kihullik, ami visszanött. Szoval en nem ajanlanam. A Diane-t meg meg sokkal kevesbe, az MEREG! Kicsit olvass utana, mert kb. 3 oramba kerülne, hogy elmagyarazzam, miert (es hogyan hat).
6. siss27 (válaszként erre: 4. - Siss27)
2012. szept. 5. 13:33
Lehet én is visszatérek a Neocapilhoz,mert más nem nagyon használ,viszont a fejem siralmasan néz ki.
5. Böbusz (válaszként erre: 4. - Siss27)
2012. szept. 5. 13:31
ejha...
2012. szept. 5. 13:30

Szia!


A Regainnél olcsóbb sokkal a Neocapil és teljesen ugyanaz.A minoxidil nem szteroid!Mindkettőt használtam,a R-t olyan két évig,aztán bejött a piacra a Neocapil,azt is két évig biztosan.Általában androgén típusú hajhullásnál ajánlják,a minoxidil blokkolja a dht-t,ami az ilyen fajta ritkulás kiváltója.Azt tudni kell,hogy ha egy idő után abbahagyod a kezelést,visszatér a hullás és rosszabodhat a hajad állapota.De ez egyébként minden féle hajszeszre vonatkozik.Meg lehet úgy oldani ilyen esetben,hogy nem vonod meg teljesen,hanem csak fenntartó kezelésként meghagyod hetente egyszer-kétszer fújni.Annak idején azért hagytam abba,mert kipróbáltam mást,amit megszerettem viszont most tavasszal megszüntették a forgalmazását.Egyébként sok más terméket is kipróbáltam már,de a legjobb akkor volt a hajam amikor a Neot használtam.

Megállapították nálad az androgén alopeciát esetleg?Vagy csak "sima" hajhullásod van?Mert ha nem androgén típusú,akkor nem feltétlen ezzel kísérleteznék.

2012. szept. 5. 12:51

A Regain-ben nem szteroidok vannak? Férfiaknak...?!

De nem ez volt a kérdés. :)

Minoxidilről még nem hallottam... Hol ehet venni? Patika?

2012. szept. 5. 12:47
Nagyon drága rá a Regain ezért kíváncsi vagyok elötte mielött megvettem hogy kinek hogy jött be, mert már rengeteg mindent kipróbáltam+ mellé még kaptam a Diane-35 fogamzásgátlót. Remélem sikerül majd mert már nagyon szégyellem a fejem még csak 25 éves vagyok!
2012. szept. 5. 12:45
Sziasztok! Azok véleményére lennék kíváncsi akik használtak már minoxidil hatóanyagú oldatot. Én nekem az orvosom ajánlotta a hajhullásomra. Válaszotokat előre is köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook